Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το DualSense, το χειριστήριο του PlayStation 5


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 136
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το design έχει ενα ευχάριστο... "flow", με τις γραμμές and everything. 

Ενδιαφέρον επιλογή το άσπρο, αν και ακόμα και σήμερα προτιμώ τα gamepads σε μαύρο, ή άντε ασημί. Το άσπρο παραείναι... snobbish?

Τώρα περί βρωμιάς και μαυρίλας μετά την χρήση... Μόνο εγω καθαρίζω τα gamepads μου μετά από gaming session? 

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, MikeGR7 είπε

Ότι καλύτερο έχω δει!

Δείχνει να έχει τρομερή ποιότητα κατασκευής, συν οτι τα χρώματα δείχνουν μια πιο μοντέρνα κατασκευή απο τα μονόχρωμα.

Επιτέλους πήρε και λίγο μέγεθος, κατάλαβαν φαίνεται εκεί στη Sony ότι gaming κάνουν και ενήλικες Ευρωπαίοι άντρες και όχι μόνο 13χρονα και Γιαπωνέζοι 1.50 ύψος... συν οτι θα έχει χώρο για αξιοπρεπή μπαταριά.

Μου βγάζει αυτή τη φινέτσα που έχω χρόνια να δω απο τα πρώτα τα λεύκα του x360 και του Dreamcast.

Καλά αυτό με διάφορους μπιχλιάριδες που θέλουν μαύρο για να "καλύπτουν" την βρωμιά επάνω στο χειριστήριο αντι να την καθαρίσουν, αφήνει ιστορία.

Σαν κάτι Ανατολικούς Λαούς που είναι άπλυτοι και βάζουν απο πάνω κολώνια ένα πράγμα χαχα!!

Οι Γάλλοι το κάνανε αυτό με την κολόνια για αυτό και έχουν καλή φήμη σε αυτές!

  • Like 13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό design για μένα και δείχνει προς τα που θα κινηθεί η κονσόλα. Το σημαντικότερο είναι όμως οι νέες λειτουργίες που θα φέρει όπως το haptic feedback και τα adaptive triggers. Επίσης, και το ενσωματωμένο μικρόφωνο μου αρέσει για λίγο chat ώστε να μην κάθεσαι να ασχολείσαι με headsets. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε καταλάβει πως το ps5 θα ειναι ασπρόμαυρο ετσι;  Δεν υπάρχει λόγος να παρουσιάσει ένα κοντρόλ σε διαφορετικό χρώμα από αυτό που θα κυριαρχει στην κονσόλα... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, TsironakosMix είπε

Μακαρι να κραταει μπαταρια, γιατι το προηγουμενο ηταν τραγικο...


παίζεις παραπάνω από δέκα ώρες σερί;

Απλα όταν τελειώνεις βάζεις την κονσόλα σε ρεστ μοουντ και φορτιζει

δεν σας πειράζει που φορτίζετε το κινητό κάθε μέρα και σας πειράζει το χειριστήριο μια φορά την βδομάδα;

αν είναι να αυξηθεί το βάρος καλύτερα να το φορτιζω πιο συχνα

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δλδ ετσι οπως ειναι(μπουμερανγκ) αμα πανω στα νευρα μου το πεταξω ξαναγυριζει πισω? Γιατι τα αλλα δεν το εκαναν....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...