Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.skroutz.gr/s/23515683/LG-49NANO866NA-Smart-4K-UHD-49.html?from=sku_spec_variations

Η συγκεκριμένη θεωρείτε είναι εντάξει για το Series X και μελλοντικά το PS5; Καλύπτει όλα αυτά που μπορει να μου προσφέρει το X; Το σκεφτόμουν για Monitor 32" 4κ αλλά μπορώ να ανέβω σε budget και πλέον το σκέφτομαι για tv. Δεν με ενδιαφέρει το competitive gaming, input lag. Θέλω όσο το δυνατόν καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα είτε αυτό είναι ανάλυση είτε είναι refresh rate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
58 λεπτά πριν, Fulgore είπε

αχρηστο για τους περισσοτερους δεν ειναι,αλλιως θα σταματουσε να τα κυκλοφορει αυτα(το Elite series 2 υποψη ερχεται μαζι με αυτο). Επισης εννοειται οτι δεν θα ανεβαζαν την συνολικη τιμη ολοκληρης της κονσολας,ελεος για μπαταριες μιλαμε.. Τελος για να το κλεισω αυτο το κομματι,γιαυτο εγραψα ''ιδανικο για μας'',μιας και δεν εχουν ολοι επαναφορτιζομενες μπαταριες,και αρα μιλαμε για επιπλεον εξοδα.

Γιατί να μην την ανέβαζαν? Είναι ένα 20αρικο extra αυτά απ' ότι έχω δει. Το ES2 κάνει 150+ lol :) Τους έπαιρνε :D Τεσπά, στοπ σε αυτό - δεν βλέπω κανέναν λόγο προσωπικά να βάλουν τίποτα έξτρα, αλλά ως καταναλωτής έχεις δικαίωμα να ελπίζεις σε ότι γουστάρεις.

Για psychonauts νομίζω τέλος Αυγούστου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, lebron15 είπε

https://www.skroutz.gr/s/23515683/LG-49NANO866NA-Smart-4K-UHD-49.html?from=sku_spec_variations

Η συγκεκριμένη θεωρείτε είναι εντάξει για το Series X και μελλοντικά το PS5; Καλύπτει όλα αυτά που μπορει να μου προσφέρει το X; Το σκεφτόμουν για Monitor 32" 4κ αλλά μπορώ να ανέβω σε budget και πλέον το σκέφτομαι για tv. Δεν με ενδιαφέρει το competitive gaming, input lag. Θέλω όσο το δυνατόν καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα είτε αυτό είναι ανάλυση είτε είναι refresh rate.

Διάβασε λίγο τα reviews στο skroutz. Εγώ δε θα την αγόραζα με το θέμα στο ξεπλυμένο μαύρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

https://www.skroutz.gr/s/10162072/Panasonic-Eneloop-Pro-BQ-CC55-4x-AA-2500mAh.html

Αξίζει ή να πάρω τις απλές, επίσης παίζει καλύτερη προσφορά που δε βρήκα?

Οκ, απλά την έχω βρει μεταχειρισμένη σε καλή τιμή και θα κάνω την μετάβαση σε αυτήν από 27αρι full HD monitor της viewsonic. Πιστεύω θα είναι μεγάλη η διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν μπαίνει ένα game στη υπηρεσία Game Pass γραφει πουθενά ποτε θα το βγάλουν ?

Η παίζεις για παράδειγμα τρεις μήνες ένα game και ξαφνικά δε το βλέπεις την άλλη μέρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε δευτερο ημιχρονο αυριο!😂 δεν εχουν σκοπο να σταματησουν

Μόλις τώρα, Imperia είπε

όταν μπαίνει ένα game στη υπηρεσία Game Pass γραφει πουθενά ποτε θα το βγάλουν ?

Η παίζεις για παράδειγμα τρεις μήνες ένα game και ξαφνικά δε το βλέπεις την άλλη μέρα ?

First party δεν τα βγαζουν ποτε. Οσα ειναι να βγουν το γραφει κανα μηνα πριν

Μαστιγωστε μας αλυπητα😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Imperia είπε

όταν μπαίνει ένα game στη υπηρεσία Game Pass γραφει πουθενά ποτε θα το βγάλουν ?

Γραφει νομιζω 2 εβδομαδες πριν βγει μονο .

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...