Προς το περιεχόμενο

Λογαριασμοί bet365/αλλων στοιχηματικών

Dimitrios51

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας φίλος μου είχε πει οτι υπάρχουν άτομα που αγοράζουν πολλους επικυρωμενους λογαριασμούς bet365 οι οποιοι ειναι σε καποιου το ονομα, και μετά αυτοι τους χρησιμοποιούν για να παίζουνε τις μικρές διαφορες. Ετσι και εγώ, είχα ετοιμάσει να πουλήσω κάμποσουν λογαριασμούς που είχα, μέσω του φίλου, αλλά στην τελική δεν έκατσε η δουλειά και μου μείνανε.

Γνωρίζεται άτομα τα οποια ενδιαφέρονται για κάτι τέτοιο; ποτέ δεν έκατσα να ασχοληθώ με Bet και αλλες στοιχηματικές, ποιος ο λόγος κάποιος να αγοράσει τοσους λογαριασμούς; Επίσης γίνεται κάτι ανάλογο και με άλλες στοιχηματικές οπως stoiximan?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
41 λεπτά πριν, Dimitrios51 είπε

Ένας φίλος μου είχε πει οτι υπάρχουν άτομα που αγοράζουν πολλους επικυρωμενους λογαριασμούς bet365 οι οποιοι ειναι σε καποιου το ονομα, και μετά αυτοι τους χρησιμοποιούν για να παίζουνε τις μικρές διαφορες. Ετσι και εγώ, είχα ετοιμάσει να πουλήσω κάμποσουν λογαριασμούς που είχα, μέσω του φίλου, αλλά στην τελική δεν έκατσε η δουλειά και μου μείνανε.

Γνωρίζεται άτομα τα οποια ενδιαφέρονται για κάτι τέτοιο; ποτέ δεν έκατσα να ασχοληθώ με Bet και αλλες στοιχηματικές, ποιος ο λόγος κάποιος να αγοράσει τοσους λογαριασμούς; Επίσης γίνεται κάτι ανάλογο και με άλλες στοιχηματικές οπως stoiximan?

Συγνώμη για να καταλάβω,  θα άφηνες έναν άγνωστο που δεν έχεις δει ποτέ στην ζωή σου να τζογάρει στο όνομα σου, να κερδίζει/χάνει χρήματα στο όνομα σου, να μεταφέρει/καταθέτει χρήματα στο όνομα σου?

ΔΛΔ οτι βρωμάει ξέπλυμα δεν σου πέρασε από το μυαλό?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δεν είναι ξέπλυμα χρημάτων.
Θεωρητικά πάντως απαγορεύεται να παίζεις μέσω παρένθετου προσώπου.

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, bilya είπε

Συγνώμη για να καταλάβω,  θα άφηνες έναν άγνωστο που δεν έχεις δει ποτέ στην ζωή σου να τζογάρει στο όνομα σου, να κερδίζει/χάνει χρήματα στο όνομα σου, να μεταφέρει/καταθέτει χρήματα στο όνομα σου?

ΔΛΔ οτι βρωμάει ξέπλυμα δεν σου πέρασε από το μυαλό?

Στο δικο μου το ονομα και βεβαια οχι. Για ξεπλυμα δεν ξερω αλλα μου ειπαν οτι βγαζουν λεφτα ετσι τζογαροντας μικροποσα σε πολλους αγωνες

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Dimitrios51 είπε

Στο δικο μου το ονομα και βεβαια οχι. Για ξεπλυμα δεν ξερω αλλα μου ειπαν οτι βγαζουν λεφτα ετσι τζογαροντας μικροποσα σε πολλους αγωνες

κ σε πιανου το ονομα θα ειναι ο λογαριασμός ? Ελλάδα δεν ζητάνε ταυτότητα για να επικαιροποιηθει ο λογαριασμός?

Επεξ/σία από bilya
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, pascalia2 είπε

Δεν ειναι ξεπλυμα επαγγελματιες εχουν πολλους λογαριασμους. Για διαφορους λογους.

ΜΕρικοί απο τους λόγους;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιζουνε μεγαλα ποσα. Καποιους τους διαγραφουν. Και γυρνανε με νεα account.
Φτανουν τα ορια. Και μπεταρουν με 4-5 account μαζι.

1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

ΜΕρικοί απο τους λόγους;

Πειστηκες;

Επεξ/σία από pascalia2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
10 hours ago, pascalia2 said:

Παιζουνε μεγαλα ποσα. Καποιους τους διαγραφουν. Και γυρνανε με νεα account.
Φτανουν τα ορια. Και μπεταρουν με 4-5 account μαζι.

Πειστηκες;

Επίσης απαγορεύεται

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Η δικιά μου συμβουλή θα ήταν να μην μπλέξεις με καμία τέτοια ιστορία. Έχεις βάλει προσωπικά δεδομένα, τραπεζικό λογαριασμό, ταυτοποιημένα στοιχεία.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πέρα από τους νομικούς μας εδώ απο πάνω και τους δυσπιστους, υπαρχουν ατομα που να ενδιαφέρονται; Οι λογαριασμοί λειτουργούν και μπορεί να γινει καταθεση μεσω paysafecard

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.