Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Γιατι δεν μπορεις να παιξεις; εχεις 5ghz wifi?η δεν το υποστηριζει το android της τβ;

 

Τα πάντα τα έχω με χιλιαρι δικτυο και 100αρα οπτική.

Δεν υποστηριζει κανένα Android tv το anywhere....ουτε με sideload.

Μόνο κινητά και touchscreen και πρεπει να εχεις δουλεψει 7 χρόνια σε τσιρκο για να παιξεις.

 

και πες χ@στο το Android TV και δεν θελουν να παιζεις σε μεγαλη οθονη. (ειναι που δεν τους νοιαζει να πουλανε κονσολες αλλα μόνο gamepass και θα το εβαζαν και στο playstation αν τους αφηναν)

Στο pc , μπορώ να παιξω όλα τα παιχνιδια μου ???

To play your Xbox games on a laptop or desktop, you can stream them through the pre-installed Xbox Console Companion on Windows 10. Unfortunately, this only supports Xbox One consoles for the time being, so owners of the latest Xbox Series X and S are out of luck.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
43 minutes ago, fauci said:

Τα πάντα τα έχω με χιλιαρι δικτυο και 100αρα οπτική.

Δεν υποστηριζει κανένα Android tv το anywhere....ουτε με sideload.

Μόνο κινητά και touchscreen και πρεπει να εχεις δουλεψει 7 χρόνια σε τσιρκο για να παιξεις.

Κατ' αρχάς σε κινητό δεν χρειάζεται να παίξεις με touchscreen, βάζεις ένα τέτοιο και συνδέεις το gamepad στο κινητό σου.

Για Android TV έχω περάσει με πλάγιο τρόπο το Xbox app, αλλά δεν θυμάμαι αν δουλεύει, θα το δοκιμάσω αργότερα και θα σου πω.

43 minutes ago, fauci said:

Στο pc , μπορώ να παιξω όλα τα παιχνιδια μου ???

To play your Xbox games on a laptop or desktop, you can stream them through the pre-installed Xbox Console Companion on Windows 10. Unfortunately, this only supports Xbox One consoles for the time being, so owners of the latest Xbox Series X and S are out of luck.

Υπάρχει workaround:

  1. Πας εδώ: store.rg-adguard.net
  2. Κάνεις cp αυτό στο search: https://www.microsoft.com/en-us/es-en/p/xbox-game-streaming-test-app/9nzbpvpnldgm?activatetab=pivot:overviewtab&rtc=1
  3. Κατεβάζεις το αρχείο με κατάληξη .appxbundle
  4. Κάνεις install το app και τα υπόλοιπα θα τα βρεις εύκολα.
  5. Μου μεταφέρεις €20 στο paypal μου.

Θξ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κινητό μπορείς να βάλεις και αυτό και να παίξεις πολύ άνετα. Πρέπει να είναι android όμως και η θύρα φόρτισης στην μέση κεντραρισμενη. Δεν ξέρω αν σε όλα τα android είναι έτσι. Ακριβό βέβαια σαν λύση. Της razer. 

20210617_182241.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, kostiger είπε

Απλά το ζήτησα και έγινε  @hexenlord και @stafftw :

"Γατάκια", θα σέβεστε, ο music θα το παίξει 4k/60fps, η ms με διαβάζει στο insomnia 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...