Προς το περιεχόμενο

iOS 13.4 και iPadOS 13.4 από την Apple με υποστήριξη trackpad για πολλά iPad


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, Snolly είπε

εντελως αχρειαστο feature. παει για να μπαλωσει κακο configuration WiFi δικτυου.

αν ας πουμε σε ενα σπιτι εχει 3 access points βαφτισμενα : WiFi_Kitchen, WiFi_LivingRoom, WiFi_Bedroom η λυση δεν ειναι να αναγνωριζει το κινητο σε ποιο βρισκεται πιο κοντα για να αλλαζει. Η λυση ειναι να ονομαστουν τα WiFi με ιδιο SSID (ονομα) και ιδιο password ωστε ο χρηστης να κινειται seamlessly στο χωρο και απο μονο του το traffic θα δρομολογειται στο κοντινοτερο access point.

Το έχω κάνει αυτό που λες και πάλι δεν άλλαζε wifi. Ενω ήμουν κοντά σε wifi αναμεταδότη με το ίδιο όνομα password κτλ δεν άλλαζε και κράταγε το αδύνατο σήμα
και αυτό δεν μου το κάνει μόνο στο Iphone μου αλλά και στα 3 ipad που έχω, ενώ το Note 9 της δουλειάς και το Mi Mix 3 της γυναίκας μου αλλάζουν μόνα τους κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 24/3/2020 στις 9:28 ΜΜ, special είπε

Παιδια κανεις με ipad air 2 που να το εβαλε γιατι μετα το φιασκο με 13.3 που σερνοταν και ηταν για πεταμα και ψιλοδιορθωθηκε στο 13.3.1 και μετα τρεμω να ξαναβαλω update.

εχω και γω ερ 2 μετα το update ουτε spotify μπορουσε να παιξει κολλούσαν τα τραγουδια. Εμετος ποτε ξανα απλ μας σκιζουν για να παρουμε καινουργιο ουστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, NorgeMan said:

Το έχω κάνει αυτό που λες και πάλι δεν άλλαζε wifi. Ενω ήμουν κοντά σε wifi αναμεταδότη με το ίδιο όνομα password κτλ δεν άλλαζε και κράταγε το αδύνατο σήμα
και αυτό δεν μου το κάνει μόνο στο Iphone μου αλλά και στα 3 ipad που έχω, ενώ το Note 9 της δουλειάς και το Mi Mix 3 της γυναίκας μου αλλάζουν μόνα τους κανονικά.

τοτε κατι δεν παει καλα με το configuration ή τα access points σου.

στο σπιτι εχω 3 και κινουμαι απροσκοπτα και στο γραφειο εχουμε 4 σε καθε οροφο επι 7 οροφους = 28 ΑΡ και κινουνται δεκαδες iPhones μεσα στο κτηριο απροσκοπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, nosstrom είπε

Κατσε ρε μάστορα όχι και 97% μετά το update έπεσε 3%

Το ποσοστό που σου δείχνει το τηλέφωνο ειναι για τα μάτια του κόσμου απλά αγνόησε το.. 

8 ώρες πριν, NorgeMan είπε

Το έχω κάνει αυτό που λες και πάλι δεν άλλαζε wifi. Ενω ήμουν κοντά σε wifi αναμεταδότη με το ίδιο όνομα password κτλ δεν άλλαζε και κράταγε το αδύνατο σήμα
και αυτό δεν μου το κάνει μόνο στο Iphone μου αλλά και στα 3 ipad που έχω, ενώ το Note 9 της δουλειάς και το Mi Mix 3 της γυναίκας μου αλλάζουν μόνα τους κανονικά.

WiFi- ερώτηση για είσοδο..

εχεις επιλέξει όχι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, flyer είπε

Το πέρασα σε iPhone 11 Pro Max, 8 plus, 8, iPad Pro 10,5, iPad 6...Όλα τρέχουν μια χαρά. 
Ενδεικτικά, σε σχέση με τη μπαταρία σε 11 pro max από τις 6:30 μέχρι 11:30, από 94% σε 90% (με χρήση τηλεφώνου κάνα μισάωρο, browsing 1 ώρα , 4g, WiFi, notifications όλα ανοικτά).

Μια βδομαδα θα αε βγαλει ανετα με χαλαρη χρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους εβαλα το 13.4 σε iphone 8 plus  πολλα bugs. Δεν παιζει βιντεακια (εικονα) παιζει μονο ηχο, αφηνει αδιαβαστα μυνηματα η  συνομιλιες ενω εχουν διαβαστει κοινως instagram/facebook δε rollarei . σε youtube παει καλυτερα , καποιος με τα ιδια συμπτωματα 🤣 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...