Προς το περιεχόμενο

Καθεστώς αναστολής σύμβασης εργασίας - 800Ε Επίδομα


s1mplement

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Lalakis1975 είπε

Δενν κατάλαβες εγώ νοικιάζω δεν είμαι ιδιοκτήτης. 

Εσύ είσαι ιδιοκτήτης από ότι κατάλαβα. 

Μπερδεύτηκα λίγο παιδιά. 

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει φώτο; 

Ναι το χω καταλάβει αυτά τα στοιχεία που σου πα τα χρειαζεσαι να τα γράψεις δηλαδη τα στοιχεία του ιδιοκτήτη του σπίτιου σου . Κάπου πάνω είχει ένα βιντεάκι με τις οδηγίες δες το .

 

Αυτό το παράδειγμα με το σπίτι που νοικοιζω είναι άσχετο απλώς ανέφερα ότι δεν θα του πάρω το νοίκι για αυτόν τον μήνα 

Επεξ/σία από Mobid
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 722
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Mobid είπε

Ναι το χω καταλάβει αυτά τα στοιχεία που σου πα τα χρειαζεσαι να τα γράψεις δηλαδη τα στοιχεία του ιδιοκτήτη του σπίτιου σου . Κάπου πάνω είχει ένα βιντεάκι με τις οδηγίες δες το .

Αυτό το παράδειγμα με το σπίτι που νοικοιζω είναι άσχετο απλώς ανέφερα ότι δεν θα του πάρω το νοίκι για αυτόν τον μήνα 

Ωραιος είσαι καλός άνθρωπος μακάρι να ήταν οκ μισοί έτσι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1)Αν η εταιρία που εργάζομαι με βάλει σε εκ περιτροπής εργασία 2 εβδομάδες τον μήνα, θα δικαιούμαι το επίδομα των 800€;

2)Η αναστολή εργασίας την οποία μπορεί να χρησιμοποιήσει η εταιρία έχει χρονικό περιθώριο;Δηλαδή ξεκινάει απο αυτές τις ημέρες;Αργότερα θα υπάρχει ακόμα η επιλογή στην εταιρεία μέσω του κράτους;

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, alex19871987 είπε

Εγώ που δουλεύω σε δύο και οι δύο εχουν αναστείλει την λειτουργία τους ποια να βάλω?(καθηγητής στη μια)

Αρκεί μια από τις δύο??

Κανείς????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Το άφησα μου τελειώνει σε 1 και αναρωτιόμουν αν έκανα σωστά την υποβολή. Τελικά δεν την πήρε, αφού δεν μου ζήτησε να εκτυπώσω κάτι. Τώρα δοκίμασα να το ξανακάνω, αλλά δεν με αφήνει, λόγω του αφμ.έχασα την προθεσμία;θα υπάρξει παράταση; 

Επεξ/σία από Undertow777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, didaskalop είπε

Η αιτηση του εργοδότη έχει δύο πεδία. Το ένα αφορά τους εργαζόμενους που βγάζει σε αναστολή και το άλλο που αφορά τους εργαζόμενους που έχει απολύσει από 1/3. 

Δίκαιο μου φαίνεται. 

το θέμα είναι αν πρέπει να στείλει κάποιον αριθμό  και δεν το στείλει ή αν απλά δεν σε δηλώσει ηθελημένα τι γίνετε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και κάτι ακομα.αν ενοικιάζω διαμέρισμα θέλω να κάνω μόνο την αίτηση για τα 800 του επιδόματος,γίνεται να μην κάνω για το 40% του ενοικίου??έχω πληρώσει έτσι και αλλιώς το ενοίκιο.

Επεξ/σία από alex19871987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alex19871987 είπε

Και κάτι ακομα.αν ενοικιάζω διαμέρισμα θέλω να κάνω να πάρω τα 800 του επιδόματος γίνεται να μην κάνω για το 40% του επιδόματος??έχω πληρώσει έτσι και αλλιώς το ενοίκιο.

και εγω πληρωσα….τον επομενο μηνα θα πληρωσεις το 20% εκ του νομου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, alex19871987 είπε

Καλά,επειδή θέλω να πληρώσω κανονικά θα μπορώ?

δεν ξερω φιλε  ,πιθανον θα μπορεις αν ΔΕΝ βαλεις τα στοιχεια του .

 

ας πουνε όμως και αυτοι που εκαναν ηδη την αιτηση ,εγω εχω ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Undertow777 είπε

Καλημέρα. Το άφησα μου τελειώνει σε 1 και αναρωτιόμουν αν έκανα σωστά την υποβολή. Τελικά δεν την πήρε, αφού δεν μου ζήτησε να εκτυπώσω κάτι. Τώρα δοκίμασα να το ξανακάνω, αλλά δεν με αφήνει, λόγω του αφμ.έχασα την προθεσμία;θα υπάρξει παράταση; 

Καλά δεν σου λέει ξεκάθαρα στο σφάλμα ότι θα μπορείς να κάνεις 11 Απριλίου ξανα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...