Προς το περιεχόμενο

Τηλεκατάρτιση voucher 600e + δώρο με την αίτηση στα κεκ


angelkalm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, kirileman είπε

Εγώ μπαίνω σε άλλη πλατφόρμα, το iclass.gr. Μιλάμε για άθλιο περιβάλλον και δυστυχώς κολλάει απίστευτα, είναι αδύνατον να παρακολουθήσεις. Θα ξαναμπώ την επόμενη εβδομάδα για να δω αν έχει βελτιωθεί η κατάσταση.

Και εγώ σε αυτό μπαίνω. Κυριακή 12/4 και Δευτέρα πήγαινε αέρα. Τώρα χάλια. Ούτε γράφει όμως ώρες παρακολούθησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@_kos_tas_

Όχι, τις διαβαζω από τις σημειωσεις δίπλα και τις περναω πιο γρήγορα. Έχει όμως και μερικές που πρέπει να κάνεις κλικ μέσα στη διαφάνεια, και ανοίγουν έτσι υποπεριπτώσεις μέσα στη διαφάνεια, τις οποίες κάνω και σε αυτές κλικ. Στο τέλος παταω exit και αφού περιμένω μερικά δευτερόλεπτα πατάω πάνω δεξιά το βελάκι "πίσω"....

Επεξ/σία από nikosdoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Zeda είπε

Αν και τις περνάω ολες τις διαφάνειες μ λεει σκορ 0% . Παιζουν ρολο τα τεστ αξιολόγησης ? Τον τυπο τον αφήνεις να διαβάζει τ διαφάνεια μεχρι τέλους ?

Και σε εμένα 0% είναι η πρόοδος. Και σε άλλους που ξέρω. Παρόλο που κάποιες από τις επιμέρους ενότητες τις βλέπει ολοκληρωμένες το σύνολο δείχνει 0%. Ίσως όταν το ολοκληρώσεις να πήγαινε 100%. Δεν το έχω παρακολουθήσει όλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ ,να μην γράφονται ανεύθυνα πράγματα , Υπάρχουν αρκετοί που γράφτηκαν μέχρι την κυριακή 12.4.2020 και δεν πήραν το 400αρι . Το τι συμβαίνει δεν το ξέρω. Φταίει το ΚΕΚ , το υπουργείο ,δεν υπάρχουν λεφτά ,έχουν γίνει λάθος αιτήσεις ή ενεργοποιήσεις κλπ θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nikosdoc

Άραγε μπορώ να αλλάξω θέμα τώρα που έχω ξεκινήσει;

Δυστυχώς σε αυτό το πρόγραμμα δεν δίνεται η δυνατότητα αλλαγής θεματικής ενότητας γιατί δηλώθηκε στην αίτηση.
Αλλά μπορεί ο κάθε πάροχος της εκάστοτε πλατφόρμας να σου δώσει το δικαίωμα να δεις και μία άλλη θεματική ενότητα επιπλέον.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jimpsar είπε

Και εγώ σε αυτό μπαίνω. Κυριακή 12/4 και Δευτέρα πήγαινε αέρα. Τώρα χάλια. Ούτε γράφει όμως ώρες παρακολούθησης. 

Ναι, τίποτα δεν γράφει. Διάβασες ότι πρέπει να κάνεις logout για να τις μετρήσει; Μην κλείνεις απλώς το παράθυρο. Θα δούμε από βδομάδα πώς θα πάει.

28 λεπτά πριν, evkar είπε

παρακαλώ ,να μην γράφονται ανεύθυνα πράγματα.

Ποια είναι τα ανεύθυνα πράγματα που γράφονται;
- Όσες επιταγές κατάρτισης ενεργοποιήθηκαν, μέσω της εφαρμογής www.elearning.yeka.gr, έως και τις 12/4/2020 και ώρα 23:59, θα πληρωθούν από τις 16 έως τις 17/4/2020.
- Όσες επιταγές κατάρτισης ενεργοποιηθούν, μέσω της εφαρμογής www.elearning.yeka.gr, από τις 13/4/2020 έως τις 16/4/2020, θα πληρωθούν από τις 24 έως τις 27/4/2020.
- Όσες επιταγές κατάρτισης ενεργοποιηθούν, μέσω της εφαρμογής www.elearning.yeka.gr, από τις 17/4/2020 έως τις 25/4/2020, θα πληρωθούν από τις 4 έως τις 7/5/2020. Πηγή: www.lifo.gr

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο iclass ούτε χρόνο δεν το έχουν να εμφανίζει ακόμα... Τρομερό αργό και κάθε δεύτερο click βγάζει σφάλμα η σελίδα και θέλει επαναφόρτωση.

Επίσης, ακόμα και αν τα παρακολουθήσεις όλα, δεν προχωράει σε όλες τις ενότητες το ποσοστό παρακολούθησης. Τουλάχιστον τα quiz τα πιάνει με τη πρώτη ως ποσοστό. Να δούμε αν θα το φτιάξουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Παιδιά εγώ που δουλεύω στον ιδιωτικό τομέα ως μηχανολόγος δεν το δικαιούμαι έτσι;

 άμα έχεις καδ που περιλαμβάνεται στην λίστα (σελ. 57) μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Mhlogiatros

Το Ελικίκου_Σκοιλ είναι πολύ καλή περίπτωση φίλε, αξίζει τον κόπο.

Από πλατφόρμα διάλεξε όποια σου δίνει τα περισσότερα "κίνητρα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι προγραμμα .... 

ANTIKEIMENA (ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ)
01. Προστασία προσωπικών δεδομένων (GDPR/DPO)
02. Δημόσιοι Ηλεκτρονικοί Διαγωνισμοί
03. Ηλεκτρονικό Εμπόριο-Ηλεκτρονικές Συναλλαγές με σύγχρονα λογισμικά και εργαλεία
04. Βασικές Ψηφιακές Δεξιότητες σε λογισμικά τςη πλέον πρόσφατης περιόδου
05. Σύγχρονες ψηφιακές εφαρμογές/ Ψηφιακή υπογραφή - Ψηφιακά πιστοποιητικά - Ψηφιακή ανταπόκριση με το δημόσιο/ Τηλεργασία & Τηλεδιάσκεψη
06. Τεχνικός προγραμματισμού έξυπνων κτιρίων (SMART BUILDINGS)
07. Διαχείριση έργων & Διαδικτυακή Συνεργασία
08. Σύγχρονες εκπαιδευτικές τεχνικές σε ψηφιακό περιβάλλον
09. Μέτρα πρόληψης και ελέγχου λοιμώξεων που σχετίζονται με χώρους παροχής φροντίδας υγείας
10. Χρήση τεχνικών και εργαλείων προώθησης μέσα από τη χρήση μέσων κοινωνικής δικτύωσης (SocialMediaMarketing) με σύγχρονα εργαλεία και Mobile εφαρμογές
Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...