Προς το περιεχόμενο

To Nokia 8.3 5G έχει SD765G, quad camera με Zeiss και δυνατότητες 5G


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, dancer είπε

Πολλά τα λεφτά, από την άλλη μια σωστή εφαρμογή για επαφές και μυνήματα δεν έχει το stock android, miui msgs contacts ότι πιο πλήρες έχω δουλεψει

Συγκρίνεις os με skin?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, baiosss είπε

Με OnePlus στο OOS τα έχεις όλα αυτά. Συν ότι είναι ότι καλύτερο μετά το stock Android.

Αυτό ακριβώς. Έχω το OP3T ακόμη. Έχει αρχίσει κάτι μήνες τώρα να κολλάει υπερβολικά, και επίσης ο υπολογιστής δε διαβάζει τα αρχεία που έχω μέσα για να τα μεταφέρω. Αλλά. Το λογισμικό του είναι ό,τι καλύτερο. Μπορεί τώρα να παραδίδει πνεύμα, όμως μέχρι πριν το κινητό ήταν τούμπανο. Τόσο καλό το OS που σκέφτομαι να ξαναπάω σε OnePlus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

MitsosDaBest13

μαλλον δεν γνωριζεις οτι υπαρχουν κινητα (εκτος απο bands) που διαθετουν αισθητηρα καρδιακων παλμων & οξυμετρο!

Επεξ/σία από Yian9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2020 στις 4:35 ΜΜ, Yian9 είπε

Κινητο εν ετη 2020 θα πρεπε να εχει μετρητη καρδιακου ρυθμου-οξυμετρο ως extra και αυτο δεν εχει ουτε nfc ουτε ir.

Playstore > heart rate monitor αυτό με την άσπρη καρδούλα σε ροζ κύκλο και την beta hrv camera και είσαι οκ, όσο για το οξυμετρο νομίζω θα αργήσει λίγο, εκτός και υπάρχει κινητό που να το υποστηρίζει και δεν το ξέρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

Playstore > heart rate monitor αυτό με την άσπρη καρδούλα σε ροζ κύκλο και την beta hrv camera και είσαι οκ, όσο για το οξυμετρο νομίζω θα αργήσει λίγο, εκτός και υπάρχει κινητό που να το υποστηρίζει και δεν το ξέρω. 

Heart rate app χωρις το κινητο να εχει sensorα ειναι εικονικο!

Μαλλον δεν το γνωριζεις ουτε εσυ, οπως και αρκετοι ytubers. Το S10 εχει ολα αυτα.  Το αρχικο σχολιο που εγραφα πως με 700€  το nokia επρεπε να τα εχει ολα αυτα αλλα δεν εχει ουτε nfc ουτε ir.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Yian9 είπε

Heart rate app χωρις το κινητο να εχει sensorα ειναι εικονικο!

Μαλλον δεν το γνωριζεις ουτε εσυ, οπως και αρκετοι ytubers. Το S10 εχει ολα αυτα.  Το αρχικο σχολιο που εγραφα πως με 700€  το nokia επρεπε να τα εχει ολα αυτα αλλα δεν εχει ουτε nfc ουτε ir.

Έχω το Sony xz1 που έχει ant+ sensor, οι μέχρι τώρα δοκιμές με την συγκεκριμένη εφαρμογή και με 3 διαφορετικά οξυμετρα, ένα εκ των οποίων επώνυμο και ακριβό σε κατάστημα ιατρικών ειδών έβγαλαν τα ίδια αποτελέσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, 1nsom-n1k είπε

Έχω το Sony xz1 που έχει ant+ sensor, οι μέχρι τώρα δοκιμές με την συγκεκριμένη εφαρμογή και με 3 διαφορετικά οξυμετρα, ένα εκ των οποίων επώνυμο και ακριβό σε κατάστημα ιατρικών ειδών έβγαλαν τα ίδια αποτελέσματα

Το heart rate application εχει επιλογή για διάφορες μετρήσεις συν οξύμετρο και πώς χρησιμοποιείται στο XZ1;

Η hvr camera λειτουργεί συνδυαστικά;

Επίσης το XZ1 έχει και αισθητήρα βαρόμετρου που δείχνει μέσω εφαρμογής ατμοσφαιρική πίεση και υψόμετρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...