Προς το περιεχόμενο

Mi max 3 4/64 wind.gr 149 euros [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΑ]


drjohn1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν καποιος αλλαξει γνωμη και δε θελει να το κρατησει ας μου στειλει πμ διοτι για κακη μου τυχη χθες η συζυγος εσπασε την οθονη της συσκευης της και τωρα προσπαθουμε να βρουμε αντικαταστατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μονο αν καποιος θελει πολυ μεγαλη οθονη που ειναι κ μειονεκτημα λογω καταναλωσης κ οτι δεν βολευει στο πιασιμο,στην τσεπη κλπ

σε ολα τα αλλα ενα redmi note 8 ειναι αρκετα καλυτερο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτό θα έγραφα τώρα. Έκανα την σύγκριση με ένα note 8.

Αν κάποιος θέλει ένα αξιόπιστο ταμπλετοειδές κινητό μεν, διετίας δε, όπως προαναφέρθηκε, έχει νόημα να το αγοράσει.

Εγώ βέβαια που τα γράφω αυτά, πριν 2 μήνες απέκτησα ένα note 5 μεταχειρισμένο, και δεν έχω καμία πρόθεση να το αντικαταστήσω. 😁Αυτό το αναφέρω για να μην εννοηθεί ότι το ανωτέρω σχόλιο μου σημαίνει ότι,λόγω παλαιότητας το κινητό δεν αξίζει. Κάθε άλλο.

Απλά είμαι της άποψης ότι αν μπορείς να ξοδέψεις για αγορά καινούργιου και όχι μεταχειρισμένου, καλύτερα να αγοράσεις κάτι μεταγενέστερο σε έτος κατασκευής, ίδιων δυνατοτήτων, στα ίδια περίπου λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

(1ον να μιλαμε μονο για καινουργια, αφηστε μεταχειρισμενα μακρια απο συγκρισεις, δεν εχει νοημα, θα παει αλλου η κουβεντα, θα χαθουμε)

Ναι, μπορει να μπει και το Α3 στην συγκριση. Γι αυτο ειπα απο χθες, οτι ετσι και αλλιως εχει συγκεκριμενο κοινο, οσους θελουν μεγαλη οθονη, προς το μικρο ταμπλετ μπορουμε να πουμε οτι παει η συσκευη. Αλλιως υπαρχουν καλυτερα VFM μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα το MI Max 1 και έλεγα να πάω για το Max 3, αλλά διαβάζω παντού πως το μεγάλο του μειονέκτημα είναι το SAR. Ποια είναι η άποψη σας για το θέμα; 

Μιλάω πολύ και δεν με βολεύουν καθόλου τα bluetooh.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Ben4 είπε

Έχει παραλάβει κάποιος ;

Από τρίτη τέταρτη οι πρώτες παραλαβες. Τα κουριερ τρεχουν πανικοβλητα και οι χρόνοι παραλαβής έχουν τριπλασιαστει με την κατάσταση που επικρατει.

Επεξ/σία από BigBlack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/4/2020 στις 9:50 ΜΜ, stelios18120 είπε

Το είχα το συγκεκριμένο πριν αρκετό καιρό. 

Μπαταρία ατελείωτη, οθόνη πελώρια, και γενικά με θήκη μαζί armor που του είχα, ήταν κινητό τανκς 😁

Αξίζει στα 150 θεωρώ. (μην πιάσουμε Κίνα έχει τόσο κτλπ το ξέρουμε, μιλάμε για άμεση αγορά από εδώ)  χωρίς δώρο τον ιό 😂

Ξεχάστε χρήση με 1 χέρι στο συγκεκριμένο, εκτός και αν είστε ο πριντεζης η αντετοκουμπο, η γενικά έχετε χέρια κουπιά. 

Παντως μου είχε κάνει εντύπωση η μπαταρία του, με φουλ χρηση, κράταγε άνετα 2 μέρες. 

Το εχω εδω και σχεδον 2 χρονια.

Ειναι οντως τεραστιο, και πιστευω ανηκω στο 1% των χρηστων με χερι ανταξιο για να το κρατησει.

Μπορω να πω οτι μου πηρε 1 χρονο να το συνηθησω αυτο το μεγεθος κτηνος.

Η μπαταρια βγαζει 3 μερες ανετα, με φουλ χρηση, καποιες φορες και 4η με πιο λαιτ χρηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, d_gkal είπε

Ναι φυσικά, αν και γενικά θέλω 8" (μέχρι 10")

Μην σας μπερδευει η οθονη ενος 7 tablet που ειναι 16:10 με την οθονη του MAX που ειναι 6.9 αλλα 18:9 ειναι αρκετα μικροτερο το κινητο απο ενα 7αρι tablet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, d_gkal είπε

Θα το έπαιρνα για τάμπλετ πάντως.

 

15 ώρες πριν, xristakits είπε

Στο μυαλο μου εισαι! Δεν θα ηταν πολυ καλη λυση για ταμπλετακι?

 

2 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Μην σας μπερδευει η οθονη ενος 7 tablet που ειναι 16:10 με την οθονη του MAX που ειναι 6.9 αλλα 18:9 ειναι αρκετα μικροτερο το κινητο απο ενα 7αρι tablet

 Η συγκριση με 7αρι ταμπλετ με εικονα και αριθμους.

Οταν ειχα το mi max 2 (πριν 2 χρονια), εβλεπα συχνα μαστερ σεφ στο youtube. Αρκετα καλη εμπειρια.

Screenshot_20200406_131840.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...