Προς το περιεχόμενο

Το iOS 14 ενδέχεται να φέρει widgets στη home screen και wallpaper customizations


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, stfaros είπε

Το θέμα είναι ότι η Apple θα το προσφερει να λειτουργει αψογα  ) 

οταν λες αψογα τι εννοεις;
και η αλλαγη ταπετσαριας γι'αυτο γινεται τωρα , επειδη πριν απο 13 χρονια δεν θα λειτουργουσε;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, Getapen είπε

Χρησιμοποιώ Android.. Για εμένα τα widgets είναι πολύ σημαντικά λόγω δουλειάς.. To do list, calendars, keep etc.. 

Έπρεπε να το είχε κάνει εδώ και χρόνια.. Σε κάθε περίπτωση όμως είναι δυνατή προσθήκη. 

Αν έπρεπε να αγοράσεις ένα ποδήλατο στο τώρα.. Θα προτιμούσες ποδήλατο που να σε πηγαίνει αλλά η σέλα σκληρή  ή θα περίμενες μια δεκαετία για να βγάλει η εταιρεία ποδήλατο με θερμενομενη σέλα  που να κάνει και σιατσου? 

Φίλε μου υπάρχουν widgets απλά είναι μαζεμένα όλα μαζί το ένα  κάτω από το άλλο στην αριστερή οθονη των widget.

Άρα δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα σου...

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, stafaf είπε

Έχει ήδη widgets αλλά επειδή έχεις Android δεν το ξέρεις όπως και κανένας από όσους σχολίασαν ως τώρα. 
 

Αν όμως έχεις xiaomi ή huawei είναι η τέρμα αριστερά οθόνη, που τσούρνεψαν μπακαλίστικα από τα iPhone. 
 

Συνεχίστε το ανούσιο σπαμάρισμα. 

Ε ναι.. Που να το ξέρω. Να μυρίζω τα δάχτυλα μου?? Το άρθρο το παρουσιάζει σαν νέο λανσάρισμα.. 

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Φίλε μου υπάρχουν widgets απλά είναι μαζεμένα όλα μαζί το.να κάτω από το άλλο στην αριστερή οθονη των widget.

Άρα δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα σου...

Easy boy.. Easy 

Δεν ήξερα δεν ρώτησα.. Απλά 

Το άρθρο το παρουσιάζει με τρόπο τέτοιο που δίνει την αίσθηση ως ένα νέο χαρακτηριστικο.. 

Σε κάθε περίπτωση όλα καλά δόξα τον Κύριο.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Getapen είπε

Αν έπρεπε να αγοράσεις ένα ποδήλατο στο τώρα.. Θα προτιμούσες ποδήλατο που να σε πηγαίνει αλλά η σέλα σκληρή  ή θα περίμενες μια δεκαετία για να βγάλει η εταιρεία ποδήλατο με θερμενομενη σέλα  που να κάνει και σιατσου? 

Μπορεί να θέλει ποδήλατο χωρίς σέλα, να πηγαίνει όλο τρέλλα. Μέχρι να έρθει το innovation δέκα χρόνια μετά.

Επεξ/σία από sv398
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι να κοιταξουν να δωσουν κανα νεο ντιζαιν, ακομα  βγαζουν πραγματα που αυτονοητα επρεπε να βελτιωνονται χρονια. Ο ανταγωνισμος καλπαζει και η απλε εχει επαναπαυθει στις δαφνες της.  κριμα εταιρεια με τοσο καλο λειτουργικο να μην καινοτομει. παλια εβγαζε κινητα που τα ηθελες με το που τα εβλεπες. υπολογιστες επισης. το τμημα ντιζαιν της πεθανε η το αφησε πια στα τσικο ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα αυτο ειναι καλο ή κακο;

Εγω προσωπικα δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να βαρυνει κι αλλο το λειτουργικο με bugs και fancy features.

Στην τελικη, μια χαρα Android τηλεφωνα υπαρχουν εκει εξω, το iOS πρεπει να παραμεινει διαφοροποιημενο κατ' εμε.

  • Like 5
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι στην περίπτωση που η απλ βγάλει γραφικά στοιχεία αλά αντροιντ, κυριολεκτικά ολόκληρος ο κόσμος του προαναφερθέν λειτουργικού -συμπεριλαμβανομένων της γκουγκλ- θα την αντιγράψουν δίχως αύριο.

Ουσιαστικά, πάλι κερδισμένοι θα βγουν οι χρήστες αντροιντ αφού λογικά θα υιοθετήσουν την υλοποίηση της απλ.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρατηρώ σε αρκετούς ότι ο εγκλεισμός τους έκανε αρκετά αγενείς... να το προσέξετε αυτό μερικοί...

1 ώρα πριν, Hetfield είπε

Τωρα αυτο ειναι καλο ή κακο;

Εγω προσωπικα δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να βαρυνει κι αλλο το λειτουργικο με bugs και fancy features.

Στην τελικη, μια χαρα Android τηλεφωνα υπαρχουν εκει εξω, το iOS πρεπει να παραμεινει διαφοροποιημενο κατ' εμε.

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου, για αυτό και είπα νωρίτερα ότι αυτά τα χαρακτηριστικά προορίζονται για το ipadOS και όχι για το iOs... βλέπεις ακόμα και τεχνολογικά sites χρησιμοποιούν το iOs στους τίτλους τους μιας και πουλάει περισσότερο... αν έγραφαν για το ipadOS κανένας δεν θα έμενε στον κόπο να το διαβάσει ή να κάνει traffic...

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...