Προς το περιεχόμενο

Τηλεκατάρτιση voucher 600e + δώρο με την αίτηση στα κεκ


angelkalm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mp3buddy είπε

Μπήκα πριν λίγο. Αλλά επειδή δεν κατάφερα να παρακολουθήσω το σεμινάριο για το GDPR που έχω επιλέξει καθώς μου έβγαζε μήνυμα "Δεν μπορείτε να εγγραφείτε σε αυτό το μάθημα", τηλεφώνησα στο Help Desk και μου είπαν ότι οι κωδικοί που παρέλαβα από το συγκεκριμένο ΚΕΚ θα ενεργοποιηθούν μετά τις 8:00 το βράδυ. Προφανώς εννοούσε την συσχέτιση των κωδικών με το αντίστοιχο σεμινάριο που έχει επιλέξει ο καθένας, γιατί για την είσοδο στο σύστημα οι κωδικοί λειτουργούν. Πάντως μπαίνεις με δυσκολία και το site σέρνεται. 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Τα ίδια ακριβώς και σε εμένα. Σέρωεται όταν φορτώνει και δεν κρασάρει εντελώς και μου βγάζει το ίδιο μήνυμα στο σεμινάριο που έχω επιλέξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 ώρες πριν, Muhammad είπε

Δηλαδή 3 εβδομάδες πριν το μάθανε και φτιάξανε την ύλη των μαθημάτων; Αν είναι έτσι φαντάζομαι τι δουλειά θα έχει γίνει. 

Πρεπει να έχουν κάνεις "συρραφή" από διαφέσιμο υλικό και ίσως κάποιο νέο.

πχ σε αυτό που είμαι γραμμένος, που δεν είναι κάτι παραπάνω από μερικές εκατοντάδες slides με ψιλοάχρηστες πληροφορίες/γενικόλογίες γι έναν επαγγελματια που απλά τα διαβάζει μια φωνή κάποιες ενότητες είναι πραφανές ότι έχουν δημιουργηθεί χρόνια πριν καθως μιλάνε σε κάποια σημεία σε μέλλοντα για το 2019 πχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kax54638 είπε

Έχει καταφέρει κανένας να μπει στο elearningclass; Από το μεσημέρι προσπαθώ χωρίς αποτέλεσμα. 

Aπο τις 3 η ωρα το μεσημερι που προσπαθω να μπω δεν τα εχω καταφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Aπο τις 3 η ωρα το μεσημερι που προσπαθω να μπω δεν τα εχω καταφερει.

'Οσες φορές κατάφερα να μπω. έκανε μισή ώρα να φορτώσει την σελίδα αλλά δεν μου επέτρεπε να παρακολουθήσω το σεμινάριο που είμαι γραμμένος. Τώρα βλέπω άλλαξαν την σελίδα τους, αλλά δεν αναγνωρίζει τα username και password με τα οποία έμπαινα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, kax54638 είπε

'Οσες φορές κατάφερα να μπω. έκανε μισή ώρα να φορτώσει την σελίδα αλλά δεν μου επέτρεπε να παρακολουθήσω το σεμινάριο που είμαι γραμμένος. Τώρα βλέπω άλλαξαν την σελίδα τους, αλλά δεν αναγνωρίζει τα username και password με τα οποία έμπαινα!!!

Oχι το επαθα κι εγω γιατι πατησα πιο πριν το link κατευθειαν απο το email και η σελιδα αυτη και ειναι λαθος λογικα εκτος αν δεν την εχουν κανει καμια ενημερωση ακομη.

Το μεσημερι προσπαθουσα να μπω απο την παρακατω σελιδα.

https://elearningclass.eu/login/index.php

Αλλα εννοειται οτι δεν μπαινει: Error: Internal script failure

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Oχι το επαθα κι εγω γιατι πατησα πιο πριν το link κατευθειαν απο το email και η σελιδα αυτη και ειναι λαθος λογικα εκτος αν δεν την εχουν κανει καμια ενημερωση ακομη.

Το μεσημερι προσπαθουσα να μπω απο την παρακατω σελιδα.

https://elearningclass.eu/login/index.php

Αλλα εννοειται οτι δεν μπαινει: Error: Internal script failure

Εγώ στην σωστή σελίδα μπαίνω. Την φορτώνει κανονικά αλλά εδώ και μερικές ώρες που την ανανέωσαν (άλλαξαν όλη την εμφανιση) δεν μου αναγνωριζει πλέον username και password. Γενικά τραγική κατάσταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kax54638

Σίγουρα πιστεύω λόγω αλλαγής πρέπει να περαστούν τα στοιχεία στη νέα σελίδα και ίσως δεν τα έχουν περάσει όλα ακόμα, αν το πρόβλημα σύνδεσης συνεχίζεται, να επικοινωνήσεις με το Κέντρο Δία Βίου Μάθησης που έχεις κάνει την αίτηση να σε βοηθήσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Εγώ πού παίρνω αναπηρικό προνοιακό επίδομα λόγω ψυχικής νόσου και ορφανική σύνταξη απ' τον πατέρα μου μπορώ να συμμετασχω στο πρόγραμμα;

Εφόσον είσαι εν ενεργεία ελ. επαγγελματίας με επιλέξιμο ΚΑΔ ή εν γένει μέσα στους παρακάτω :

• δικηγόροι, ελεύθεροι επαγγελματίες ή με έμμισθη εντολή, καθώς και οι ασκούμενοι δικηγόροι, συμβολαιογράφοι, δικαστικοί επιμελητές

• μηχανικοί όλων των ειδικοτήτων

• οικονομολόγοι/λογιστές ανεξαρτήτως τάξεως

• εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων

• ιατροί όλων των ειδικοτήτων

• ερευνητές ανεξαρτήτως ερευνητικού κλάδου.  

δεν βρίσκω τον λόγο να μην μπορείς (βλ. και παράγραφο 4 της σελίδας 16 του οδηγού). 

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, MauroPaltoudias είπε

Εφόσον είσαι εν ενεργεία ελ. επαγγελματίας με επιλέξιμο ΚΑΔ ή εν γένει μέσα στους παρακάτω :

• δικηγόροι, ελεύθεροι επαγγελματίες ή με έμμισθη εντολή, καθώς και οι ασκούμενοι δικηγόροι, συμβολαιογράφοι, δικαστικοί επιμελητές

• μηχανικοί όλων των ειδικοτήτων

• οικονομολόγοι/λογιστές ανεξαρτήτως τάξεως

• εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων

• ιατροί όλων των ειδικοτήτων

• ερευνητές ανεξαρτήτως ερευνητικού κλάδου.  

δεν βρίσκω τον λόγο να μην μπορείς (βλ. και παράγραφο 4 της σελίδας 16 του οδηγού). 

Ευχαριστώ για το info.

Εχω τελειώσει Δημόσιο ΙΕΚ(Τεχνικός εφαρμογων πληροφορικής κ αυτοματισμου γραφείου )και έχω παρει κ την πιστοποίηση αλλα όλα αυτα τα χρόνια είμαι άνεργος και δεν είμαι ουτε γραμμενος στο ΟΑΕΔ.

Μπορώ παρόλα υτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

JTRGamer

Οι άνεργοι δεν είναι σε αυτό το πρόγραμμα, αυτό αφορά επαγγελματίες.
Επίσης αν δεν είσαι εγγεγραμμένος στον ΟΑΕΔ δεν φαίνεσαι ούτε άνεργος.

Επεξ/σία από politechnon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Ευχαριστώ για το info.

Εχω τελειώσει Δημόσιο ΙΕΚ(Τεχνικός εφαρμογων πληροφορικής κ αυτοματισμου γραφείου )και έχω παρει κ την πιστοποίηση αλλα όλα αυτα τα χρόνια είμαι άνεργος και δεν είμαι ουτε γραμμενος στο ΟΑΕΔ.

Μπορώ παρόλα υτα ?

Όχι δυστυχώς. Πρέπει να ασκείς επάγγελμα ελεύθερου επαγγελματία και να έχεις κάνει έναρξη στην εφορία με τους ΚΑΔ που ανέφερε πιο πάνω ο @MauroPaltoudias

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw

Παρατήρησα στη πλατφορμα που είμαι εκεί που μετρά το χρόνο ότι αν το πάω αναλογικά σε σχέση με το υπόλοιπο μέρος που έχω να τελειώσω ακόμα είναι πολύ ευκολο να τελειώσεις όλο το πράγμα σε πολύ λιγότερο από 100 ώρες που λένε ότι απαιτούνται. Δε ξέρω τι γίνεται στη περίπτωση αυτή. Ίσως πρέπει να το προσέξει κάποιος. 

Βεβαια ο χρόνος αυτός είναι απλά ο χρόνος που βλέπεις διαφορετικά slides και έτσι χθες το βράδυ έβαλα το Auto Mouse click να πηγαίνει μπρος-πισω δυο slides επί 10 ώρες και ... τσουπ έχω τηλε-καταρτηστεί 10 ώρες παραπάνω.

Μιλάμε για πολύ γέλιο κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...