Προς το περιεχόμενο

[Mousepad]GENESIS NPG-0660 M12 MAXI @e-shop.gr 8.90€ για παραλαβή από e-shop point [Εξαντλήθηκε]


Jason15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το γνωστό mousepad πάλι σε προσφορά. 

https://www.e-shop.gr/genesis-npg-0660-m12-maxi-gaming-mousepad-p-PER.572404

Μέγεθος: 900 x 450 mm. 

παιζει συνήθως στα 9.90 σε προσφορά 

Επεξ/σία από Jason15
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Nice τσιμπησα ενα ,ουσιαστικα οχι για χρηση Mousepad αλλα σαν χαλι κατω απο Keyboard κ mousepad π χρησιμοποιω 🤣

Επεξ/σία από gg i carry
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποια είναι η συνεργαζόμενη εταιρεία ταχυμεταφορών,γνωρίζετε ;

Υπάρχουν δωρεάν μεταφορικά πάνω από ένα συγκεκριμένο ποσό ;

 

Ευχαριστώ

Επεξ/σία από a16
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Και με τι κωδικό παίρνουμε άδεια για να πάμε να το παραλάβουμε, εάν υποθέσουμε ότι δεν είναι στη διαδρομή για την εργασία ή το σουπερμάρκετ....;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, a16 είπε

Ποια είναι η συνεργαζόμενη εταιρεία ταχυμεταφορών,γνωρίζετε ;

Υπάρχουν δωρεάν μεταφορικά πάνω από ένα συγκεκριμένο ποσό ;

Ευχαριστώ

Με acs συνεργάζονται από ότι γνωρίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, talos_2002 είπε

Παραλαβή από το κατάστημα; Σοβαρά; 🤨

Σωστη η απορια.

Ειστε σιγουροι οτι δεν εκλεισαν ακομα τα ισοπ ποιντς (τα καταστηματα του ισοπ δηλαδη) ;

Για παραλαβη απο acs δεν υπαρχουν μεταφορικα;

Τοσοι τα παιρνετε οπως γραφετε τοσα χρονια για αυτα τα mousepads, ενας δεν εχει κανει παραγγελια ακομα να ενημερωσει τους υπολοιπους αν μπηκαν και μεταφορικα στην παραγγελια και απο πού θα παραλαβει συμφωνα με το συστημα;

Σε αναμονη αυτων των απαραιτητων πληροφοριων λοιπον το τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, history είπε

Καλημέρα! Και με τι κωδικό παίρνουμε άδεια για να πάμε να το παραλάβουμε, εάν υποθέσουμε ότι δεν είναι στη διαδρομή για την εργασία ή το σουπερμάρκετ....;

Το θέμα δεν είναι ο κωδικός για αυτό υπάρχει λύση ,βάλε φόρμες και πάνε για ατομική άσκηση ή supermarket (δεν λεει πουθενα να πας στο κοντινοτερο....) ,το θέμα είναι να καταλάβουμε την σοβαρότητα της κατάστασης και να εμπεδώσουμε την έννοια της ατομικής και κοινωνικής ευθύνης (για την ευθύνη του κράτους θα το δούμε όταν θα έρθει η ώρα του απολογισμού...)

 

 

Το mousepad κατά τα άλλα για τα λεφτά του είναι άψογο ,το χρησιμοποιώ καθημερινά και στο σπίτι και στην δουλειά.

Τα ehsop point είναι ανοικτά κανονικά τουλάχιστον εδώ που μένω εγώ (το πως και γιατί άγνωστο)

Επεξ/σία από solton57010
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως παρήγγειλα και αυτό το πληκτρολόγιο και έβαλα αποστολή σπίτι μου (3 ευρώ). 

 

https://www.e-shop.gr/pliktrologio-genesis-nkg-1234-rhod-420-rgb-backlight-gaming-p-PER.758044

Επεξ/σία από desperados
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, desperados είπε

Εγώ πάντως παρήγγειλα και αυτό το πληκτρολόγιο και έβαλα αποστολή σπίτι μου (3 ευρώ). 

https://www.e-shop.gr/pliktrologio-genesis-nkg-1234-rhod-420-rgb-backlight-gaming-p-PER.758044

Αν υπαρχει χρεωση, δεν ειναι 8.90 αλλα 12€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Πάντως πολλές παραγγελίες (κυρίως τις μεγάλες) από eshop τις είχαν φέρει σπίτι μου με δικό τους φορτηγό, το οποίο κάνει διανομές από το eshop point της περιοχής μου. Οπότε υπάρχει μεγάλη περίπτωση να τα έχουν αφήσει ανοιχτά με το πρόσχημα ότι λειτουργούν ως μεταφορική και όχι ως μαγαζί... 

Screenshot_20200329_112021.jpg

Επεξ/σία από desperados
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

B2: Μετάβαση σε εν λειτουργία κατάστημα προμηθειών αγαθών πρώτης ανάγκης, όπου δεν είναι δυνατή η αποστολή τους.

Ανοιχτά είναι όλα τα eshop points... θεωρούνται logistics και όχι σημεία πώλησης.

Το Β2 δεν καλύπτει για παραλαβή από κατάστημα, αν ο αστυνομικός τύχει και γνωρίζει ότι κάνουν και διανομή στο σπίτι. Εγώ έγραψα ότι πάω στον φούρνο από δίπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...