Προς το περιεχόμενο

30 εκατομμύρια παίχτες σε 10 μέρες για το Call of Duty: Warzone


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

9 ώρες πριν, hondakkias31 είπε

Μήπως φταίει ο cpu σου? Με ryzen 1800x 

Και gtx 1080 σχεδόν όλα τέρμα έχω 75 ,με v sync 2k αναλυση(μόνιτορ 2κ 75 hearz)

Σιγουρα φταιει ο CPU για τα χαμηλά fps (θα επρεπε ας πουμε ν πιανει ~120 σταθερα αλλα οχι και κατω απο 60. Μπορει οντως ο cpu Μου να γερασε και μπορει κ αυτος να ειναι ο κυριος λογος που δεν μου αρεσε τοσο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, nat10 είπε

κλτρ να καυλαντιζεις με γκομενάκια σε φάση παρά να είσαι κολλημένος σε παιχνίδια ρε φίλε χαχαχα

Το κτλβν είναι  δύσκολα στην καραντίνα και κάπως πρέπει να περάσει η ώρα αλλά το είπα γνκ όχι ότι είναι άσχημο να παίζεις παιχνίδια και δεν μιλάω για τώρα αλλά και για πιο πριν που δεν υπήρχε κορόνα ..

Ο καθένας ότι μπορεί 😄😂

 

Και ότι χρειάζεται βεβαίως.

Κάποιοι είναι εγκεφαλικά άτομα και τους είναι αδιάφορη η όλη φάση, άλλοι μπορεί να είναι χωμένοι σε γυναικείες παρέες από μικροί και να 

μην τους κάνουν αίσθηση πλέον οι παροδικές βλακείες που δεν καταλήγουν πουθενά γιατί τα έζησαν με το κουτάλι και απλά πέταξαν το χρόνο τους, άλλοι μπορεί να κάνουν τα στραβά μάτια σε πράγματα που δε γουστάρουν απλά για να έχουν έναν άνθρωπο να παίζουν επειδή δε ξέρουν αν θα ξαναβρούν κάποιον άλλον ενώ ο διπλανός τους να έχει τόσο υψηλά στάνταρ που προτιμάει να είναι μόνος του από το να ρίξει τον πήχη που έχει θέσει.

Αλίμονο αν όλοι οι άνθρωποι κυνηγούσαν να παίξουν σα να τους τραβάνε από τα γεννητικά όργανα, αυτό που κάποιος το κυνηγάει από πίσω για άλλον μπορεί να είναι άχρηστο και αυτό ακριβώς δίνει αξία στις γνωριμίες με κοινά θέλω και δίνει και λιγότερες ερωτικές απογοητεύσεις όταν τα θέλω αντιπροσωπεύουν λίγους.

Εμείς δεν έχουμε παρά να κοιτάμε τη δουλειά μας.

Spoiler

Για τους αδαείς, μπορούν να προστεθούν και αυτές οι κατηγορίες ανθρώπων (1 και 2)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το λες όλη η νεολαία και μεγαλύτεροι μένουμε σπίτι και λιώνουμε στα παιχνίδια, εμείς έχουμε και το ipad και εκεί θα σκοτώσουμε την ώρα μας και ελπίζουμε όσο περνούν οι ημέρες θα επανέλθουμε από αυτή την κρίση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...