Προς το περιεχόμενο

30 εκατομμύρια παίχτες σε 10 μέρες για το Call of Duty: Warzone


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Lewnidas1995 είπε

προσωπικά εμενα δεν με τρέλανε. Οκ ειναι ενα battle royal όπως του cs:go με περισσότερο κοσμο,μεγαλύτερο μαπ , καποια πραγματα περισσοτερο (ελικοπτερα κλπ) Αλλα για να πεθάνει ο αλλος θελει πολύ προσπάθεια. Επισης το να πεφτεις και να σε πηγαινει σε ενα είδος φυλακης και αν σκοτώσεις καποιον εκει μπορεις να ξανα βγεις στην μαχη, οχι δεν μαρεσε. Επίσης νομιζω οτι εχει κακο optimization , ειτε ολα high είτε ολα low εχω 40-70fps σε 1080p. Και για να προλάβω , ειμαι με 1070ti και 6400. Εννοειται ο cpu δεν ειναι κατι τρελο αλλα τουλαχιστον τα 60 σταθερα θα επρεπε να τα εχει.

Μήπως φταίει ο cpu σου? Με ryzen 1800x 

Και gtx 1080 σχεδόν όλα τέρμα έχω 75 ,με v sync 2k αναλυση(μόνιτορ 2κ 75 hearz)

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, nat10 είπε

30 εκ. καμμένοι ..

για πες μας εσυ ρε παιχτη στον ελευθερο χρονο σου τι κανεις, διαβαζεις φιλοσοφια κ ζωγραφιζεις πινακες σε αναγεννησιακα μοντελα;

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisxpap είπε

Έχεις δίκιο πρέπει να καθόμαστε όλοι μέρα στο κρεβάτι και να κλαίμε την μοίρα μας

Μαλλον ειναι ο σουπερμαν και προσπαθει να μας σωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Lewnidas1995 είπε

προσωπικά εμενα δεν με τρέλανε. Οκ ειναι ενα battle royal όπως του cs:go με περισσότερο κοσμο,μεγαλύτερο μαπ , καποια πραγματα περισσοτερο (ελικοπτερα κλπ) Αλλα για να πεθάνει ο αλλος θελει πολύ προσπάθεια. Επισης το να πεφτεις και να σε πηγαινει σε ενα είδος φυλακης και αν σκοτώσεις καποιον εκει μπορεις να ξανα βγεις στην μαχη, οχι δεν μαρεσε. Επίσης νομιζω οτι εχει κακο optimization , ειτε ολα high είτε ολα low εχω 40-70fps σε 1080p. Και για να προλάβω , ειμαι με 1070ti και 6400. Εννοειται ο cpu δεν ειναι κατι τρελο αλλα τουλαχιστον τα 60 σταθερα θα επρεπε να τα εχει.

Είναι το μέρος που οι κομμουνιστές έχωναν όλους τους αντιρρησίες συνείδησης, φυλακές γκουλαγκ καταναγκαστικά έργα και αλληλοσκοτωμοί. Έχει δηλαδή ιστορικό υπόβαθρο.

Επεξ/σία από Kostasallinone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sakis_colt είπε

για πες μας εσυ ρε παιχτη στον ελευθερο χρονο σου τι κανεις, διαβαζεις φιλοσοφια κ ζωγραφιζεις πινακες σε αναγεννησιακα μοντελα;

κλτρ να καυλαντιζεις με γκομενάκια σε φάση παρά να είσαι κολλημένος σε παιχνίδια ρε φίλε χαχαχα

Το κτλβν είναι  δύσκολα στην καραντίνα και κάπως πρέπει να περάσει η ώρα αλλά το είπα γνκ όχι ότι είναι άσχημο να παίζεις παιχνίδια και δεν μιλάω για τώρα αλλά και για πιο πριν που δεν υπήρχε κορόνα ..

Ο καθένας ότι μπορεί 😄😂

  • Confused 8
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lewnidas1995 είπε

προσωπικά εμενα δεν με τρέλανε. Οκ ειναι ενα battle royal όπως του cs:go με περισσότερο κοσμο,μεγαλύτερο μαπ , καποια πραγματα περισσοτερο (ελικοπτερα κλπ) Αλλα για να πεθάνει ο αλλος θελει πολύ προσπάθεια. Επισης το να πεφτεις και να σε πηγαινει σε ενα είδος φυλακης και αν σκοτώσεις καποιον εκει μπορεις να ξανα βγεις στην μαχη, οχι δεν μαρεσε. Επίσης νομιζω οτι εχει κακο optimization , ειτε ολα high είτε ολα low εχω 40-70fps σε 1080p. Και για να προλάβω , ειμαι με 1070ti και 6400. Εννοειται ο cpu δεν ειναι κατι τρελο αλλα τουλαχιστον τα 60 σταθερα θα επρεπε να τα εχει.

τι εννοεις προσπαθεια να πεθανει ο αλλος? λιγο να φας lazer πεθανες ειναι γρηγορο fast paced game 

to gulag ειναι κατι διαφορετικο και δν ξενερωνεις αν ψοφησεις απο ατυχια η καποιον camper plus σ δινει κ 1vs1 battle

περισσοτερο το θεμα ειναι στα solo με τους campers να βρουν τροπους ωστε να μν ευνοουνται τοσο πολυ οσοι camperonoun σπιτια και να δωσουν rewards στους aggressive players

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pao13 είπε

ο κόσμος καίγεται και το τιτι ξυρίζετε 

Ευκαιρία τώρα που κάθονται σε καραντίνα. Τι να κάνουν; Εγώ πάλι δουλεύω γιατί παραγγέλνουν όλοι σαν ζώα και τρώνε στους καναπέδες βλέποντας ειδήσεις. 

Λες και είναι κανένας σωτήρας καί τους πάω τσάμπα φαγητό να πούμε. 

Άμα αρρωστήσω και το πάω σπίτι μου; Ή το μεταδώσω στους άλλους πελάτες..;

Για αυτό μακάρι να έπαιζα 8ωρες την ημέρα fortnite έστω και με το ζόρι.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, donakos83 είπε

Είναι λογικό...είναι και free για όλους και γενικά το ότι είναι κλασσικό call of duty αρέσει.....βγάλτε όμως και καμία πίστα ακόμα...μην ευχαριστείτε μόνο...😁😁😁

από πού το κατεβάζουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χαζομαρα του μεσου insomnia gamer  ειναι πολυ above average. Ο αλλος λεει οτι η gulag ειναι καλο 1v1 mode και δν ξενερωνεις αν πεθανεις απο καποιον camper (?).  Το 1v1 υποτειθεται ειναι skill based ωστε να ξαναμπεις στο παιχνιδι. Αντι να βαλουν καποιο aim map σαν του cs. Μας εχουν ενα capture the flag σε κατι τουαλετες  και παιζουμε hide n seek με σκατοsound .  Ας μην μιλησω για το χειροτερο solo  queue απ'ολα τα br που εχω παιξει.  Μονο 3s μετρανε και ευχομαι να βαλουν duos. 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, so93 είπε

 

54 λεπτά πριν, so93 είπε

 

 

54 λεπτά πριν, so93 είπε

 

 

Επεξ/σία από panoramixer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...