Προς το περιεχόμενο

Ντεμπούτο για τα Xiaomi Mi 10 και Mi 10 Pro στην παγκόσμια αγορά με τιμές €799 και €999


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεσταρουν ολες οι εταιρείες να δουνε πόσο χαζος ειναι ο κόσμος, τεστάρει και η ζιαομι.... Εκει φτάσαμε,οχι οτι ηταν δυσκολο... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 248
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετά από αυτό που είδαν τώρα τα όμορφα και μπιρμπιλοτα μου μάτια μια ζυγαριά κάτι λάμπες και ένα πολύμπριζο xiaomi πάνε για πέταμα μόνο iPhone ρε αντε γειά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, primeragt είπε

Το βλέπω και το γράφετε πόλοι αυτό με τα κινέζικα ξανά κ ξανά. Τα είχατε πάρει ευρωπαϊκά η κινέζικα; Το ρωτάω γιατί έχω το mi9t pro από πριν τα Χριστούγεννα και δεν έχω δει ίχνος αυτών που λέτε (δεν είχα ξανά xiaomi).

Έλα ντε. Έχω xiaomi τα τελευταία 4 χρόνια, έχω πάρει και στην μάνα μου 1 entry, δεν έχω δει ποτέ αυτά που λένε. Όλες οι συσκευές αγορασμένες από σκρουτζ. Είτε λένε αρλούμπες είτε τα φέρνουν απέξω και μετά κράζουν την εταιρεία. Προσωπικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, μου κάνει βέβαια το redmi note 7 κάτι bug τώρα τελευταία με το proximity sensor μερικές φορές στις κλήσεις αλλα Δε χάθηκε και ο κόσμος.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χιαομι χιλιάρικο και δεν τσακάει στη μέση και δεν είδα πουθενά τη μαγική ερώτηση Google Play θα έχει ?

Αναμένονται τρελές πωλήσεις στη χώρα μας. Κάντε προπαραγγελία για να τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας

3 ώρες πριν, kostasgr78 είπε

Επομένως, θα δώσει κάποιος 999 ευρώ, για το πιο προβληματικό και ασταθές λειτουργικό για smartphone.

Μια χαρά είναι το MIUI σε δύο ταμπλετ που το έχω εδώ και 5 έτη δεν έχει ούτε κολλήματα ούτε προβλήματα με εφαρμογές είναι μηδαμινά τα προβλήματα του. Τώρα όμως το θέμα με τις διαφημίσεις στις εφαρμογές είναι κάτι άλλο. Κάποια εποχή έβλεπα διαφημίσεις ακόμη και στον file explorer στη λίστα ανάμεσα στα αρχεία και όχι στην κορυφή ή στον πάτο της εφαρμογής και αυτό για να κρατηθεί χαμηλά η τιμή του. Τώρα μάλλον που θα τα σκας δεν θα έχεις το πρόβλημα με τις διαφημίσεις αλλά θα έχεις το πρόβλημα ότι θα σου λείπει ένα χιλιάρικο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Iliaz είπε

Αυτό πιστεύω και εγώ. Προσωπικά υποστηρίζω πως πάνω από 350€ δεν αξίζει να δίνεις για τα ελληνικά δεδομένα 

150

Επεξ/σία από Alex-V
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Οχ.....Το κάποτε κινητό του απλού  κοσμου τώρα σε ευκαιρία 1000€......!τρέξτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως αυτό μου με "χάλασε" στην ξιαομι είναι ότι πλέον βάζει το google dialer για default dialer στα κινητά της και όχι τον MIUI που επέτρεπε να ηχογραφείς κλήσεις.Καταλαβαίνω βέβαια ότι είναι λόγω νομοθεσίας ευρωπαϊκής ένωσης άλλα είναι απίστευτα εργονομικό να ηχογραφείς κλήσεις...

Επεξ/σία από johnnycer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέκα (10) σελίδες σχόλια λες και ζούμε σε νορμάλ συνθήκες και δεν υπάρχουν άνθρωποι στις εντατικές που πεθαίνουν και δεν είναι 2 δις κλεισμένοι στα σπίτια τους και όλοι δουλεύουν (και στον τουρισμό) και έχουν λεφτά για καινούριο κινητό και τα ταχυδρομεία δουλεύουν και τα εργοστάσια στην Κίνα δουλεύουν και οι καφετέριες είναι ανοιχτές για να κάνεις μόστρα με το ολοκαίνουριο κινητό (xiaomi, huawei, iPhone κτλ.) και είμαστε συνεχώς έξω στα πάρκα και στις παραλίες με φορτωμένα data (5G κατά προτίμηση μην πάει χαμένο το modem) και τα σχολεία και οι υπηρεσίες είναι ανοιχτά και και και..

Πλάκα κάνετε προφανώς...😢😢😢😢😢
Εύχομαι ειλικρινά να έιστε όλοι καλά όταν περάσει αυτή η λαίλαπα (και η επόμενη που θα ακολουθήσει και θα κάνει το 2010 να ωχριά) για να μπορέσετε να επιστρέψετε όλοι με χαρά στο σπορ του καταναλωτισμού...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...