Προς το περιεχόμενο

Mi max 3 4/64 wind.gr 149 euros [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΑ]


drjohn1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, drjohn1980 είπε

μα καλα 2 κομματια ειχαν?

E εντάξει, είναι πολλοί που αγοράζουν και δεν γράφουν, που δεν είναι στο φόρουμ, που κάνουν αγορές από αλλά φόρουμ, και πολλά ακόμα. 

Αλλα λογικά δεν θα είχαν και κανένα μεγάλο απόθεμα. 😉

Καλή τιμή ήταν για το συγκεκριμένο. 

Έκανα την αγορά για τον συνάδελφο, αν δεν το θέλει τελικα, θα το δώσω σφραγισμενο σε έναν από εσάς που ήθελε και δεν πρόλαβε. (μέχρι αύριο μεσημέρι θα ξέρω 👍

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

E εντάξει, είναι πολλοί που αγοράζουν και δεν γράφουν, που δεν είναι στο φόρουμ, που κάνουν αγορές από αλλά φόρουμ, και πολλά ακόμα. 

Αλλα λογικά δεν θα είχαν και κανένα μεγάλο απόθεμα. 😉

Καλή τιμή ήταν για το συγκεκριμένο. 

εγω να λυσω το προβλημα με την wind vision πηγα και επεσα πανω του,δεν ειχε καποια διαφημιση η κατι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, drjohn1980 είπε

εγω να λυσω το προβλημα με την wind vision πηγα και επεσα πανω του,δεν ειχε καποια διαφημιση η κατι

Υπάρχει και η εσωτερική κατανάλωση στα καταστήματα 😉😉😉

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Υπάρχει και η εσωτερική κατανάλωση στα καταστήματα 😉😉😉

Στελιο εισαι σιγουρος οτι ειχαν πολλα κομματια; Γιατι επιμενεις να μας πεισεις; :)   Μπορει να υπηρχε 10-20-30-50 ωρες η τιμη. Μολις ανοιξε θεμα, παπαλα σε ουτε μιση ωρα. Δεν περιμεναν οι εσω αναρτηση στο ινσομνια. Λιγα κομματια τελευταια προφανως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Στελιο εισαι σιγουρος οτι ειχαν πολλα κομματια; Γιατι επιμενεις να μας πεισεις; :)   Μπορει να υπηρχε 10-20-30-50 ωρες η τιμη. Μολις ανοιξε θεμα, παπαλα σε ουτε μιση ωρα. Λιγα κομματια τελευταια προφανως.

Καλα δεν πεθαίνω να σας πείσω κιόλας 😋

Την άποψη μου είπα,απλα και όμορφα, χωρίς να προσπαθήσω πολύ 😁

Υπήρχαν δεν υπήρχαν πολλά τεμάχια,οποιος πρόλαβε πήρε τώρα. 

Σίγουρος για τίποτα δεν είμαι πλέον με αυτά που γίνονται, ούτε για κινητά ούτε για αλλά σημαντικότερα 👍

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Καλα δεν πεθαίνω να σας πείσω κιόλας 😋

Την άποψη μου είπα,απλα και όμορφα, χωρίς να προσπαθήσω πολύ 😁

Υπήρχαν δεν υπήρχαν πολλά τεμάχια,οποιος πρόλαβε πήρε τώρα. 

Σκεψου να πεθαινες ποσα σχολια θα εκανες με επιχειρηματα μεχρι να συμφωνησουμε. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, matrixxx είπε

Σκεψου να πεθαινες ποσα σχολια θα εκανες με επιχειρηματα μεχρι να συμφωνησουμε. 😛 

Εννοείται πολλα περισσότερα. 

Η δουλειά μου είναι άλλωστε να προβάλω επιχειρήματα αβέρτα, έτσι έχω μάθει 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Εννοείται πολλα περισσότερα. 

Η δουλειά μου είναι άλλωστε να προβάλω επιχειρήματα αβέρτα, έτσι έχω μάθει 😎

Εκτος απο σπαμερ χρονιος (με την καλη εννοια το λεω, δεν "μαλωνω") εισαι και "επιχειρηματιας", αυτο δεν το ηξερα. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Εκτος απο σπαμερ χρονιος (με την καλη εννοια το λεω, δεν "μαλωνω") εισαι και "επιχειρηματιας", αυτο δεν το ηξερα. 😛 

Ωραία τα λογοπαίγνια σου φίλτατε mod 😁✌️

Χρονιος σπαμερ, σαν ασθένεια 😋

(το θέμα έχει πάει αλλού γ αλλού, ελπίζω να μην με μαλώσεις που σου απαντάω και κάνω off topic, με μερικά κλικ τα σβήνεις 😂

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kινητάρα απλά, τυχεροί όσοι πρόλαβαν και θα το πάρουν στα 149 ευρώ. 

Έχω την 6/128 έκδοση πάνω από χρόνο και δεν το πουλάω αν και δεν είναι η μόνη συσκευή που έχω. Πολύ VFM κινητό στο οποίο ξαναγυρίζω ανά καιρούς.

Το χαρακτηρίζω μάλιστα ειδικών αποστολών, ιδιαίτερα αν απουσιάζω από το σπίτι για μερικές μέρες λόγω δουλειάς μιας και έχει φοβερή αυτονομία και χορταστική οθόνη.

Τεράστια λοιπόν 6,9" οθόνη με καλό ips panel, καλή κάμερα για 2 ετών κινητό σε αυτή την κατηγορία τιμής (έχω βγάλει καλές φώτος και μάλιστα και σε χαμηλό φωτισμό αρκετά καλές), τεράστια μπαταρία με καλή διαχείριση που σημαίνει ότι οι 2 μέρες είναι δυνατές ακόμα και στους power users (οι απλοί θα δούνε και 3 μέρες αυτονομίας), ο sd636 δεν μασάει πουθενά (μην κολλάτε στα 125k του antutu) κάνοντας την προβολή multimedia περιεχομένου και το browsing παιχνίδι, στερεοφωνικά ηχεία που θα ζηλέψουν πολύ ακριβότερες συσκευές (συγκεκριμένα το ακουστικό είναι και ηχείο, μικρότερης έντασης φυσικά από το κύριο, το οποίο δίνει μια αίσθηση surround η οποία δεν είναι μόνο υπαρκτή όταν ακούς μουσική αλλά και αισθητή, σαν tweeter), καλή ποιότητα κατασκευής με αλουμίνιο και ένα από τα πιο γρήγορα δακτυλικά που υπάρχουν που μόνο η xiaomi προσφέρει στα κινητά της. Επίσης αν και μεγάλο και βαρύ είναι σχετικά λεπτό και στιβαρό. Αν παίξετε με τις τοπικές ρυθμίσεις έχετε ακόμα δυνατότερο ήχο καθώς επίσης και ξεκλείδωμα ίριδας. Πριν λίγο καιρό πήρε και android 10 αν και το pocophone μου πήρε αρκετά νωρίτερα. Το μόνο μείον στο δικό μου είναι ότι μιας και έχω την 128Gb έκδοση δεν είναι global με αποτέλεσμα να μην είναι συμβατή η εφαρμογή του netflix, στην 4/64 όμως του θέματος που είναι global δεν υπάρχει θέμα. 

Καλορίζικο λοιπόν σε όσους το πήραν και να προτείνω κλείνοντας να πάρουν μια nilkin hard case που του προσδίδει το ελάχιστο πάχος / όγκο με αρκετά καλή προστασία, minimal εμφάνιση και ένα tempered glass οπωσδήποτε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...