Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, logistoulis είπε

Μάλλον δεν προσέχεις τι λένε στην τηλεόραση αυτοί που παίρνουν τις αποφάσεις

Ισως μου διέφυγε.Τι ακριβως ειπωθηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, KFitilis είπε

169 νεα λεει το Πρωτο Θεμα, εχουμε χαθει στην μεταφραση.......

Μαζι με του πλοιου φανταζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KFitilis είπε

169 νεα λεει το Πρωτο Θεμα, εχουμε χαθει στην μεταφραση.......

27 νέα κρούσματα + 23 στη δομή φιλοξενίας + 119 από το πλοίο = 169 σύνολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billdanos είπε

902 συνολικά οι ΜΕΘ στην Ελλάδα πλεον! Να και κάτι καλο που έγινε! 

Σήμερα διαβασα για προσφορά απο Ολύμπος κι επισης ΜΕΘ και απλές κλίνες στην ευρωκλινικη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που θέλω να τρέξω και που θα έπρεπε όλοι να κάνουμε αεροβική τώρα που δεν κινούμαστε, που θα το κάνω; Έχουν κλείσει όλα τα στάδια/γήπεδα. Είναι λογικό από τη μια να επιτρέπεται η άσκηση και από την άλλη να έχουν κλείσει οι ανοιχτοί χώροι;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω σημερα πηραμε τα καλυτερα νεα..ακομα και αν αυριο ειναι 50 νεα κρουσματα πιστευω ξεκιναει μια σταδιακη μειωση και με συνδυασμο τα μετρα καθαριζουμε..ΛΟΓΙΚΑ παμε για χαλαρωση 5 με 10 μαιου το αργοτερο ...Παντως τα συνορα δυσκολο να ανοιξουν ανεξελεγχτα για τουριστες το καλοκαιρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lactate είπε

Εγώ που θέλω να τρέξω και που θα έπρεπε όλοι να κάνουμε αεροβική τώρα που δεν κινούμαστε, που θα το κάνω; Έχουν κλείσει όλα τα στάδια/γήπεδα. Είναι λογικό από τη μια να επιτρέπεται η άσκηση και από την άλλη να έχουν κλείσει οι ανοιχτοί χώροι;

Ναι γιατί εκει θα μαζεύονταν πολλοί κ θα υπήρχε συνωστισμός. Κι εγώ χτες πήγα γύρω γύρω στον δήμο μου. Τουλάχιστον οι δρόμοι δεν έχουν κινηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lactate είπε

Εγώ που θέλω να τρέξω και που θα έπρεπε όλοι να κάνουμε αεροβική τώρα που δεν κινούμαστε, που θα το κάνω; Έχουν κλείσει όλα τα στάδια/γήπεδα. Είναι λογικό από τη μια να επιτρέπεται η άσκηση και από την άλλη να έχουν κλείσει οι ανοιχτοί χώροι;

Στο δρόμο κοντά στο σπίτι, δεν γίνεται αλλιώς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Στο δρόμο κοντά στο σπίτι, δεν γίνεται αλλιώς..

ωραία σαν τον τρελό να τρέχω και να αποφεύγω διαρκώς αμάξια και πεζούς (γιατί έχει μπόλικα και από τα 2 έξω)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lactate είπε

Εγώ που θέλω να τρέξω και που θα έπρεπε όλοι να κάνουμε αεροβική τώρα που δεν κινούμαστε, που θα το κάνω; Έχουν κλείσει όλα τα στάδια/γήπεδα. Είναι λογικό από τη μια να επιτρέπεται η άσκηση και από την άλλη να έχουν κλείσει οι ανοιχτοί χώροι;

Τα στάδια/γήπεδα το καταλαβαίνω αλλά π.χ. το κτήμα Συγγρού στο Μαρούσι δεν κατάλαβα γιατί το έκλεισαν. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sanjuro είπε

Τα στάδια/γήπεδα το καταλαβαίνω αλλά π.χ. το κτήμα Συγγρού στο Μαρούσι δεν κατάλαβα γιατί το έκλεισαν. 😕

γιατί την πάνω πλευρά του παναθηναικου σταδιου που εχει και το λοφο να τρεχεις εχει νοημα; ασε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, lactate είπε

ωραία σαν τον τρελό να τρέχω και να αποφεύγω διαρκώς αμάξια και πεζούς (γιατί έχει μπόλικα και από τα 2 έξω)

Θα το ξαναπώ. Δεν γίνεται αλλιώς. Αυτή τη στιγμή συμβαίνει κάτι πρωτόγνωρο. Τα μέτρα δεν τα έβγαλαν επειδή είναι σαδιστές και θέλουν να μας εκνευρίζουν. Ας συνεργαστούμε. Πιστεύω το που θα τρέξει κάποιος για 1-2 μήνες είναι πολύ δευτερεύον σε σχέση με άλλα πολύ πιο σοβαρά ζητήματα που έχουν προκύψει..

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...