Προς το περιεχόμενο

Ηχόμπαρα


RetZi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να πάρω μία ηχόμπαρα για να πλαισιώσω την Samsung QE55Q60R. Κυρίως την θέλω για Netflix, Youtube και να βάζω και κανένα τραγούδι απο το smartphone/tablet. Το μπάτζετ μου είναι γύρω στα 300 ευρώ. Από το λίγο ψάξιμο που έκανα είμαι ανάμεσα στην Samsung HW-Q60R και JBL Bar 3.1. Ποια από τις δύο θα προτείνατε και γενικότερα αν έχετε κάτι άλλο στα υπόψιν να προτείνεται δεκτό. Ευχαριστώ!!

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, RetZi είπε

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να πάρω μία ηχόμπαρα για να πλαισιώσω την Samsung QE55Q60R. Κυρίως την θέλω για Netflix, Youtube και να βάζω και κανένα τραγούδι απο το smartphone/tablet. Το μπάτζετ μου είναι γύρω στα 300 ευρώ. Από το λίγο ψάξιμο που έκανα είμαι ανάμεσα στην Samsung HW-Q60R και JBL Bar 3.1. Ποια από τις δύο θα προτείνατε και γενικότερα αν έχετε κάτι άλλο στα υπόψιν να προτείνεται δεκτό. Ευχαριστώ!!

 

Crystal audio να κοιτάξεις ελληνική εταιρία πολύ σούπερ ήχος και τιμή εγώ το έψαξα και σε σχέση με jbl k samsung πράγματι αξίζει τα λεφτά του https://www.websupplies.gr/soundbar-crystal-audio-casb320-bluetooth-with-wireless-subwoofer-320w πολύ καλό μπάσο και ένταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, RetZi είπε

Καλησπέρα σας. Ψάχνω να πάρω μία ηχόμπαρα για να πλαισιώσω την Samsung QE55Q60R. Κυρίως την θέλω για Netflix, Youtube και να βάζω και κανένα τραγούδι απο το smartphone/tablet. Το μπάτζετ μου είναι γύρω στα 300 ευρώ. Από το λίγο ψάξιμο που έκανα είμαι ανάμεσα στην Samsung HW-Q60R και JBL Bar 3.1. Ποια από τις δύο θα προτείνατε και γενικότερα αν έχετε κάτι άλλο στα υπόψιν να προτείνεται δεκτό. Ευχαριστώ!!

 

εννοειται jbl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 11/4/2020 στις 3:26 ΜΜ, MrSotirakis είπε

Σκεφτομαι να αγοράσω ηχομπαρα μεχρι 200€ .. την θελω για gaming πιο πολυ .. κοίταζα για Sony 

Σου προτείνω να τσεκάρεις αυτό το μοντέλο το οποίο είναι καινούργιο https://www.sony.co.uk/electronics/sound-bars/ht-s20r/specifications#features

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, για να μην ανοίγω νέο θέμα.

Για ηχόμπαρα μέχρι 100 € που βλέπω κάποιες αξίζει να πάρω?

Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις.

Πήρα μια 55αρα σαμσουνγκ τηλεόραση για το δωμάτιο (χρήση νετφλιξ, ταινίες και σύνδεση σε ps4 καμιά φορά) και θέλω απλά να έχω πιο δυνατό ήχο και μπάσο αν γίνετε.

Είδα ενδεικτικά κάποια 2,1 crystal audio και creative.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...