Προς το περιεχόμενο

Τηλεκατάρτιση voucher 600e + δώρο με την αίτηση στα κεκ


angelkalm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείς στην προηγούμενη πλατφόρμα; Δεν το πρόλαβα να το δουλέψω. Ξεκίνησα στην καινούργια.

Τι εννοείς ξεκλείδωτα; Τα υπόλοιπα μαθήματα πέραν όσον επιλέξαμε κατά την κατάθεση της αίτησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 minutes ago, mp3buddy said:

Εννοείς στην προηγούμενη πλατφόρμα; Δεν το πρόλαβα να το δουλέψω. Ξεκίνησα στην καινούργια.

Τι εννοείς ξεκλείδωτα; Τα υπόλοιπα μαθήματα πέραν όσον επιλέξαμε κατά την κατάθεση της αίτησης;

Έγινε αναβάθμιση στην πλατφόρμα με αποτέλεσμα να μπορείς να μπεις χωρίς να σε πετάει συνέχεια έξω και άλλαξε και η εμφάνιση συν ότι άλλο παρατήρησα και αναφέρω στα προηγούμενα μηνύματα όπως είναι η απουσία των τεστ που υπήρχαν πριν την αναβάθμιση και υπάρχουν στις άλλες πλατφόρμες. Όταν λέω ξεκλείδωτα εννοώ ότι μπορείς να μπεις να δεις όλα τα μαθήματα πέρα από αυτό που δήλωσες να παρακολουθήσεις αρχικά. Έχεις πρόσβαση στα πάντα.

Επεξ/σία από gRim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον θέλει να τελειώνει γρήγορα...

Απλά πατάτε επόμενο;
Ισχύει ακόμα ο χρόνος των 100 ωρών ή απλά πρέπει να φανεί ότι η κάθε ενότητα είναι ολοκληρωμένη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω σε φβ και ινστα από άτομα που του δικαιούνται κάτι τραγικά λάθη συντακτικά, γραμματικά, σαν να χουν γίνει με google translate και λέω είναι δυνατόν; είναι όντως τόσο χάλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, lactate είπε

Βλέπω σε φβ και ινστα από άτομα που του δικαιούνται κάτι τραγικά λάθη συντακτικά, γραμματικά, σαν να χουν γίνει με google translate και λέω είναι δυνατόν; είναι όντως τόσο χάλια;

Oχι ειναι πολυ χειροτερα.

Καποια απο αυτα επρεπε να διδασκονται καμια 20ετια πριν(λιγο υπερβολικος γινομαι το παραδεχομαι).

Της πλακας ειναι για γελια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε πει.

Όλο αυτό στήθηκε σαν μια βιτρίνα για να πάρουμε τα λεφτά από τους κακούς Ευρωπαίους. Ο σκοπός δεν είναι η εκπαίδευση. Οπότε μην έχετε απαιτήσεις.

Πάρτε τα λεφτά και χαλαρώστε.

Είναι σαν τους εικονικούς γάμους που γίνονται

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Έχω πάρει κωδικούς για την τηλεκατάρτιση εδώ και 3 μέρες αλλά ακόμα δεν έχουν μπει τα πρώτα 400€. Υπάρχει καθυστέρηση ή έχω εγώ κάποιο πρόβλημα; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kgian είπε

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Έχω πάρει κωδικούς για την τηλεκατάρτιση εδώ και 3 μέρες αλλά ακόμα δεν έχουν μπει τα πρώτα 400€. Υπάρχει καθυστέρηση ή έχω εγώ κάποιο πρόβλημα; Ευχαριστώ.

Όσες επιταγές κατάρτισης ενεργοποιήθηκαν μέσω της εφαρμογής 
www.elearning.yeka.gr έως και 12/4/2020 και ώρα 23:59, θα πληρωθούν από 
16 έως την 17/4/2020.
Όσες επιταγές κατάρτισης ενεργοποιηθούν μέσω της εφαρμογής 
www.elearning.yeka.gr από 13/4/2020 έως 16/4/2020, θα πληρωθούν από 24 
έως την 27/4/2020.
Όσες επιταγές κατάρτισης ενεργοποιηθούν μέσω της εφαρμογής 
www.elearning.yeka.gr από 17/4/2020 έως 25/4/2020, θα πληρωθούν από 4 
έως την 7/5/2020.

Όπως το καταλαβαίνω εγώ η ημερομηνία που σε ενδιαφέρει είναι εκείνη που το ΚΕΚ σου στείλε το e-mail με τους κωδικούς. 

9 ώρες πριν, sexotik είπε

Για όποιον θέλει να τελειώνει γρήγορα...

Απλά πατάτε επόμενο;
Ισχύει ακόμα ο χρόνος των 100 ωρών ή απλά πρέπει να φανεί ότι η κάθε ενότητα είναι ολοκληρωμένη;

Κανονικά ο χρόνος ισχύει. Πρέπει να συμπληρώσεις 100 ώρες. Αυτό δεν βγαίνει ακόμα και αν καθήσεις να δεις ολόκληρο το σεμινάριο που έχεις δηλώσει. Είναι λιγότερο από 100 ώρες. Στην πράξη αν αφήσεις την σελίδα ανοιχτή σε μια διαφάνεια χωρίς να πατάς κάτι φαίνεται να στο μετράει σαν χρόνο διδασκαλίας. Μου δείχνει ότι εδώ 13 ώρες διδασκαλίας ενώ ζήτημα αν έχω κάτσει 2 ώρες μπροστά από τον υπολογιστή.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, _kos_tas_ είπε

Πρέπει να έπεσε τρελό φαγοπότι.

Δε σε πιστεύω φίλε. Δε μπορεί να γίνονται τέτοια πράγματα. Απορώ πως σου πέρασε από το μυαλό κάτι τέτοιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, lactate είπε

Βλέπω σε φβ και ινστα από άτομα που του δικαιούνται κάτι τραγικά λάθη συντακτικά, γραμματικά, σαν να χουν γίνει με google translate και λέω είναι δυνατόν; είναι όντως τόσο χάλια;

79db4b5c87d76c9b20c366a07536b779.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

_kos_tas_

Τα Κέντρα Δία Βίου Μάθησης (ΚΕΚ ) δεν είχαν καμία ανάμιξη με την κατασκευή των video – διαφανειών, είναι εξ’ ολοκλήρου σχεδίαση και υλοποίηση της εταιρείας που παρέχει την πλατφόρμα. Τα ΚΕΚ είναι υποχρεωμένα να συνεργάζονται με μία τουλάχιστον από αυτές και επίσης δεν μπορούσαν να δουν τις πλατφόρμες ώστε να κρίνουν ποια είναι καλύτερη.

Φυσικά σε αυτά που αναφέρω δεν συνεπάγεται ότι είναι αποδεκτό αυτό το υλικό και ασκούμε πίεση αν τυχόν δούμε κάτι στις εταιρείες που συνεργάζεται ο καθένας ώστε να διορθωθεί όσο μπορεί. Επίσης δεν είναι όλες οι πλατφόρμες το ίδιο.

Επεξ/σία από politechnon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, politechnon είπε

therock

Όταν σου βγάλει την αίτηση την τυπώνεις σε pdf και τη στέλνεις μαζί με ένα κειμενάκι συγκεκριμένο στο Κέντρο Δία Βίου Μάθησης να ενεργοποιηθεί το voucher

Το αποτελεσμα απο τα στοιχεια στην δηλωση εννοεις αφου κανεις υποβολη σε Εργανη? Ναι αυτο το ειχα κανει pdf Και το χω. Σε ποια σελιδα ομως το υποβαλω και τι κειμενο γραφω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kax54638 είπε

 

Κανονικά ο χρόνος ισχύει. Πρέπει να συμπληρώσεις 100 ώρες. Αυτό δεν βγαίνει ακόμα και αν καθήσεις να δεις ολόκληρο το σεμινάριο που έχεις δηλώσει. Είναι λιγότερο από 100 ώρες. Στην πράξη αν αφήσεις την σελίδα ανοιχτή σε μια διαφάνεια χωρίς να πατάς κάτι φαίνεται να στο μετράει σαν χρόνο διδασκαλίας. Μου δείχνει ότι εδώ 13 ώρες διδασκαλίας ενώ ζήτημα αν έχω κάτσει 2 ώρες μπροστά από τον υπολογιστή.  

Πρεπει να τελειωσεις με την καθε ενοτητα,για να προσμετρηθουν οι ωρες. Τουλαχιστον σε μενα ετσι ειναι. Θεωρητικα αν μεινεις παραπανω ωρες σε μια διαφανεια, δεν θα επρεπε να προστιθεται στον χρονο,οποτε αν ειναι οντως ετσι απλα το αφηνεις στην πρωτη διαφανεια του πρωτου μαθηματος και καθαρισες! Θα το δοκιμασω να δω κι εγω. Αλλιως ενα προγραμμα με autoclick θα βοηθουσε,οπως ανεφεραν καποιοι παραπανω,αλλα δεν εχω καταλαβει πως ακριβως θα βοηθουσε,αφου πρεπει να πατιεται μονο οταν τελειωνει καθε διαφανεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...