Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 λεπτά πριν, gia_nnis είπε

Εχει παει κανεις σε πιο μακρινο super market απο τα κοντινα της περιοχης του..???  Υπαρχει θεμα πανω σε αυτο?

Εξαρτάται από την περιοχή και το σημείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, mrvaggos είπε

Καλησπέρα. Λίγο περίεργη η ερώτηση αλλά το να πάω στο σπίτι της κοπέλας μου από το δικό μου είναι απαγορευτικό; 

Σύμφωνα με την κυβέρνηση και τον πατέρα της, ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VanJ είπε

Το γεγονός ότι ανιχνεύθηκε υπογραφή από το rna του ιού,  σε επιφάνειες του πλοίου,  17 μέρες μετά την εκκένωση του δεν σημαίνει ότι αυτό προέρχεται και από ζωντανό στέλεχος του ιού. Έτσι αναφέρεται στο άρθρο. Που είναι πολύ ενδιαφέρον όμως γιατί από την άλλη υπογραφή rna δίνει και ο ζωντανός ιός... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Γιαούρτι είπε

δε καταλαβαίνω γιατί είναι ήρωας;

Κακή επιλογή. Αν ζούσε θα μπορούσε να βοηθήσει περισσότερους. Δε βρίσκω νόημα να θυσιάζεσαι για κάποιον άλλον.

Μήπως γιατί μπορεί να μην είχαν γιατρούς; Δεν σου πέρασε από το μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 χρονών ήταν ο Γερμανός καθηγητής χωρίς υποκείμενο νόσημα. 41 ετών η άλλη στην Καστοριά. Άρα το παραμύθι ότι χτυπάει μόνο 70+ ετών σιγά σιγά καταρρέει. Ασφαλώς φυσικά είναι πολύ πιο δύσκολο για τους ηλικιωμένους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Βλεπω απο διασταυρωση σε παρκα ...Εχουν λυσαξει να πηγαινουν σκυλους για κατουρημα θα βαλω λουρι στο γατο μου φαίνεται ....

20200325_175206.jpg.5265f74223ad3c1c643f438b6067f32f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...