Προς το περιεχόμενο

iOS 13.4 και iPadOS 13.4 από την Apple με υποστήριξη trackpad για πολλά iPad


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 minutes ago, special said:

Παιδια κανεις με ipad air 2 που να το εβαλε γιατι μετα το φιασκο με 13.3 που σερνοταν και ηταν για πεταμα και ψιλοδιορθωθηκε στο 13.3.1 και μετα τρεμω να ξαναβαλω update.

Περίμενε θα σου πω σε λίγο. Τώρα το βάζω στην σακαράκα SE. 680 mb λέει για το μέγεθος. Μάλλον επειδή είναι σακαράκα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, MontzOlee είπε

''Στην περίπτωση αυτή το iPhone μετατρέπεται σε κλειδί αυτοκινήτου για συγκεκριμένα μοντέλα, αρχικά της BMW. Ο κάτοχος του αυτοκινήτου θα μπορεί να ανοιγοκλείνει τις πόρτες αλλά και να έχει περιορισμένη πρόσβαση σε άλλες λειτουργίες του, όλα αυτά μέσα από το αγαπημένο smartphone του.''

 

Διαβάστηκε μέσα από το Corsa μου.......κι ένα δάκρυ κύλησε .... 😪 😢

Άλλαξε το σηματάκι σε bmw και θα παίξει :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Istelios είπε

Απιστευτο performance στο xs max μου.Ισως το καλυτερο update για μενα.Παει τρενο.Απο μπαταρια ακομα δεν ξερω θα δειξει αυριο ολη μερα με ενα φουλαρισμα.

 

Επιβεβαιώνω ότι σε 11pro  η πρώτη αίσθηση είναι οτι η απόκριση του κινητού βελτιώθηκε ακόμα περισσότερο.

2 ώρες πριν, Κάβουρας είπε

Πείτε για κανα bug και για μπαταρία εσείς που τα κατεβάσατε.

 

Μπαταρία εκπληκτική, με μία μόνο φόρτιση είμαι στην τρίτη μέρα και έχω ακόμα 24%...μα καλά ρε φίλε, δυο ώρες πριν κυκλοφόρησε το update, τί συμπεράσματα περιμένεις να βγάλουμε για τη μπαταρία;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, special said:

Παιδια κανεις με ipad air 2 που να το εβαλε γιατι μετα το φιασκο με 13.3 που σερνοταν και ηταν για πεταμα και ψιλοδιορθωθηκε στο 13.3.1 και μετα τρεμω να ξαναβαλω update.

Το πέρασα. Όπως πήγαινε μπάλα έτσι πάει. Δεν είχα θέμα πριν με 13.3 και σε καμμία μεταγενέστερή της. Ένα ψιλό με το πληκτρολόγιο που δεν εμφανιζότανε πάντα, αλλά τίποτε άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, special είπε

Παιδια κανεις με ipad air 2 που να το εβαλε γιατι μετα το φιασκο με 13.3 που σερνοταν και ηταν για πεταμα και ψιλοδιορθωθηκε στο 13.3.1 και μετα τρεμω να ξαναβαλω update.

Το έκανα εγώ ,μετάνιωσα που το έκανα ,σέρνεται δυστυχώς !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MAFAKA είπε

Επιβεβαιώνω ότι σε 11pro  η πρώτη αίσθηση είναι οτι η απόκριση του κινητού βελτιώθηκε ακόμα περισσότερο.

Μπαταρία εκπληκτική, με μία μόνο φόρτιση είμαι στην τρίτη μέρα και έχω ακόμα 24%...μα καλά ρε φίλε, δυο ώρες πριν κυκλοφόρησε το update, τί συμπεράσματα περιμένεις να βγάλουμε για τη μπαταρία;;;

Ποιος το ειπε για μπαταρια εφοσον βγηκε πριν κανα τριωρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν έχουν φτιάξει επιτέλους το wifi να συνδέεται αυτόματα με το rooter που έχει το ισχυρότερο σήμα;;; τοσο πυρηνική φυσική αυτό το πράγμα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...