Προς το περιεχόμενο

Mi max 3 4/64 wind.gr 149 euros [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΑ]


drjohn1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρκετα καλη τιμη για καποια τελευταια κομματια

https://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smartphones/xiaomi-mi-max-3-ds-black

καλο κινητο για οποιον θελει μεγαλες διαστασεις και τιμη τιμια

Επεξ/σία από drjohn1980
  • Like 6
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είχα το συγκεκριμένο πριν αρκετό καιρό. 

Μπαταρία ατελείωτη, οθόνη πελώρια, και γενικά με θήκη μαζί armor που του είχα, ήταν κινητό τανκς 😁

Αξίζει στα 150 θεωρώ. (μην πιάσουμε Κίνα έχει τόσο κτλπ το ξέρουμε, μιλάμε για άμεση αγορά από εδώ)  χωρίς δώρο τον ιό 😂

Ξεχάστε χρήση με 1 χέρι στο συγκεκριμένο, εκτός και αν είστε ο πριντεζης η αντετοκουμπο, η γενικά έχετε χέρια κουπιά. 

Παντως μου είχε κάνει εντύπωση η μπαταρία του, με φουλ χρηση, κράταγε άνετα 2 μέρες. 

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύκολη χρήση με το ένα χέρι

Δεν είναι μόνο το γεγονός πως έχουμε τοποθετήσει μια πλήρους μεγέθους οθόνη 6,9" σε ένα σώμα που παραδοσιακά αντιστοιχεί σε κινητά 6.3". Ταυτόχρονα, ο σχεδιασμός της συσκευής, ελαφρύς και εργονομικός -συμπεριλαμβανομένων των στρογγυλεμένων γωνιών του εξαιρετικά λεπτού μεταλλικού ενιαίου σώματος- συνεπάγεται πως οποιοσδήποτε μπορεί να χρησιμοποιήσει το Mi Max 3 με το ένα χέρι. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να πουμε οτι ειναι σχεδον 2 ετων μοντελο και οτι πριν ενα χρονο ειχε 210€, αρα η τιμη ειναι καλη.

Το ερωτημα ειναι κατα ποσο ειναι ξεπερασμενο απο αποψη πχ καμερας. Βεβαια το μεγεθος της συσκευης στην ουσια στοχευει σε συγκεκριμενο κοινο ετσι και αλλιως. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Το είχα το συγκεκριμένο πριν αρκετό καιρό. 

Μπαταρία ατελείωτη, οθόνη πελώρια, και γενικά με θήκη μαζί armor που του είχα, ήταν κινητό τανκς 😁

Αξίζει στα 150 θεωρώ. (μην πιάσουμε Κίνα έχει τόσο κτλπ το ξέρουμε, μιλάμε για άμεση αγορά από εδώ)  χωρίς δώρο τον ιό 😂

Ξεχάστε χρήση με 1 χέρι στο συγκεκριμένο, εκτός και αν είστε ο πριντεζης η αντετοκουμπο, η γενικά έχετε χέρια κουπιά. 

Παντως μου είχε κάνει εντύπωση η μπαταρία του, με φουλ χρηση, κράταγε άνετα 2 μέρες. 

*οποίος το αγοράσει να μου πει να του κάνω δώρο ένα μαύρο tempered glass για το συγκεκριμένο που έχω σφραγισμενο. 👍

Το τσίμπησα καθότι αόμματος 😂 και αν επιμένεις φίλε Στέλιο να χαρίσεις το tempered glass δε θα πω όχι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, BigBlack είπε

Το τσίμπησα καθότι αόμματος 😂 και αν επιμένεις φίλε Στέλιο να χαρίσεις το tempered glass δε θα πω όχι...

Ναι βρε γιατί όχι, τι να το κάνω άλλωστε, έχω αλλάξει 6 κινητά από την μέρα που το είχα 😋

Όταν λάβεις με το καλό το κινητό πες μου. 

Επεξ/σία από stelios18120
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Ναι βρε γιατί όχι, τι να το κάνω άλλωστε, έχω αλλάξει 6 κινητά από την μέρα που το είχα 😋

Όταν λάβεις με το καλό το κινητό πες μου. 

Σ' ευχαριστώ προκαταβολικά. Αυτό το κόλπο, βάλε γυαλιά να δεις κοντά, βγάλτα να δεις μακριά δε μπορώ να το συνηθίσω με τίποτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...