Προς το περιεχόμενο

Avast Premium antivirus για 9 χρόνια


panosno1com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, EliasKir είπε

Κι εμενα δουλεψε.

Αν εχω λογαριασμο Avast (συνδεθηκα με Google) και αλλαξω υπολογιστη θα μου κρατησει τον κωδικο? Ξερει κανεις?

δεν ξερουμε ακομα ακριβως τι παιζει.. αλλα ναι για την ωρα δεν εχει να κανει - "θα το κρατησει"

15 λεπτά πριν, someone- είπε

ειναι οκ παιδια; και στα κατω πατησα σε ολα ενεργοποιηση και εγκατασταση.

ευχαριστώ τον @panosno1com ημουν λιγο καιρό χωρίς αντιβαιρους και ελεγα να μεινω με το Windows defender.

aaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

οκ... Το VPN μονο δεν παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν είναι επίσημο κλειδί που το δίνει η ίδια η Avast, αλλά είναι από τα "γνωστά" που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο.

Ανα πάσα ώρα και στιγμή η Αvast μπορεί να το κλειδώσει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ηow to geek

Furthermore, security is about more than raw protection scores. Other antivirus programs may occasionally do a bit better in monthly tests, but they also come with a lot of bloat, like browser extensions that actually make you less saferegistry cleaners that are terrible and unnecesaryloads of unsafe junkware, and even the ability to track your browsing habits so they can make money. Furthermore, the way they hook themselves into your browser and operating system often causes more problems than it solves. Something that protects you against viruses but opens you up to other vectors of attack is not good security.

Windows Defender does not do any of these things...

Τι σας λενε αυτα;

Πιο ευκολα βρισκεις το καλυτερο σουβλακι παρα το καλυτερο antivirus μου φαινεται.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο toolbar τι; Ενω και αυτο το SafePrice φυσικα και δεν το χρησιμοποιω! Το phishing οσον αφορα τις διαφημισεις δεν με απασχολει ...Αρα;.. Εγω ας πουμε που το εχω ηδη κιολας περασει ετουτο λετε να το βγαλω;

Επεξ/σία από methismenokotsani
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπον, ειναι κλειδι που κυκλοφορει απο εδω και απο κει, απο τον Σεπτεμβριο τουλαχιστον. 

Τετοια κλειδια δεν επιτρεπονται, οποτε εφυγε.

Παρακαλω να προσεχετε τι ποσταρετε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...