Προς το περιεχόμενο

Lidl δραπανοκατσαβιδο 70€


ultimamage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

59 λεπτά πριν, babisgr είπε

 Η επέκταση της εγγύησης στα 3 χρόνια για εργαλεία και στα 2 χρόνια για μπαταρίες ισχύει μόνο για αγορές προϊόντων Makita που πραγματοποιήθηκαν από το επίσημο δίκτυο αντιπροσώπων της Makita Ελλάς Α.Ε.! Για παράδειγμα το Amazon, το ebay και άλλα ξένα ηλεκτρονικά καταστήματα δεν ανήκουν στο δίκτυο της Makita Ελλάς Α.Ε.! Σας συνιστούμε να αναζητάτε το λογότυπο των "Makita® Authorised Dealer" της Makita Ελλάς Α.Ε. όταν αγοράζετε προϊόντα Makita από το διαδίκτυο. Η επέκταση της εγγύησης αναγνωρίζεται μόνο σε όσους διαμένουν μόνιμα στην Ελλάδα.

Ωραία εγγύηση δεν λέω , αλλα προφανώς ο επίσημος reseler έχει τιμή αρκετά πάνω απο ενα συνοικιακό ή ακόμη χειρότερα ebay , amazon  

Έχεις τα δίκια σου. Το πήρα εν μέσω καραντίνας (τροχό) και ήρθε από κατάστημα στην Αθήνα άμεσα. Δεν βαριέσαι. Περίμενα από Κίνα τώρα με την κρίση 2 μήνες για κάτι που πήρα οπότε είπα δεν πάει άλλο. Έχω πάρει διάφορα από Αμαζον και απλά τώρα βιαζόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, stelios18120 είπε

BTW 2 ποστ πιο πάνω αναφέρουν προβλήματα με σπίθες, κάηκαν, χαλασε ο φορτιστής κτλπ 😂

Το οποίο μετά από συνεχή χρήση 2,5 χρόνων μου το αντικατέστησαν με ολοκαίνουριο το οποίο περιμένω με κούριερ.... Χωρίς μα μου.. Τι έχει κύριε; Αυτό κι αυτό της λέω. Αύριο θα σας πάρουν από το σέρβις. Τελικά με πήραν το ίδιο απόγευμα και μου το αντικατέστησαν, χωρίς καν να χρειαστεί να επιστρέψω κάτι πίσω....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαίνω τους haters.....χωρίς να τα έχουν δοκιμάσει μόνο και μόνο επειδή είναι Parkside και είναι φτηνα τα έχουν διαγράψει.Δοκιμάστε τα χωρίς άγχος,αν δεν σου  κάνει το επιστρέφεις και πάιρνεις τα χρήματα σου άμεσα απο το ταμείο,και δουλεμένο να είναι και χωρίς συσκευασία.Ειναι τόσο άνετοι σε αυτό το θέμα,που μπορείς να το εκμεταλευτείς με πολούς τρόπους αν είσαι τέτοιος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ επειδή το έχω και έχω επίσης makita έχω να πω πως ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ είναι μια χαρά τα parkside.  Σε ένα σκασμό δουλειές το δούλεψα και όλα οκ. Βέβαια ΜΑΚΙΤΑ δεν είναι αλλά κάνει και το 1/3 των χρημάτων.  Όποιος δεν έχει και θέλει το παίρνει με κλειστά μάτια. Στα χρήματα αυτά ΔΕΝ βρίσκεις κάτι ανάλογο. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω το 18v απο το 2014 και ακομα βαραει οπως την πρωτη μερα. Βεβαια η χρηση του ειναι μια φορα το μηνα για βιδωματα σε ξυλα κυριως και καμια τρυπα σε τοιχο πιο σπανια και αλλες απλες δουλειες. Αλλα με εχει βγαλει ασπροπροσωπο ακομα και σε 10αρες τρυπες σε μπετο. Συν οτι εχει κατασκευασει και δυο 10μετρες κουζινες στην αρχη της ζωης του.

Κοινως για τα 50ε που ειχα δωσει τοτε δεν υπαρχει ουτε μια φορα που να ειπα πεταμενα 50ε και καλυτερα να ειχα δωσει για ενα makita/bosch κτλ.

Επεξ/σία από Billkaza
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, esertas είπε

Έχει πάλι την επόμενη πέμπτη 23ης - 4ου το κλασικό μη μπράσλες στο πενηντάρικο.

Στο Lidl στα Μελισσια υπαρχει και σημερα παντως. Ειδα και τα μαυρα τα καινουργια. Ωραια ειναι. Αμα δεν ειχα το αλλο , θα το επαιρνα με κλειστα ματια.

Εβαλα μασκα και γαντια να παω να δω τα εργαλεια.

8 ώρες πριν, babisgr είπε

δεν καταλαβαίνω τους haters.....χωρίς να τα έχουν δοκιμάσει μόνο και μόνο επειδή είναι Parkside και είναι φτηνα τα έχουν διαγράψει.Δοκιμάστε τα χωρίς άγχος,αν δεν σου  κάνει το επιστρέφεις και πάιρνεις τα χρήματα σου άμεσα απο το ταμείο,και δουλεμένο να είναι και χωρίς συσκευασία.Ειναι τόσο άνετοι σε αυτό το θέμα,που μπορείς να το εκμεταλευτείς με πολούς τρόπους αν είσαι τέτοιος...

Το εγραψα παραπανω. Δεν ειναι ευκολο να παραδεχθεις οτι υπαρχει καλυτερη επιλογη απο αυτην που εκανες. Σε ολα τα πραγματα το ιδιο ειναι. Για τον καθένα η μάρκα αυτοκινητου που εχει , ειναι η καλυτερη. Αυτος που εχει ρενω, αγοραζει ρενω. αυτος που εχει toyota, παιρνει toyota και ο golfακιας , παλι golf.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες νομιζω πως τσακωνεστε ολοι ΧΩΡΙΣ λογο......
Ολοι σχεδον συμφωνειτε στο οτι πληρωνουμε παιρνουμε (αλλοι λιγοι, αλλοι πολυ) οποτε προς τι ολο αυτο;
Ηρεμειστε, δεν εχει κανεις μετοχες σε ολες αυτες τις εταιρειες θεωρω.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Doubt είπε

Κάνε μια αναζήτηση για "μαραγκός parkside" και θα βρεις αποτέλεσμα από το 2013.

Εμείς τα έχουμε γράψει κι εκείνα για να διασκεδάζεις εσύ τώρα.

Διασκεδάζω απίστευτα  με τον άλλο κυρίως 😄

Τεσπα δε πα να πάρετε ότι θέλετε το κουράσαμε και ανεβάζουμε και το νήμα για να κονομάει το LIDL χωρίς λόγο

Επεξ/σία από pinakas0
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.lidl-hellas.gr/el/p/ergalia-lidl/parkside-skaptiko-drapano-me-kalemi-pbh-1050-c3/p52688

 

εχει και σκαφτικά

 

το θέμα ειναι στο case de papel με τι σκάβουν? Τέτοιο πρέπει να πάρουμε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, coyote2 είπε

https://www.lidl-hellas.gr/el/p/ergalia-lidl/parkside-skaptiko-drapano-me-kalemi-pbh-1050-c3/p52688

εχει και σκαφτικά

το θέμα ειναι στο case de papel με τι σκάβουν? Τέτοιο πρέπει να πάρουμε... 

το εχω παρει. Για ξετρυπηματα και μικρα σπασιματα ειναι αριστο.

Στο εξοχικο περυσι , εβγαλε μεροκάματο καλό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, coyote2 είπε

το θέμα ειναι στο case de papel με τι σκάβουν? Τέτοιο πρέπει να πάρουμε... 

Καλά εκεί είναι τραγικοί. Λέει ο καράφλας ο προσωπικός φρουρός του διοικητή "...70εκ. οπλισμενο σκυρόδεμα" και όπου έχουν τρυπήσει, πουθενά δεν έχει βρεθεί οπλισμός! Θαύμα Χριστιανοί, θαύμα!

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκαπτικο με sds περιμένω εδω και πολυ καιρό να το φέρει για να το παρω, απλα περίμενα αυτο με τα 1500w, οχι οτι αυτο δεν ειναι δυνατό για την χρηση που το θελω (τρυπες σε μπετον) οπως επισης οτι και ο μονος μου ενδιασμος για το 1500αρι ειναι το βαρος του (5 κιλα) 

Μεχρι την Πέμπτη θα το σκεφτώ.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...