Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Locke_John είπε

Δυστυχώς, πρέπει να περάσω από κατάστημα τράπεζας για να ζητήσω επικαιροποίηση στοιχείων διεύθυνσής μου για κάρτα που λήγει τον επόμενο μήνα...

Πιστεύετε σε κανένα μισάωρο από τώρα είναι καλή ώρα να περάσω, εννοώ από θέμα να μην υπάρχει συνωστισμός;

Υπάλληλος γενικά Μ είπε τα μεσημέρια έχει λιγότερο κόσμο απλά έχουν περιοριστικά μέτρα πόσοι θα είναι ταυτόχρονα εντός καταστήματος.

Συγγενης μου που πηγε χτες στην Εθνικη μου ειπε οτι επιτρεπουν μονο 2 ατομα μεσα στην τραπεζα και ολοι οι αλλοι περιμενουν απεξω. Υπεθεσε να περιμενεις κανα διωρο ..

Επεξ/σία από Fir3fly
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, ΠάρηςΓ είπε

Δεν εχει να τα στειλεις απο ιντερνετ; 

Δυστυχώς κ πάλι, στην Ελλάδα του 2020, δεν γίνεται ακόμα... :( Ηταν το πρώτο που ρώτησα αν μπορώ μέσω email..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Locke_John είπε

Δυστυχώς κ πάλι, στην Ελλάδα του 2020, δεν γίνεται ακόμα... :( Ηταν το πρώτο που ρώτησα αν μπορώ μέσω email..

Η πειραιως εχει παντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fir3fly είπε

Συγγενης μου που πηγε χτες στην Εθνικη μου ειπε οτι επιτρεπουν μονο 2 ατομα μεσα στην τραπεζα και ολοι οι αλλοι περιμενουν απεξω. Υπεθεσε να περιμενεις κανα διωρο χαχαχ

Απίστευτο...

Στην εθνική πρόκειται να πάω κ εγώ.

Μήπως αύριο νωρίς το πρωί είναι καλύτερα να πάω, θα έχω ελπίδες να "προλάβω" τους γηραιότερους συμπολίτες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Locke_John είπε

Απίστευτο...

Στην εθνική πρόκειται να πάω κ εγώ.

Μήπως αύριο νωρίς το πρωί είναι καλύτερα να πάω, θα έχω ελπίδες να "προλάβω" τους γηραιότερους συμπολίτες ;

Εκτος αν σκεφτουν και αλλοι ετσι σαν εσενα, παντως ενας γενικος χαμος γινεται αυτες τις μερες και ιδιως με την Εθνικη που εχει και τις συνταξεις

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 λεπτό πριν, prometheas είπε
1 λεπτό πριν, prometheas είπε

+ η Alpha. Το εκανα την προηγούμενη εβδομάδα...

Δυστυχώς η Εθνική δεν...

 

Επεξ/σία από Locke_John
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε Εντάξει η Εθνική εχει μείνει στην δεκαετία του 60. 

Πρακτικά αν μπείτε στο Web banking  της και πατε στις προσωπικές ρυθμίσεις θα δείτε οτι εχουν βάλει υπηρεσία για ενημερωση στοιχείων αλλά αν δοκιμάσετε να κάνετε upload τα απαραίτητα έγγραφα θα δείτε οτι απλά .. δεν δουλευει

Καλύτερα πάρε τηλέφωνο το υποκατάστημα που συνεργάζεσαι και δες μήπως μπορείς να κλείσεις ραντεβού για επικαιροποιηση στοιχείων.

 

 

Επεξ/σία από prometheas
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα το αφήσω το ζήτημα, απλά θα προσπαθήσω να μάθω τουλάχιστον σε ποια διεύθυνση πρόκειται να πάει...

Η τωρινή μου λήγει τέλος Μαΐου.

Γνωρίζετε αν η κάρτα της Alpha Bank, αυτή η σχετικά καινούρια η διάφανη χρεωστική, πλέον γίνεται αποδεκτή σε περισσότερα καταστήματα, μίνι μάρκετ, σούπερ μάρκετ κτλ; 

Όπου δοκίμαζα στο παρελθόν, 9 στις 10 φορές, δεν. . .

Μόνο σε Bp βενζινάδικα την χρησιμοποιώ κ είχα της Εθνικής για  όλες τις άλλες συναλλαγές μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, el00019 είπε

η mastercard που έχω τώρα μια χαρά παντού.

με την προηγούμενη που ήταν american express είχα θέμα.

Η διάφανη χρεωστική είναι mastercard πλέον; ευχαριστώ για την απάντηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, prometheas είπε

Ε Εντάξει η Εθνική εχει μείνει στην δεκαετία του 60. 

Πρακτικά αν μπείτε στο Web banking  της και πατε στις προσωπικές ρυθμίσεις θα δείτε οτι εχουν βάλει υπηρεσία για ενημερωση στοιχείων αλλά αν δοκιμάσετε να κάνετε upload τα απαραίτητα έγγραφα θα δείτε οτι απλά .. δεν δουλευει

Καλύτερα πάρε τηλέφωνο το υποκατάστημα που συνεργάζεσαι και δες μήπως μπορείς να κλείσεις ραντεβού για επικαιροποιηση στοιχείων.

Εγώ πάντως σε κατάστημα Εθνικής, μίλησα με τον υπεύθυνο και του έστειλα τα στοιχεία με mail.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...