Προς το περιεχόμενο

Ο Bill Gates χρηματοδοτεί εργοστάσια για 7 υποψήφια εμβόλια για τον κορωνοϊό


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
3 hours ago, antonisff said:

Νομιζα οτι θα χρηματοδοτούσε εργαστήρια που κάνουν έρευνα, αλλά δεν είναι μαλά..ας ! Εργοστάσια .... χρηματοδοτεί αροράζοντας τις μετοχές τους

Πω πω πω πω πω μιλάμε για αποκλειστικές πληροφορίες μέσα από τις Μασωνικές στοές! 

Αν είχα τα λεφτά του Gates θα ξόδευα άπειρα μόνο και μόνο για να κυνηγώ δικαστικά όσους θα έλεγαν τόσες μπούρδες για το όνομά μου, ακόμη κι αν ήταν μία θείτσα στην άνω Ραχούλα!

Βλέπεις το internet μέσα σε όλα τα καλά, έδωσε και τη δυνατότητα στο να κυκλοφορούν αστραπιαία απόψεις που παλιότερα δεν θα μπορούσαν να ξεφύγουν από τα όρια του κεφαλιού κάποιου...

Μην τα πάρεις όλα προσωπικά, με αφορμή το μήνυμά σου είπα αυτά που σκέφτομαι... 

:) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Antilogos1975 said:

Καλά όλα αυτά και ωραία..

Αλλά που θες να καταλήξεις?

Τι εννοείς? Απάντησα σε 3 διαφορετικά Post. Δεν είναι να θέλω να καταλήξω κάπου. Έχεις κάποιο συγκεκριμένο ερώτημα?

6 hours ago, jimmyl said:

Δεν με ενδιαφερειη υστεροφημια κανενος , ποσο μαλλον του Bill Gates , το θεμα για εμενα ειναι οτι αγαθα οπως η υγεια εχουν γινει προιοντα που υποκεινται στο νομο προσφορας και ζητησης και εχουν  περασει στα χερια ιδιωτων και υπερπλουσιων με την ανοχη και συνενοχη των επισημων κρατων , οταν δεν υπαρχει καμμια κρατικη φαρμακοβιομηχανια και ειναι ολες ιδιωτικες , τοτε τα φαρμακα θα μπορουν να τα αγοραζουν ολο και λιγοτεροι η θα πρεπει να αγοραζουν αμφιβολης ποιοτητας γενοσημα εαν και εφοσον υπαρχουν γενοσημα γιατι σε πολλα φαρμακα λογω πατεντας  υπαρχουν μονο τα πρωτοτυπα

Συμφωνώ αλλά που κολλάει αυτό? Μπορεί να συμφωνεί και ο Gates. Ούτε εμένα με νοιάζει η υστεροφημία του και πολύ περισσότερο δεν θα μου αφήσει κάτι από την περιουσία του. Αλλά δεν νομίζω να ανέφερα κάτι τέτοιο anyway

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, JimGer είπε

Τι εννοείς? Απάντησα σε 3 διαφορετικά Post. Δεν είναι να θέλω να καταλήξω κάπου. Έχεις κάποιο συγκεκριμένο ερώτημα?

 


Αυτο είναι το θέμα, δεν θες να καταλήξεις κάπου, απλά είδες μπιλ Γκέιτς και μπήκες.
αν τον έλεγαν Θανάση μουστοξυδη λες να έγραφες τα όσα έγραψες.?
και αν δεν το ξέρεις ακόμα ,καλύτερα να το μάθεις, τα λεφτά θέλουνε πάντα λεφτά.

αν δεν ήταν τα λεφτά στην μέση στην χώρα που ζεις ακόμα μονοπάτια θα  είχες. (για Ελλάδα λέω)

λες να υπήρχε μηχανικός και εργολάβος που θα φτιάχνανε δρόμους για την υστεροφημία τους?

φιλικα πάντα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, billdanos είπε

Πω πω πω πω πω μιλάμε για αποκλειστικές πληροφορίες μέσα από τις Μασωνικές στοές! 

Αν είχα τα λεφτά του Gates θα ξόδευα άπειρα μόνο και μόνο για να κυνηγώ δικαστικά όσους θα έλεγαν τόσες μπούρδες για το όνομά μου, ακόμη κι αν ήταν μία θείτσα στην άνω Ραχούλα!

Βλέπεις το internet μέσα σε όλα τα καλά, έδωσε και τη δυνατότητα στο να κυκλοφορούν αστραπιαία απόψεις που παλιότερα δεν θα μπορούσαν να ξεφύγουν από τα όρια του κεφαλιού κάποιου...

Μην τα πάρεις όλα προσωπικά, με αφορμή το μήνυμά σου είπα αυτά που σκέφτομαι... 

:) 

Τι σχέση έχουν αυτά που ειπα με Μασωνικες στοες και τα υπολοιπα φαιδρά που γράφεις μονο εσει ξέρεις... Η γνωμη μου είναι οτι ο κύριος Gates είναι πρωτα απο ολα επιχειρηματιας  και κοιταζει πως θα βγαλει λεφτα . Το γράφω με άλλες λεξεις μηπως το καταλάβεις. Αν σου έθιξα το θειο Bill συνέχισε τη κλάψα . Δε το παιρνω προσωπικα καλά κάνεις και μας λες τη γνώμη σου

Επεξ/σία από antonisff
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
18 minutes ago, antonisff said:

Τι σχέση έχουν αυτά που ειπα με Μασωνικες στοες και τα υπολοιπα φαιδρά που γράφεις μονο εσει ξέρεις... Η γνωμη μου είναι οτι ο κύριος Gates είναι πρωτα απο ολα επιχειρηματιας  και κοιταζει πως θα βγαλει λεφτα . Το γράφω με άλλες λεξεις μηπως το καταλάβεις. Αν σου έθιξα το θειο Bill συνέχισε τη κλάψα . Δε το πέρνω προσωπικα καλά κάνεις και μας λες τη γνώμη σου

Μην μπερδεύεις την κλάψα με την αντίδραση στην ανοησία. Δείξε μας τώρα πως ξέρεις τα επενδυτικά σχέδια του gates για το θέμα του εμβολίου. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, billdanos είπε

Δείξε μας τώρα πως ξέρεις τα επενδυτικά σχέδια του gates για το θέμα του εμβολίου. :) 

τα εν λογω λινκ απλα και μονο για τα ποσά που αναγραφουν, και δεν ειναι μπηχτη στον βασιλακη... 

αλλα λογικη κινηση για οποιον εχει την ανεση να ριξει χρημα, δεδομενου οτι τα εμβολια ειναι σιγουρο κερδος, γινονται μεχρι και υποχρεωτικα για πολλαααα χρονια, σε ολο τον κοσμο, σε ολα τα ατομα, ανεξαρτητου ηλικιας και οικονομικης καταστασης

 

https://www.spiegel.de/international/business/the-vaccine-renaissance-how-big-pharma-profits-from-swine-flu-a-663357.html

https://abcnews.go.com/Business/big-business-swine-flu/story?id=8820642

https://www.reuters.com/article/us-flu-companies-analysis/companies-reap-the-swine-flu-windfall-idUSTRE59M3TZ20091023

https://www.fiercepharma.com/pharma/low-vax-demand-could-threaten-h1n1-profits

https://www.theguardian.com/business/2010/jun/04/swine-flu-experts-big-pharmaceutical

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/4/2020 στις 8:41 ΜΜ, kr0m είπε

πριν 10 χρονια μιλαγε για μειωση πληθυσμου μεσω εμβολιασμων, πριν 4 χρονια μας ελεγε για μια πανδημια που θα ερθει και δεν ειμαστε ετοιμοι, πριν 6 μηνες το ιδρυμα του συμμετειχε σε ασκηση-προσομοιωση μιας πανδημιας κορωνοιου. τυχαια ολα αυτα παντα.
τυχαιο επισης οτι η microsoft και η gavi (δημιουργημα του ιδρυματος gates), χρηματοδοτουν την συμμαχια ID2020 (google it).
τυχαιο επισης και πως προ ημερων ο gates εγραψε στο reddit πως θα ερθουν στο μελλον "ψηφιακα πιστοποιητικα" τα οποια θα δειχνουν ποιος νοσησε, ποιος εχει κανει το εμβολιο κ.ο.κ...για το καλο μας, και αλιμονο, τυχαιο και αυτο!

ευχαριστουμε σωτηρα gates!

Ντροπη να εχει αυτο το ποστ 38 likes σε τεχνολογικο φορουμ,κριμα....

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Ντροπη να εχει αυτο το ποστ 38 likes σε τεχνολογικο φορουμ,κριμα....

απο εχθες, περιμενω αλλα δυο ατομα μαζι με σενα των οποιων τα σχολια (στα οποια ο ενας με αποκαλεσε συνομωσιολογο, και ο αλλος ελληναρα) μαζι με τις απαντησεις μου σε αυτα, διεγραφησαν.

αιτιολογησε μου την αποψη σου, περιμενω. αν οχι εδω (γιατι σιγουρα θα διαγραφτει και το σχολιο σου και το δικο μου σε λιγο), εστω σε pm.
και οπως ρωτησα και τον δευτερο εχθες, τι ακριβως εγραψα που δεν συνεβη ή ειναι ψεμα; μια, δυο, τι στο καλο; καποιος απο εσας θα μου το απαντησει αυτο το ερωτημα, αν βεβαια οι mods δεν σβησουν για 4η (γιατι εκτος απτους δυο που εκραξαν, υπηρξε και ενας που με εβγαλε σωστο) φορα απαντηση μου. για να δουμε.

Επεξ/σία από kr0m
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, kr0m είπε

απο εχθες, περιμενω αλλα δυο ατομα μαζι με σενα των οποιων τα σχολια (στα οποια ο ενας με αποκαλεσε συνομωσιολογο, και ο αλλος ελληναρα) μαζι με τις απαντησεις μου σε αυτα, διεγραφησαν.

αιτιολογησε μου την αποψη σου, περιμενω. αν οχι εδω (γιατι σιγουρα θα διαγραφτει και το σχολιο σου και το δικο μου σε λιγο), εστω σε pm.
και οπως ρωτησα και τον δευτερο εχθες, τι ακριβως εγραψα που δεν συνεβη ή ειναι ψεμα; μια, δυο, τι στο καλο; καποιος απο εσας θα μου το απαντησει αυτο το ερωτημα (αν βεβαια οι mods δεν σβησουν για 4η (γιατι εκτος απτους δυο που εκραξαν, υπηρξε και ενας που με εβγαλε σωστο) φορα απαντηση μου. για να δουμε.

"πριν 6 μηνες το ιδρυμα του συμμετειχε σε ασκηση-προσομοιωση μιας πανδημιας κορωνοιου" για σχολιασε αυτο,τι υπονοεις δηλαδη?τωρα το facebook,η google περιμενουν το id2020 και τα ψηφιακα πιστοποιητικα για να κυβερνησουν τον κοσμο...

Utopia η σειρα ειχε πιο λογικη απο αυτα που γραφεις

Υ.Γ. ο ιδιος εισαι που εγραφες οτι παραιτηθηκαν μαζικα oι ceo τον Ιανουαριο και σε ειπα συνομωσιολογο και μου εστειλες pm να σου αιτιολογησω τους λογους?

Ηξερε ο ceo της Disney oτι ερχοταν ο ιος και σου λεει κατσε να φυγω πριν κλεισουν τα παρκα και χασω το μπονους ειχε Inside info χαχαχα

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, Donalhioy said:

τα εν λογω λινκ απλα και μονο για τα ποσά που αναγραφουν, και δεν ειναι μπηχτη στον βασιλακη... 

αλλα λογικη κινηση για οποιον εχει την ανεση να ριξει χρημα, δεδομενου οτι τα εμβολια ειναι σιγουρο κερδος, γινονται μεχρι και υποχρεωτικα για πολλαααα χρονια, σε ολο τον κοσμο, σε ολα τα ατομα, ανεξαρτητου ηλικιας και οικονομικης καταστασης

https://www.spiegel.de/international/business/the-vaccine-renaissance-how-big-pharma-profits-from-swine-flu-a-663357.html

https://abcnews.go.com/Business/big-business-swine-flu/story?id=8820642

https://www.reuters.com/article/us-flu-companies-analysis/companies-reap-the-swine-flu-windfall-idUSTRE59M3TZ20091023

https://www.fiercepharma.com/pharma/low-vax-demand-could-threaten-h1n1-profits

https://www.theguardian.com/business/2010/jun/04/swine-flu-experts-big-pharmaceutical

Πως συνδέονται όλα αυτά με τον Gates και τη δραστηριότητα του ιδρύματος που έχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως. Γιατι ο Gates που εχει ενα καρο χρημα χρηματοδοτει ολα αυτα? Για το καλο μας? Θα τον εμπιστευομουν περισσοτερο αν αυτο που τον υποκινουσε να τα κανει ολα αυτα ηταν το χρημα.
Προγραμματα στα οποιο ειναι απο πισω οπως το ID2020 που εχει σαν σκοπο να μας παρακολουθουν και να μας ελεχγουν απο το πρωι μεχρι το βραδυ συγνωμη αλλα δεν προκειται να πιστεψω πως ολα αυτα τα κανει απο το καλο της καρδιας του. Ακομα και αν δεν πιστευει καποιος στις γνωστες θεωριες συνομοσιες τουλαχιστον θελω να πιστευω πως υποστηριζει τα βασικα ανθρωπινα δικαιωματα και να διπλοσκευτει πριν να αρχισει να υποστηριζει τετοιες κινησεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας τα σχόλια εδώ σκέφτομαι "ευτυχώς δεν έχω διαβάσει ούτε γραμμή από τα 2 θέματα που άνοιξαν για τον ιό"

 

Υ.Γ.

Αν κάποιος κάνει κι ένα κονέ με το 5G "κλείσαμε" ως φόρουμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μλκ και η συνωμοσιολογία εδώ μέσα έχει γίνει επάγγελμα. Λες και μπήκα στις μανούλες του facebook.

Επόμενο ποστ θα επικροτεί το κάψιμο των κεραιών 5G γιατί μεταδίδουν τον ιό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...