Προς το περιεχόμενο

Scribd δωρεάν 1+1 μήνας με καταχώρηση κάρτας


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν δεν έχει λήξει, υπάρχει ένας  κωδικός ριφεραλ που λειτουργεί, αλλά νομίζω πάλι θέλει καταχώρηση κάρτας. Σας δίνει 2 μήνες και παίρνει ένα μήνα ο προμηθευτής. Ψάξτε σε αγγλόφωνα φόρα προσφορών προς Αυστραλία ή Αγγλία πλευρά. 

Επεξ/σία από FKLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 ώρα πριν, mikegad είπε

εγώ πάντως όσους κωδικούς δοκίμασα (καμιά δεκαριά), δεν δούλεψε κανείς

Αν ο @matrixxx επιτρέψει ένα affiliate link, μπορώ να παραθέσω αυτό που βρήκα. Όταν το πάτησα, με πέταξε στη σελίδα του scribd, όπου έλεγε ότι "ο ταδε σε κάλεσε να δοκιμάσεις το scribd για δύο μήνες, κάνε εγγραφή".

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, imvrios είπε

Αν ο @matrixxx επιτρέψει ένα affiliate link, μπορώ να παραθέσω αυτό που βρήκα. Όταν το πάτησα, με πέταξε στη σελίδα του scribd, όπου έλεγε ότι "ο ταδε σε κάλεσε να δοκιμάσεις το scribd για δύο μήνες, κάνε εγγραφή".

Οχι, δεν γινεται επιλεκτικα να επιτρεψουμε κατι αντιθετο στους ορους της κοινοτητας, λυπαμαι ειναι θεμα αρχης, ισοτητας, τηρησης των κανονισμων που υπαρχουν για καλο σκοπο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, imvrios είπε

Αν ο @matrixxx επιτρέψει ένα affiliate link, μπορώ να παραθέσω αυτό που βρήκα. Όταν το πάτησα, με πέταξε στη σελίδα του scribd, όπου έλεγε ότι "ο ταδε σε κάλεσε να δοκιμάσεις το scribd για δύο μήνες, κάνε εγγραφή".

μωρέ ναι....τους δίνει τους 2 μήνες

το θέμα είναι τους παίρνεις με απλή εγγραφή, χωρίς χρήση κάρτας ή ζητάει και κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, matrixxx είπε

Οχι, δεν γινεται επιλεκτικα να επιτρεψουμε κατι αντιθετο στους ορους της κοινοτητας, λυπαμαι ειναι θεμα αρχης, ισοτητας, τηρησης των κανονισμων που υπαρχουν για καλο σκοπο.

Ναι, το κατανοώ, δε διαφωνώ.  

9 ώρες πριν, mikegad είπε

μωρέ ναι....τους δίνει τους 2 μήνες

το θέμα είναι τους παίρνεις με απλή εγγραφή, χωρίς χρήση κάρτας ή ζητάει και κάρτα;

Έχει και Google Pay, δεν είναι ανάγκη να δώσεις κάρτα. Αλλά και κάρτα να δώσεις, μπορείς να ακυρώσεις πριν τη λήξη του trial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το θέμα είναι να παρακάμψουμε την μέθοδο πληρωμής

Αν είναι να βάζουμε κάρτα ,Paypal, Google pay και να ψάχνουμε να το ακυρώσουμε μετά, πάμε και με την μέθοδο του TS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα δεν μου έχει απαντήσει το support ακόμα πάντως και προς το παρόν δεν μπορώ να βγάλω την κάρτα. 
 

edit: μόλις μου απάντησαν πριν 5 λεπτά 

Tyia (Support Desk) 

Mar 24, 12:06 PM PDT

Hi there, ghostantine,

Thanks for reaching out! Per your request, I have erased the stored credit card information from your Scribd account. 

Please don't hesitate to contact us in the future (or reply directly to this message) if you require any further assistance. Thanks again for reaching out, and I hope you have a great rest of your day!

Best regards,

Scribd, Inc.

Επεξ/σία από Noobios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοι το ενεργοποιησατε και αμεσως ακυρωσατε τη συνδρομη. Το δοκιμασατε καθολου; βρηκατε τπτ ενδιαφερον; μοιραστειτε την εμπειρια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/3/2020 στις 10:08 ΠΜ, panosem είπε

Δοκίμασα με prepaid πριν μια βδομάδα αλλά δεν την δέχθηκε, και είχα μέσα περίπου 3€. 

Οπότε λογικά θέλει χρεωστική ή πιστωτική κάρτα.

Eiπαμε, θα στο δώσουν δωρεάν, αλλά ρε παιδί μου, εχε και συ 200-300 ευρώ στην κάρτα σου !  Μην είσαι τόσο cheapie !

Α, σημαντικό, μη ξεχάσεις να τους δώσεις και τον τριψήφιο αριθμό στην πίσω πλευρά της κάρτας ....  Χρειάζεται οπωσδήποτε για το "δωρεάν" !

Στις 24/3/2020 στις 9:13 ΠΜ, imvrios είπε

Έχει και Google Pay, δεν είναι ανάγκη να δώσεις κάρτα

Εσύ τώρα χαλάς την πιάτσα !  Με μας είσαι ή με αυτούς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από scribd μπορείτε να κατεβάσετε εαν έχετε συνδρομή σε υπηρεσία multihoster όπως πχ το Alldebrid που είναι αρκετά πιο συμφέρουσα και κάνετε και πολλά άλλα πράγματα.

Όσες φορές έχει τύχει να ψάχνω ένα βιβλίο και να το βρίσκω μόνο στο scribd , το κατέβασα μέσω Alldebrid.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω.Εγω ξεκινησα τη διαδικασια οπως στο πρωτο λινκ και πηρα απλα τον ενα μηνα δωρεαν

 

μου λεει οτι η συνδρομη μου ληγει σε ενα μηνα.εβαλα την καρτα μου και βλεπω την εχει κρατησει.δεν βρισκω καμια επιλογη να την αφαιρεσω...να αγχωθω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, barman_ είπε

να ρωτησω.Εγω ξεκινησα τη διαδικασια οπως στο πρωτο λινκ και πηρα απλα τον ενα μηνα δωρεαν

μου λεει οτι η συνδρομη μου ληγει σε ενα μηνα.εβαλα την καρτα μου και βλεπω την εχει κρατησει.δεν βρισκω καμια επιλογη να την αφαιρεσω...να αγχωθω?

Να διαβασεις παραπανω, υπαρχει ηδη αναφορα και λυση απο αλλο μελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, matrixxx said:

Να διαβασεις παραπανω, υπαρχει ηδη αναφορα και λυση απο αλλο μελος.

το μονο που βρηκα ειναι το παλικαρι που του απαντησαν απο το support οτι βγαζουν την καρτα οι ιδιοι

 

αυτο?

 

2 μηνες παντως φανταζομαι δε θα πηρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...