Προς το περιεχόμενο

[Gaming καρεκλα ] GENESIS NFG-1576 TRIT 500 RGB 145 ευρω


evagelou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλη τιμη για την συγκεκριμενη! ευρωπη παιζει γυρω στα 200+ 

*ειναι με υφασμα οχι με καποιου ειδους δερματινη 

απο review που ειδα τα αξιζει τα λεφτα της καλη και στοιβαρη κατασκευη  οχι φθηνιαρικη 

link https://www.e-shop.gr/genesis-nfg-1576-trit-500-rgb-gaming-chair-black-p-PER.759222

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ "έπαιξε" πάλι σε CrazySundays, δύο ή τρεις βδομάδες πριν. Δεν θυμάμαι αν ήταν σε αυτή την τιμή αλλά πιθανότατα.

Μάλλον δεν "κουνήθηκε" πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα πλακα εχει

Πως δουλευει ο φωτισμος? Με μπαταρια? Απλες αλκααλικες ή εχει ενσωματωμενη επαναφορτιζομενη και φορτιζει με καλωδιο usb?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Chris2k είπε

Power bank κάτω από τη καρέκλα . Άλλα πείτε ρε μάγκες έχει κανένας γνώσεις να μας πει αν τα αξίζει τα χρήματα της ; εννοώ από άποψη ποιοτική 

Αυτο θελω να μαθω και εγω γιατι αμα βγαλεις το καλωδιακι κατω δεν εχει φωτισμο και ειναι τζετ

Εξαντλημενο βλεπω πλεον

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά για όσους ρωτόύσαν.

Παραγγελία Κυριακή 05/05 απο eshop παρέλαβα σήμερα στήν Κρήτη, 5 μέρες δηλαδή.

Μου πήρε μία ώρα να την φτιάξω μόνος μου. Ποιοτική καρέκλα με ύφασμα στο κάθισμα και πλάτη και δερματίνη πίσω και κάτω απο το κάθισμα.

Την βρίσκω πολύ άνετη, και για τα € 145 που κόστισε θεωρώ ότι αξίζει τα χρήματα της.

Ο χρόνος θα δείξει την αντοχή της .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Υπάρχει πάλι σε προσφορά στο eshop στα 143 κι έχω κάνει ήδη παραγγελία. Αλλά δεν έχω σιγουρευτεί ακόμη για την αγορά, δεν υπάρχουν και reviews στο internet (ύποπτο). Αξίζει πιο πολύ απο την 550 που παίζει σε παρόμοια τιμή; Γνώμη κανείς; Δεν με απασχολούν τόσο τα φωτάκια κι ο χαμός όσο το να ειναι άνετη (περνάω αρκετές ώρες στο pc).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, livefreeordie είπε

Υπάρχει πάλι σε προσφορά στο eshop στα 143 κι έχω κάνει ήδη παραγγελία. Αλλά δεν έχω σιγουρευτεί ακόμη για την αγορά, δεν υπάρχουν και reviews στο internet (ύποπτο). Αξίζει πιο πολύ απο την 550 που παίζει σε παρόμοια τιμή; Γνώμη κανείς; Δεν με απασχολούν τόσο τα φωτάκια κι ο χαμός όσο το να ειναι άνετη (περνάω αρκετές ώρες στο pc).

Αν και κάτοχος της 440 (οι διαφορες απότι βλέπω είναι μικρες) εδώ και ένα χρόνο και όχι της 550 μπορώ να σου πω ότι ειναι αρκετά άνετη καρέκλα. Δεν ξέρω τα κιλά σου αλλά εγώ στα 73 κιλά κάθομαι πολύ άνετα. 
Το μαξιλάρι της μέσης εγω το έχω αφερέσει γιατι εμενα δεν με βολεψε αλλα μάλλον εγω ειμαι ο προβληματικός γιατι θέλω να καθομαι μέσα μεσα.
Δεν είναι ζεστή.
Το κάθισμα δεν είναι σκληρό και είναι άνετο.
Δεν ειναι για να κάθεσαι στην άκρη της καρέκλας γιατί θα φυγεις κάτω μαζι με την καρεκλα. Δεν μου εχει τύχει να πέσω αλλα έχω καταλάβει να σηκώνονται τα πίσω ροδάκια όταν έριξα όλο το βαρος μου μπροστά καθήμενος στην άκρη.
Αν κάτι με χαλαει που βρίσκω λίγο ψευτικο είναι οι βραχίωνες. δεν είναι κακοι αλλα θα μπορούσαν να είναι καλυτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο χαμηλό είναι το μέγιστο ύψος καθίσματος στα 53 cm. Έχω μία ψεύτικη καρέκλα γραφείου από τα ικεα, το ύψος της οποίας(το ύψος καθίσματος όχι της καρέκλας) είναι στα 57 και χρειάζομαι ψηλότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/4/2020 στις 7:27 ΜΜ, greekn1c είπε

Πληροφοριακά για όσους ρωτόύσαν.

Παραγγελία Κυριακή 05/05 απο eshop παρέλαβα σήμερα στήν Κρήτη, 5 μέρες δηλαδή.

Μου πήρε μία ώρα να την φτιάξω μόνος μου. Ποιοτική καρέκλα με ύφασμα στο κάθισμα και πλάτη και δερματίνη πίσω και κάτω απο το κάθισμα.

Την βρίσκω πολύ άνετη, και για τα € 145 που κόστισε θεωρώ ότι αξίζει τα χρήματα της.

Ο χρόνος θα δείξει την αντοχή της .

Τι 5 μέρες, 15 θέλεις να πείς :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, neosstoforum είπε

Από τις 10 Απριλίου είναι το μήνυμα. 😂

Το μπέρδεψα με του απο κάτω που έλεγε "χθες", α ρε πως μας κατάντησε ο κορονοιός..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...