Προς το περιεχόμενο

Κορωνοϊός στην Ελλάδα #2


insomnia.gr
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh
  • Μια τελευταία προειδοποίηση, το ότι υπάρχει αυτό το topic δεν σημαίνει ότι είναι εξαίρεση στους κανόνες του forum.
  • Επόμενες αναφορές σε κόμματα  και πολιτικά πρόσωπα (εσωτερικού ΚΙ εξωτερικού) δεν θα έχουν "προειδοποιητικές βολές" αλλά απευθείας 30μερο ban.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Vtsola είπε

Καλημερα γνωριζει καποιος αν τελικα Μ παρασκευη οι ναοι θα ειναι ανοιχτοι απο ωρα 1 μεχρι της 5 για να αναψουμε εστω ενα κερακι?

 επιτρεπεται κανονικα

  • Confused 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 λεπτά πριν, Vtsola είπε

Καλημερα γνωριζει καποιος αν τελικα Μ παρασκευη οι ναοι θα ειναι ανοιχτοι απο ωρα 1 μεχρι της 5 για να αναψουμε εστω ενα κερακι?

Όχι φυσικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοσιόν με γλυκερίνη, αλόε βέρα και 70 βαθμούς αιθυλική αλκοόλη κάνει δουλειά; Κάτι είχε πάρει το αυτί μου ότι πρέπει να έχει από 80 βαθμούς αλκοόλ και πάνω αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Επεξ/σία από gokuthelegend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζω ότι απαγορεύεται να αλλάξεις κατοικία από αυτή που έχεις δηλώσει ως κύρια όπως να πας στο εξοχικό σου αλλά τι γίνεται στη περίπτωση που θες να μετακομήσεις? επιτρέπεται να μετακομήσεις αυτή τη περίοδο? λειτουργούν κανονικά οι μεταφορικές?

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, gokuthelegend είπε

Λοσιόν με γλυκερίνη, αλόε βέρα και 70 βαθμούς αιθυλική αλκοόλη κάνει δουλειά; Κάτι είχε πάρει το αυτί μου ότι πρέπει να έχει από 80 βαθμούς αλκοόλ και πάνω αλλά δεν είμαι και σίγουρος.

Από 65-70% και πάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παρακάτω άρθρο από τα νέα για την ζωή μετα τον ιό χρησιμοποιεί αυτή την εικόνα. Γιατί μου θυμίζει το μάτι το Sauron;;;; 🤔

spacer.png

 

https://www.in.gr/2020/04/13/greece/enas-allos-kosmos-gennietai-oi-efialtikes-anatropes-pou-fernei-o-koronaios/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Apoll είπε

To παρακάτω άρθρο από τα νέα για την ζωή μετα τον ιό χρησιμοποιεί αυτή την εικόνα. Γιατί μου θυμίζει το μάτι το Sauron;;;; 🤔

spacer.png

https://www.in.gr/2020/04/13/greece/enas-allos-kosmos-gennietai-oi-efialtikes-anatropes-pou-fernei-o-koronaios/

Θα προτιμούσα κάτι τέτοιο 

 

2017-05-25-image-17.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορονοϊός - Ιαπωνία: Αυξάνονται οι άνθρωποι που αποθεραπεύτηκαν ξανακόλλησαν τον ιό

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/kosmos/295330/koronoios-iaponia-afksanontai-oi-anthropoi-pou-apotherapeytikan-ksanakollisan-ton-io

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, aizensama24 είπε

Γνωρίζω ότι απαγορεύεται να αλλάξεις κατοικία από αυτή που έχεις δηλώσει ως κύρια όπως να πας στο εξοχικό σου αλλά τι γίνεται στη περίπτωση που θες να μετακομήσεις? επιτρέπεται να μετακομήσεις αυτή τη περίοδο? λειτουργούν κανονικά οι μεταφορικές?

Αγνωστο. Αν ειναι κοντα το βαζεις ως παροχη βοηθειας ισως. Αν εισαι αρκετα μακρια δε ξερω. Και εγω σε παρομοια κατασταση ειμαι και εχω συμβολαιο για να παραλαβω πραγματα τα οποια αν δε τα παραλαβω θα εχω καθε μηνα προστιμο μιας και αυτοι δουλευουν κανονικα οποτε δε τους απασχολει αν δε μπορεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart20 είπε

Κορονοϊός - Ιαπωνία: Αυξάνονται οι άνθρωποι που αποθεραπεύτηκαν ξανακόλλησαν τον ιό

https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/kosmos/295330/koronoios-iaponia-afksanontai-oi-anthropoi-pou-apotherapeytikan-ksanakollisan-ton-io

Το άρθρο δεν συνάδει με τον τίτλο του. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kostasspil είπε

Στο οτι αλλη καψα δεν ειχε ο Μπιλ, να μας τσιπαρει τον νοιαζει

Σίγουρα θα τον γνωρίζεται καλύτερα εσείς τον Μπιλ για να λέτε τι τον νοιάζει και τι όχι! 

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...