Προς το περιεχόμενο

[Καρεκλα] GENESIS NITRO 560 CAMO 125,90€ e-shop ΤΕΛΟΣ


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 29/3/2020 στις 9:00 ΜΜ, atonioz είπε

είμαι και εγώ σε αναζήτηση καρέκλας. Συγκριτικά με την https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/pc/periferiaka-pc/200513-adx-race-19-black-orange  έχει κάποιος άποψη ?  

Μπάτζετ εκεί στα 140-150 € κάποια άλλη αντιπρόταση ? 

Ευχαριστώ

τελικά πήρα την adx για όποιον ενδιαφέρθηκε (45 λεπτά για κάποιον που στήνει καρέκλες σπάνια) και να ρωτήσω αν πήρε και κάποιος άλλος από καλλιτεχνούπολη γιατί κουβάλαγε 4 ο στέργιος! χαχα (pm me) 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 30/3/2020 στις 11:21 ΠΜ, runner69 είπε

Παιζει να εισαι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα. Κανω παρόμοια καθημερινή χρήση, μην σου πω και παραπάνω, και την διπλασια τα ΣΚ και ειμαι αντιστοιχα κιλα και την εχω 2 συμπληρωμενα χρονια χωρις να εχει χαλασει το αστερι και χωρις να εχει ξεφτισει στο παραμικρο τα πλαϊνά δέρματα. Απορώ πως σου χάλασε σε λίγους μήνες. Για το τρίξιμο θα συμφωνήσω αλλα ενα μερος του είναι θέμα ξεβιδώματος. Την πήρε πολύς κόσμος πριν 2 χρόνια. Αποκλείεται να εχει χαλάσει στους περισσότερους το αστερι που ειναι και μεταλλικο(!) ή και το πλαϊνό δέρμα μέσα σε λίγους μήνες.

Ναι δεν ξερω πως γινεται να εσπασε ενω ειναι μεταλλικο και οπως ειπα ειμαι γυρω στα 75 κιλα, παλι καλα ενα μελος μου εδωσε δωρεαν(!) καινουργιο αστερι και την χρησιμοποιησα μερικους μηνες ακομα. Στα μπρατσα φθαρθηκε στα σημεια που βρισκουν οι αγκωνες, νομιζω οι περισσοτεροι θα το παθουν αυτο. Τελος παντων περα απ αυτα το σημαντικοτερο ολων ειναι η ανεση, το εχω ξαναγραψει κιολας, οι "gaming" καρεκλες ειναι μια απατη, η πλατη τους (χωρις το μαξιλαρακι) ειναι ευθεια κατι που για μενα τις κανει μη ανετες, (μ αρεσει να εχει μια καμπυλη στην μεση), τωρα επισης και το μαξιλαρακι δεν μου φαινοταν καθολου ανετο. Επισης κατω απ τα μπρατσα εχει κατι πλαινα λογω της "μπακετ" δομης της κατι που προσωπικα με ενοχλουσε επειδη αλλαζω συνεχεια σταση, καθομαι σταυροποδι ή οκλαδον κατι που δεν γινεται σ αυτη την καρεκλα με αυτα στο πλαι. Εν τελη την εδωσα και πηρα αυτη, https://www.ikea.gr/proioda/karekles-skabo-pagoi/karekles-grafeiou/karekles-me-rodakia/millberget-peristrefomeni-karekla/90339412 , αρκετα πιο φθηνη εφοσο δεν ειναι "gaming" αλλα πολυ πιο ανετη και ποιοτικη (και μια χαρα games παιζω :P ).

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, splanis είπε

Ναι δεν ξερω πως γινεται να εσπασε ενω ειναι μεταλλικο και οπως ειπα ειμαι γυρω στα 75 κιλα, παλι καλα ενα μελος μου εδωσε δωρεαν(!) καινουργιο αστερι και την χρησιμοποιησα μερικους μηνες ακομα. Στα μπρατσα φθαρθηκε στα σημεια που βρισκουν οι αγκωνες, νομιζω οι περισσοτεροι θα το παθουν αυτο.

Είναι λες και μιλας για άλλη καρέκλα. 2 χρόνια τώρα και φαίνεται σαν καινουριο παρόλο που στηρίζομαι στο ενα μπράτσο. Απορώ πως αντιμετώπισες τόσα πολλά προβλήματα. Και εγώ δεν έχω την καλύτερη γνώμη αλλά εσύ μιλάς ξεκάθαρα για ελαττωματικό προϊόν. Λες και έχει γίνει παραγωγή σε άλλο εργοστάσιο.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα σημερα την καρέκλα!

Σχετικα ευκολη η συναρμολόγηση.

Ανετη αρκετα για λιγο που την δοκιμασα.

Σιγουρα προτιμώ το υφασμα που εχει σε σχεση με τις δερματίνες.

Πρωτες εντυπωσεις αριστες, ειδικα σε σχεση με την τιμη της!

Θα δειξει με την καθημερινή χρηση πως θα ειναι η γενική εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ποτέ παρήγγειλες και παρέλαβες σήμερα; από Κυριακή απόγευμα έχω παραγγείλει την 550 που ήταν επίσης ετοιμοπαραδοτη και ακόμα τίποτα, τους πήρα τηλ και μου είπαν ότι θα είμαι πολύ τυχερός αν την παραλάβω τέλος της επόμενης αλλά 99% πάμε για την μεθεπόμενη εβδομάδα, όπως και όλες οι παραγγελίες λόγω ιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα και εγώ, πολύ θετική η πρώτη άποψη, αν και το μαξιλάρι στη μέση θα μου πάρει καιρό να το συνηθίσω. Είχα κάνει παραγγελία πριν δύο εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 6 μήνες μετά...

Ξανά διαθέσιμη στο Crazy Sunday στα 134.9.

https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-1532-nitro-560-camo-gaming-chair-p-PER.585841

Έριξα παραγγελία διότι με τράβηξε το δέρμα της, κάτι σπάνιο σε gaming chair σε αυτά τα χρήματα.

Κάτοχος φθηνής και αβολης καρέκλας οπότε φαντάζομαι θα δω τεράστια διαφορά. Το κακό είναι ότι έχω 2 γάτες στο σπίτι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Shibbu είπε

Ξανά διαθέσιμη στο Crazy Sunday στα 134.9.

https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-1532-nitro-560-camo-gaming-chair-p-PER.585841

Έριξα παραγγελία διότι με τράβηξε το δέρμα της, κάτι σπάνιο σε gaming chair σε αυτά τα χρήματα.

Κάτοχος φθηνής και αβολης καρέκλας οπότε φαντάζομαι θα δω τεράστια διαφορά. Το κακό είναι ότι έχω 2 γάτες στο σπίτι.....

ευχαριστω για την ενημερωση τσιμπησα και εγω μια!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος που εχει την καρεκλα στην κατοχη του θα ηθελα να μου πει εαν το καθισμα απο κατω ειναι μεταλικο η ειναι το κλασικο ξυλινο/πλαστικο ντυμενο με την δερματινη/υφασμα αναλογα το μοντελο στην 550/560! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...