Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, privateer είπε

απο κονσολα

δεν εχω προσβαση στην κονσολα αυτη την στιγμη δεν ειμαι σπιτι :( απο το app δεν με αφηνει :( αναγκαστικα θα περιμενω να παω σπιτι το απογευμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

δεν εχω προσβαση στην κονσολα αυτη την στιγμη δεν ειμαι σπιτι :( απο το app δεν με αφηνει :( αναγκαστικα θα περιμενω να παω σπιτι το απογευμα 

Κι εμένα κατέβηκε κανονικά. Πιθανόν να έφαγε κάποιο κόλλημα. Πιστεύω ότι όλα θα είναι οκ όταν ξαναδοκιμάσεις. Δεν έχεις καμιά πεθερά-γιαγιά στο σπίτι; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Κι εμένα κατέβηκε κανονικά. Πιθανόν να έφαγε κάποιο κόλλημα. Πιστεύω ότι όλα θα είναι οκ όταν ξαναδοκιμάσεις. Δεν έχεις καμιά πεθερά-γιαγιά στο σπίτι; :P

οχι δεν ειναι κανεις σπιτι :( τωρα σχολαει η μικρη απο το σχολειο αλλα δεν το κατεχει μονο minecraft και Super Lucky Tales παιζει ! Δεν πειραζει θα το κατεβασω το απογευμα απλα μου κανει εντυπωση γιατι δεν με αφηνει με τιποτα ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

το 1ο το θελω !!!!!!!!!!!!!!

το 3ο νομίζω είναι το τοπ αλλά θα προτιμούσα με σκούρα πλάτη και τριγκερς γιατί θα φαίνεται χάλια μετά από λίγο.

Κάτι άλλο, ξέρεις κανείς αν τα custom controllers έρχονται ελλάδα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος παιζει με πιτσιρικια η γενικα μικρα παιδακια που χρειαζονται συχνα βοηθεια,να ξερετε στα settings του controller εχει να ενεργοποιησεις copilot. Δηλαδη αν εχεις δευτερο κοντρολλερ συμμετεχεις και εσυ στο game.και τα 2 κοντρολ γινονται ενα.δεν χρειαζεται δηλαδη ενα κοντρολ να αλλαζει χερια για να περασεις κατι δυσκολο

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Οποιος παιζει με πιτσιρικια η γενικα μικρα παιδακια που χρειαζονται συχνα βοηθεια,να ξερετε στα settings του controller εχει να ενεργοποιησεις copilot. Δηλαδη αν εχεις δευτερο κοντρολλερ συμμετεχεις και εσυ στο game.και τα 2 κοντρολ γινονται ενα.δεν χρειαζεται δηλαδη ενα κοντρολ να αλλαζει χερια για να περασεις κατι δυσκολο

Σορρυ για το ολίγον off topic επειδή το δουλεύω αυτό στο xbox, υπάρχει το ίδιο σύστημα και στο PS5;

Επεξ/σία από netgeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουριος σε xbox, μηπως γινεται να αλλαξει ενταση το led στο χειριστηριο, οπως γινεται στο ps5, ή να σβησει τελειως?

Με ενοχλει το βραδυ οταν παιζω και του εχω βαλει ταινια απο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...