Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες μια μικρή ανακοίνωση αν ενδιαφερεται κανείς για  xbox series s  έχω ανεβάσει αγγελία θα βρείτε όλες τις απορίες εκεί. δίνεται καθαρά λόγω αναβάθμισης σε series x 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Next gen έκδοση του fallen order δωρεάν  update.

 και μόλις πριν απο μία μέρα το είχα σβήσει απο τον δίσκο 😐

πρέπει να βγάλει η Microsoft έναν δίσκο 4tb γιατί εχω βαρεθεί να σβήνω παιχνίδια 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SeriesX είπε

Το Jedi τωρα σε performance mode ειναι υπεροχο στα 60 fps και με αυτη την εικονα.

Το next gen upgrade αφορά μόνο όσους το έχουν αγοράσει ή και όσους το έχουν στο gamepass;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλο το Sable demo. Exei bugs βεβαια και ελπιζω να ειναι παλια η Build γιατι υποτιθεται βγαινει σε 3 μηνες. Οπως και να εχει αξιζει να το κατεβασετε ιδιως οσοι εχετε OLED TV

 

Warner’s Back 4 Blood could be coming day one to Xbox Game Pass

VIDEO LISTING REPORTEDLY REVEALS GAME PASS ANNOUNCEMENT AHEAD OF PLANNED E3 STREAM

https://www.videogameschronicle.com/news/warners-back-4-blood-could-be-coming-day-one-to-xbox-game-pass/

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο το μυστηριο μου κινησε την περιεργεια, δεν ειδα αν το εχετε ηδη σηκωσει, εισαστε και πολυγραφοτατοι οι ΧΒΟΧαδες..

https://www.thexboxhub.com/take-in-the-surreal-journey-of-promesa-on-xbox-one-and-series-xs/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, privateer είπε

Πολύ καλο το Sable demo. Exei bugs βεβαια και ελπιζω να ειναι παλια η Build γιατι υποτιθεται βγαινει σε 3 μηνες. Οπως και να εχει αξιζει να το κατεβασετε ιδιως οσοι εχετε OLED TV

 

Warner’s Back 4 Blood could be coming day one to Xbox Game Pass

VIDEO LISTING REPORTEDLY REVEALS GAME PASS ANNOUNCEMENT AHEAD OF PLANNED E3 STREAM

https://www.videogameschronicle.com/news/warners-back-4-blood-could-be-coming-day-one-to-xbox-game-pass/

Αυτο το κοιταζω απο οταν το παρουσιασανε ρε φιλε.αν βγει και αυτο game pass τι να πω..

9hwgj8so5r471.jpg

Μόλις τώρα, psi1984 είπε

mooiqyatcr471.jpg

Με προλαβες😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Darthvader είπε

Το next gen upgrade αφορά μόνο όσους το έχουν αγοράσει ή και όσους το έχουν στο gamepass;

Εγώ που το έχω μέσω gamepass πήρε χθες update κοντά στα 42gb για το series X.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/5/2021 στις 1:28 ΜΜ, REWIND84 είπε

Την έφαγε την Κονσόλα ο Κωτσόβολος απο μένα XSX , να πάνε στο διάολο οι CEO τεμπέληδες !
Έκανα Δευτέρα την παραγγελία ιντερνετικά και δεν προχώρησε ποτέ. Τι να μου πει και ο άνθρωπος σήμερα Σαβατιάτικα μάλλον δεν είχε ανανεωθεί το διαδικτυακό σύστημα ! Στην ΠΥΡΑ οι ΔΙΕΥΘΥΝΤΑΡΑΔΕΣ !
Το σίγουρο είναι ο,τι θα περιμένω .........

Λοιπόν παρήγγειλα χτες όταν το έδειχνε σε στοκ, μαζί με μια τηλεόραση. Τα έδινε και τα δύο προς παράδοση μεθαύριο Δευτέρα και ξαφνικά χτες βράδυ άλλαξε μόνο για το X η εκτίμηση και το δείχει "σε αναμονή". Κοινώς μάλλον έγινε ό,τι έγινε και στο παληκάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Darthvader είπε

Το next gen upgrade αφορά μόνο όσους το έχουν αγοράσει ή και όσους το έχουν στο gamepass;

ευτυχώς ναι, όχι σαν αλλα παιχνίδια που χρεώνουν έξτρα next update

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, stelios86 είπε

Λοιπόν παρήγγειλα χτες όταν το έδειχνε σε στοκ, μαζί με μια τηλεόραση. Τα έδινε και τα δύο προς παράδοση μεθαύριο Δευτέρα και ξαφνικά χτες βράδυ άλλαξε μόνο για το X η εκτίμηση και το δείχει "σε αναμονή". Κοινώς μάλλον έγινε ό,τι έγινε και στο παληκάρι.

Ενημέρωση απλά, ΑΣΥΝΕΟΗΣΙΑ ΕΝ ΤΕΛΗ η εκεί το ρίξαμε για να μην φανεί κάτι άλλο , γενικά το ιντερνετικό τμήμα του ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ είναι γιάσου, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΩΛΗΘΟΥΝ ΟΙ CEO οι πάντες εκεί μέσα ή να ανασυνταχθεί, να παίρνουν ένα τηλέφωνο για τα μάτια του κόσμου, πάμε στην Συνέχεια της ιστορίας.

Ας τα βάλω σε μια σειρά, μια Δευτέρα παραγγέλνω από τον Κωτσ, περνάνε οι μέρες φτάνει Σάββατο καμία ενημέρωση και αποφασίζω να πάρω τηλέφωνο να δω τι γίνετε, και μιλάω με μια κοπέλα (ΚΑΜΊΑ σχέση με το ιντερνετικό κομμάτι) και καταλήγουμε για ακύρωση παραγγελίας γιατί δεν υπήρχε κάποια ενημέρωση για το πότε θα παραλάβουν, και τέλος η κοπέλα που μίλησα μου πρότεινε καλύτερα να κάνεις παραγγελία τηλεφωνικά γιατί φαίνεται το ΣΤΟΚ στον πωλητή που μιλάς εκείνη την ώρα. Οκ πάμε παρακάτω πάει Δευτέρα ->>έφερε το ΠΛΑΙΣΙΟ (από Σάββατο που ακύρωσα σε ΚΩΤΣ , την Δευτέρα στα Καπάκια το πλαίσιο έφερε)

Οπότε όταν Άνοιξε την Δευτέρα το Πλαίσιο έριξα εκεί την παραγγελία και την επόμενη μέρα Τρίτη την είχα την κονσόλα.

 ε την Πέμπτη με θυμήθηκε ο Κωτσόβολος να μου στείλει την ακυρωμένη παραγγελία , έφτασε μέχρι τον Courier η Κονσόλα , όπου τον πήρα τηλέφωνο και του είπα μην περάσεις καθόλου τα έχουν κάνει σαλάτα !

Γενικά το ιντερνετικό τμήμα - Κατάστημα (ναι θεωρείτε ως αυτόνομο κατάστημα λες και είναι φυσικό) δεν υπήρξε ποτέ καμιά επικοινωνία από το internetiko κατάστημα προς εμένα ξανα αναφέρω να μου πούνε Κύριε έχουμε λάβει την παραγγελία είστε σε γραμμή προτεραιότητας και αναμένουμε τάδε του μηνός απόθεμα κλπ .

και απορώ που δεν το έχουν φτιάξει ακόμη μετά από ολόκληρη πανδημία όπου ήταν τα μόνα έσοδά τους να βάλουν εκεί 5-10 άτομα να παίρνουν τηλέφωνα να επιβεβαιώνουν τις παραγγελίες κλπ

επειδή έχω κάποιες διασυνδέσεις ξέρω τι γίνεται εκει μέσα ορίστε μερικά :

ΑΛΛΑ να παίρνουν πωλητές να τους κάνουν οδηγούς - courier ξέρανε

ΑΛΛΑ να παίρνουν πωλητές να τους κάνουν τηλεφωνικό κέντρο για άσχετο support ξέρανε

ΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ !
ΞΉΛΩΜΑ ΟΛΟΙ ΚΑΙ Ο CEO στα σκουπίδια !

 

για τον φίλο stelios86

οπότε την επόμενη βδομάδα θα τους έρθει απλά έχουν μπλέξει τα μπούτια τους

πάρε τηλέφωνο και ζήτα να σε συνδέσουν με το ιντερνετικό να συνενοηθείς

Επεξ/σία από REWIND84
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...