Προς το περιεχόμενο

Τηλεκατάρτιση voucher 600e + δώρο με την αίτηση στα κεκ


angelkalm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, katbo είπε

Σε ευχαριστώ Θεέ μου που με έστειλες στο διάβα αυτού του μέγα @katbo με αυτό το τρομερό βίντεο!😂😂😂😂

2 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Τι προγραμμα .... 

ANTIKEIMENA (ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ)
01. Προστασία προσωπικών δεδομένων (GDPR/DPO)
02. Δημόσιοι Ηλεκτρονικοί Διαγωνισμοί
03. Ηλεκτρονικό Εμπόριο-Ηλεκτρονικές Συναλλαγές με σύγχρονα λογισμικά και εργαλεία
04. Βασικές Ψηφιακές Δεξιότητες σε λογισμικά τςη πλέον πρόσφατης περιόδου
05. Σύγχρονες ψηφιακές εφαρμογές/ Ψηφιακή υπογραφή - Ψηφιακά πιστοποιητικά - Ψηφιακή ανταπόκριση με το δημόσιο/ Τηλεργασία & Τηλεδιάσκεψη
06. Τεχνικός προγραμματισμού έξυπνων κτιρίων (SMART BUILDINGS)
07. Διαχείριση έργων & Διαδικτυακή Συνεργασία
08. Σύγχρονες εκπαιδευτικές τεχνικές σε ψηφιακό περιβάλλον
09. Μέτρα πρόληψης και ελέγχου λοιμώξεων που σχετίζονται με χώρους παροχής φροντίδας υγείας
10. Χρήση τεχνικών και εργαλείων προώθησης μέσα από τη χρήση μέσων κοινωνικής δικτύωσης (SocialMediaMarketing) με σύγχρονα εργαλεία και Mobile εφαρμογές

Άρα όχι "πια", αλλά "ποιό αντικείμενο" είναι η ερώτηση.

Το 02.

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκεφτομουν το προγραμματισμού έξυπνων κτιρίων (SMART BUILDINGS) μπας και μαθω κατι απο προγραμ. αλλα με τους γελοιους θα παρω το 09

γιατι δε νομιζω να μαθω τιποτα καινουργιο με τετοιες διαφανειες ουτε πρωτοετη .....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Σκεφτομουν το προγραμματισμού έξυπνων κτιρίων (SMART BUILDINGS) μπας και μαθω κατι απο προγραμ. αλλα f@kit με τους γελοιους θα παρω το 09

Φίλε, την καλύτερη επιλογή θα κάνεις. Μακάρι να μπορούσα να γυρίσω το χρόνο πίσω, λίγες μόνο ημέρες πριν και άλλαζα την επιλογή μου σε 02.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Σκεφτομουν το προγραμματισμού έξυπνων κτιρίων (SMART BUILDINGS) μπας και μαθω κατι απο προγραμ. αλλα με τους γελοιους θα παρω το 09

γιατι δε νομιζω να μαθω τιποτα καινουργιο με τετοιες διαφανειες ουτε πρωτοετη .....

πάρε smart buildings να μάθεις token ring

33 λεπτά πριν, MauroPaltoudias είπε

Σε ευχαριστώ Θεέ μου που με έστειλες στο διάβα αυτού του μέγα @katbo με αυτό το τρομερό βίντεο!😂😂😂😂

το "ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ S06E26: ΣΚΟΙΛ ΕΛΙΚΙΚΟΥ ΛΟΙΜΩΧΘΗΚΑΝ" είναι πιο ενδιαφέρον αλλά για προφανείς λόγους δεν το βάζω οπότε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι εξαιρετικό και αυτό. Το χάζευα πριν λίγο στο γιουτιούμπ. Πολύ χρήσιμες πληροφορίες, τον ευχαριστώ θερμά!

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Σκεφτομουν το προγραμματισμού έξυπνων κτιρίων (SMART BUILDINGS) μπας και μαθω κατι απο προγραμ. αλλα με τους γελοιους θα παρω το 09

γιατι δε νομιζω να μαθω τιποτα καινουργιο με τετοιες διαφανειες ουτε πρωτοετη .....

Επειδή αυτό έχω πάρει (smart buildings)

Φυσικά μη περιμένεις να μάθεις κανα σοβαρό "hard skill"

μερικές τραβηγμενες σε διάρκεια και αναμάσημα παρουσιάσεις επιπέδου άρθρου τεχνικού περιοδικού είναι. (τουλάχιστον στη πλατφορμα που έχω εγω)

που και για να γεμίσουν οι ενόητες έχουν βάλει και μερικές αρχικές άσχετες με το θέμα.

Επεξ/σία από DrLo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/4/2020 στις 10:13 ΠΜ, _kos_tas_ είπε

Ακολουθήστε το κόλπο να τελειώσει γρήγορα η ξεφτίλα.

To elearning Που το βρηκατε. Εμενα με εγραψε το KEK και μπαινω σε μια σελιδα eclassroom. Τις ωρες δε τις βλεπω καπου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, MauroPaltoudias said:

Η αλήθεια βγαίνει σίγα σιγά στην επιφάνεια. Διαβάστε και θαυμάστε. 

ουφ, τι βλακείες διαβάζουμε πάλι... καμία επαφή με την πραγματικότητα... η παραπληροφόρηση στο μεγαλείο της από ένα site (www.michanikos-online.gr) με σαφή ιδεολογικό προσανατολισμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κατάφερα να παρακολουθήσω κανονικά στο iclass... μέχρι που το απόγευμα εξαφανίστηκε ο μετρητής και νομίζω ότι 1 ώρα πήγε χαμένη. Μέχρι χθες σερνόταν. Για να δούμε τι μας ξημερώνει αύριο με αυτή την παρωδία τηλεκατάρτισης. Το γιατί voucher και όχι 800 ευρώ όπως οι υπόλοιποι, νομίζω ότι το είχαμε καταλάβει όλοι εδώ και πολλές εβδομάδες. Η όλη κατάσταση είναι το λιγότερο εμετική, αλλά έχουμε λίγους νεκρούς και μας επαινεί και το bloomberg, οπότε τα πάντα συγχωρούνται #not.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sotirisl είπε

ουφ, τι βλακείες διαβάζουμε πάλι... καμία επαφή με την πραγματικότητα... η παραπληροφόρηση στο μεγαλείο της από ένα site (www.michanikos-online.gr) με σαφή ιδεολογικό προσανατολισμό...

Τι σχέση έχει το michanikos on line ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...