Προς το περιεχόμενο

Μαθήματα κιθάρας με 1 ευρώ!


st@r

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, unemployed_ghost είπε

Ερώτηση για όσους πήραν τη προσφορά:    

Τα μαθήματα μπορούμε να τα προσπελάσουμε και σε μεταγενέστερο χρόνο;

Θα είναι για πάντα διαθέσιμα ή έχει κάποιο χρονικό περιορισμό;

Για 6 μήνες ειναι

4 ώρες πριν, manosmanos13 είπε

Δηλαδή αν ξεκλειδώσεις την κιθάρα σου δίνει και το πιάνο ή είναι δύο ξεχωριστά? 

Ναι, σου δίνει και το πιάνο, ελπίζω να μην είναι από λάθος και το κόψουν κάποια στιγμή...

 

Επεξ/σία από st@r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, st@r είπε

Για 6 μήνες ειναι

Ναι, σου δίνει και το πιάνο, ελπίζω να μην είναι από λάθος και το κόψουν κάποια στιγμή...

Πληρωμη γινεται και με paypal ή μονο με καρτα; (ελα και ψηνομαστε)

Απαντω, ναι, εχει paypal.

Επεξ/σία από matrixxx
απαντηση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με ψήσατε και πλήρωσα το 1 ευρώ με paypal αλλά μου ήρθε στο mail αυτό: 

Thank you for purchasing music2me Guitar Stay@Home Special. Unfortunately, we are not yet able to send you all the required information. We are truly sorry about this.

Unfortunately, there is a problem with the address you have given us. This may be because the address is incomplete, or because we already have a customer account using the same information.

We are doing our best to resolve the problem speedily and to get your download license to you as fast as possible. Thank you for understanding that we can only do this manually and therefore only during our business hours."

Ελπίζω να το λύσουν, όχι για το 1 ευρώ, αλλά γιατί έψαξα και βρήκα την κιθάρα που είχα να την κουρδίσω 3 χρόνια 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τιποτα δεν ανοιγει για την ωρα, αναμονη λεει για τον συνδεσμο για download, αργει. Πρωτα πρεπει να μαθουμε thomann και μετα κιθαρα. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πλήρωσα με PayPal χωρίς να έχω λογαριασμό και δεν μου ήρθε τπτ ούτε μαιλ ούτε τπτ και τους έστειλα εγώ αλλα καλά κρασιά μέχρι να απαντησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, manosmanos13 είπε

Εγώ πλήρωσα με PayPal χωρίς να έχω λογαριασμό και δεν μου ήρθε τπτ ούτε μαιλ ούτε τπτ και τους έστειλα εγώ αλλα καλά κρασιά μέχρι να απαντησουν

Θα σου ερθει πρωτα email για να ορισεις password, ωστε να φτιαξεις λογαριασμο. Μετα απο ωρα θα εμφανιστει στο ιστορικο παραγγελιων σου η παραγγελια και μετα θα εισαι στη φαση που ειμαι και εγω, να περιμενεις τον συνδεσμο για να κατεβασεις αυτο που αγορασες.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε το mail για εγγραφη και μετα ηρθε και ο κωδικος, εκανα activation και βλεπω οτι ειναι ανοιχτη η προσβαση και στην κιθαρα και στο πιανο. Νομιζω οτι για ενα € οτι παρουμε απο γνωση καλο ειναι. Αντε σε λιγο ολοι στα μπαλκονια αδερφια!!! Φωνικη δεν ξερω πως θα μαθουμε μην αρχισουν να μας πετανε ζαρζαβατικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, manosmanos13 είπε

Ήρθε όλα οκ αλλά δεν βλέπω πρόσβαση στο πιάνο πάρα μόνο στην κιθάρα 😕 στο πιάνο από το δεύτερο μάθημα και μετά λέει exclusive 

Ναι δικιο εχεις εγω πηρα πιανο και βλεπω οτι ειναι κλειδωμενη η κιθαρα απο το δευτερο μαθημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να το αγοράσεις και με Paypal, εγώ έτσι το έκανα. 

Στην αρχή σου έρχεται ένα mail επιβεβαίωσης και μετά ακόμη ένα με το voucher code για τα μαθήματα.

Νομίζω ότι ισχύει για 6 μήνες. Μετά λογικά δεν θα έχεις πρόσβαση.

Edit: Και εγώ μόνο για τη κιθάρα έχω πρόσβαση. Για το πιάνο μόνο το πρώτο μάθημα μπορείς να δεις. Τα άλλα είναι κλειδωμένα.

Επεξ/σία από mc01319
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, fou είπε

Ηρθε το mail για εγγραφη και μετα ηρθε και ο κωδικος, εκανα activation και βλεπω οτι ειναι ανοιχτη η προσβαση και στην κιθαρα και στο πιανο. Νομιζω οτι για ενα € οτι παρουμε απο γνωση καλο ειναι. Αντε σε λιγο ολοι στα μπαλκονια αδερφια!!! Φωνικη δεν ξερω πως θα μαθουμε μην αρχισουν να μας πετανε ζαρζαβατικα...

Μας απειλείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα τωρα; Νομιζετε οτι θα μαθετε κιθαρα με online μαθηματα; Δεν γινεται παιδια ετσι. Θελει απο κοντα με το δασκαλο. Online μονο για πιο προχωρημενους που θελουν να μαθουν καποια τεχνικη πχ string skipping αν και υπαρχουν πολλα δωρεαν τετοια βιντεακια στο youtube.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...