Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλες οι αγοραπωλησιες τώρα από αγγελίες πως γίνονται με την όλη αυτή κατάσταση; ή δεν γίνονται.. γιατί βλέπω ανεβαίνουν ακόμη αγγελίες

Τελευταία φορά που πούλησα κάτι ήταν Δεκεμβριος '19

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Είχα, καμία ΣΗΜΑΣΙΑ ?

Το sms που στέλνεις, δεν το βλέπει κανείς. Το στέλνεις για να το ΔΕΙΞΕΙΣ σε τυχον έλεγχο η όχι ?

Αρα λοιπόν, στην περίπτωση του 12, θα ισχυριζοσουν φαρμακείο-supermarket και θα γινόταν ΔΕΚΤΟ. Στην άλλη περίπτωση, τι ?

Φυσικά και εχει σημασια γιατι αν κάποιος μπερδέψει τις επιλογές και αντι για 6 στειλει 7 θα μπορουσε το συστημα να τον ενημερωσει με ενα απλο μήνυμα να διορθωσει την επιλογή του.

Αλλα δεν θέλετε να το δεχτειτε και να το κατανοησετε κανενα προβλημα το σταματάω εδω αφου δεν βρισκετε ευχρηστο αυτο που λέω

ο άλλος ειναι έτοιμος να με δικάσει κιολας... εν μέσω πανδημιας που γράφει. 

Επεξ/σία από Magic_Nature
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Eluminator_91 είπε

Όλες οι αγοραπωλησιες τώρα από αγγελίες πως γίνονται με την όλη αυτή κατάσταση; ή δεν γίνονται.. γιατί βλέπω ανεβαίνουν ακόμη αγγελίες

Τελευταία φορά που πούλησα κάτι ήταν Δεκεμβριος '19

Και γιατί δεν βάζεις μια αγγελία 

"Πουλιούνται αχρησιμοποίητες μάσκες"

να δεις τι παίζει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Magic_Nature είπε

Φυσικά και εχει σημασια γιατι αν κάποιος μπερδέψει τις επιλογές και αντι για 6 στειλει 7 θα μπορουσε το συστημα να τον ενημερωσει με ενα απλο μήνυμα.

Αλλα δεν θέλετε να το δεχτειτε και να το κατανοησετε κανενα προβλημα το σταματάω εδω αφου δεν βρισκετε ευχρηστο αυτο που λέω

ο άλλος ειναι έτοιμος να με δικάσει κιολας... εν μέσω πανδημιας που γράφει. 

Μπα, κανένας δεν θα σε δικάσει, το πολύ πολύ να σου βεβαιωθεί ένα πρόστιμο των 150€.

Τουλάχιστον τότε θα έχεις λόγο να κλαίγεσαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, GREGORYMO said:

Αρα λοιπόν, στην περίπτωση του 12, θα ισχυριζοσουν φαρμακείο-supermarket

Δλδ αν στείλω 1234, θα τους πω ότι πέρασα μια απ όλα και αυτό σου φαίνεται και λογικό; Τι είναι αυτά που γράφετε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Magic_Nature είπε

Φυσικά και εχει σημασια γιατι αν κάποιος μπερδέψει τις επιλογές και αντι για 6 στειλει 7 θα μπορουσε το συστημα να τον ενημερωσει με ενα απλο μήνυμα να διορθωσει την επιλογή του.

Αλλα δεν θέλετε να το δεχτειτε και να το κατανοησετε κανενα προβλημα το σταματάω εδω αφου δεν βρισκετε ευχρηστο αυτο που λέω

ο άλλος ειναι έτοιμος να με δικάσει κιολας... εν μέσω πανδημιας που γράφει. 

Σου εξήγησα με απλό τρόπο ότι το μύνημα δεν το βλέπει κανείς αλλά το δείχνεις σε τυχόν έλεγχο. ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Eluminator_91 είπε

Όλες οι αγοραπωλησιες τώρα από αγγελίες πως γίνονται με την όλη αυτή κατάσταση; ή δεν γίνονται.. γιατί βλέπω ανεβαίνουν ακόμη αγγελίες

Τελευταία φορά που πούλησα κάτι ήταν Δεκεμβριος '19

Αγοραπωλησίες φυσικά και μπορούν να γίνουν, αλλά μόνο εξ' αποστάσεως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GREGORYMO είπε

Σου εξήγησα με απλό τρόπο ότι το μύνημα δεν το βλέπει κανείς αλλά το δείχνεις σε τυχόν έλεγχο. ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ?

ΔΕ ΔΙΑΦΩΝΩ αλλα και εγω σου εξηγησα οτι το συστημα θα μπορουσε να στελνει ένα μηνυμα που να λέει τις αποδεκτές επιλογές για να ενημερώνει το κοσμο ακομα μια φορά. Αυτά. 

Θές να το δεχτεις καλώς δεν θές οκ πάλι καλως δεν εχουμε καμια συνεργασια για να τσακωθουμε. Αποψεις λεμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Δλδ αν στείλω 1234, θα τους πω ότι πέρασα μια απ όλα και αυτό σου φαίνεται και λογικό; Τι είναι αυτά που γράφετε; 

Σε όλα υπάρχει ένα ΟΡΙΟ.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Magic_Nature said:

Φυσικά και εχει σημασια γιατι αν κάποιος μπερδέψει τις επιλογές και αντι για 6 στειλει 7 θα μπορουσε το συστημα να τον ενημερωσει με ενα απλο μήνυμα να διορθωσει την επιλογή του.

Αλλα δεν θέλετε να το δεχτειτε και να το κατανοησετε κανενα προβλημα το σταματάω εδω αφου δεν βρισκετε ευχρηστο αυτο που λέω

ο άλλος ειναι έτοιμος να με δικάσει κιολας... εν μέσω πανδημιας που γράφει. 

Screenshot_20200325_144718.jpg.456820e7559b2c5bb44a2bbc98f3332f.jpg

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kostasspil είπε

Screenshot_20200325_144718.jpg.456820e7559b2c5bb44a2bbc98f3332f.jpg

ΑΑΑΑ αρα υπάρχει μήνυμα λάθους! Οποτε εχουμε δικιο ολοι. Εγω που εγραψα για την αναγκαιοτητα ο gregory για το 12 και ο bildanos που μου ειπε οτι κακως τους λέω μπαστουνοβλαχους. Οντως εκανα λάθος δεν ειναι μπαστουνοβλαχοι. Εντάξει ολα καλά. 

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Magic_Nature είπε

Φυσικά και εχει σημασια γιατι αν κάποιος μπερδέψει τις επιλογές και αντι για 6 στειλει 7 θα μπορουσε το συστημα να τον ενημερωσει με ενα απλο μήνυμα να διορθωσει την επιλογή του.

Αλλα δεν θέλετε να το δεχτειτε και να το κατανοησετε κανενα προβλημα το σταματάω εδω αφου δεν βρισκετε ευχρηστο αυτο που λέω

ο άλλος ειναι έτοιμος να με δικάσει κιολας... εν μέσω πανδημιας που γράφει. 

Η όλη φάση μου κάνει φάρσα σε αυτόματο τηλεφωνητή... δηλαδή πόσο περήφανος θα ένοιωθες αν έπαιρνες πχ σε κέντρο τηλεφωνίας και στο ηχητικό μήνυμα τους έλεγες "αλλαγή στα τακάκια του αυτοκινήτου μου"???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Magic_Nature είπε

ΔΕ ΔΙΑΦΩΝΩ αλλα και εγω σου εξηγησα οτι το συστημα θα μπορουσε να στελνει ένα μηνυμα που να λέει τις αποδεκτές επιλογές για να ενημερώνει το κοσμο ακομα μια φορά. Αυτά. 

Θές να το δεχτεις καλώς δεν θές οκ πάλι καλως δεν εχουμε καμια συνεργασια για να τσακωθουμε. Αποψεις λεμε. 

Τις επιλογές της δηλώνει ο καθε-εσυ. Από αυτούς που έχουν ελεγχθεί ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ, σε κανέναν δεν είπαν: δηλώνεις supermarket ? Φέρε μου την απόδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Magic_Nature είπε

ΑΑΑΑ αρα υπάρχει μήνυμα λάθους! Οποτε εχουμε δικιο ολοι. Εγω που εγραψα για την αναγκαιοτητα ο gregory για το 12 και ο bildanos που μου ειπε οτι κακως τους λέω μπαστουνοβλαχους. Οντως εκανα λάθος δεν ειναι μπαστουνοβλαχοι. Εντάξει ολα καλά. 

Τώρα, όμως ξεφτιλιστηκες, για να λέμε την αλήθεια. ΜΠΡΑΒΟ στον συνφουριτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...