Προς το περιεχόμενο

επαληθευση revolut


mariostamp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, MasterX είπε

Με χειρογραφη ταυτοτητα δεν υπαρχει περιπτωση να κανω επαληθευση;
Πρεπει να παω να βγαλω νεα;

Κανονικά όχι. Τώρα αν βρεις κάποιον μέσω τσατ να στη δεχθεί για επαλήθευση είναι καθαρά θέμα τύχης 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις έκανα 3 απόπειρες με το chat κατάλαβα ότι τελικά ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ . Ούτε η "καινουργια" με στοιχεια και στα λατινικά .

Διαβατήριο θέλει και δε στο λέει κανένας καθαρά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Μόλις έκανα 3 απόπειρες με το chat κατάλαβα ότι τελικά ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ . Ούτε η "καινουργια" με στοιχεια και στα λατινικά .

Διαβατήριο θέλει και δε στο λέει κανένας καθαρά !

Τυπωμένα ή χειρόγραφα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Μόλις έκανα 3 απόπειρες με το chat κατάλαβα ότι τελικά ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ . Ούτε η "καινουργια" με στοιχεια και στα λατινικά .

Διαβατήριο θέλει και δε στο λέει κανένας καθαρά !

Σου είπαν γραπτώς ότι δεν περνάει η ελληνική ταυτότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γραπτώς τους αρχίζεις στις μηνύσεις για άπατη οτι ψαρεύουν και τρώνε τα λεφτά και αποφεύγουν κάθε αναφορά  Στο chat άμα τους αρχίσεις στο κανουν reset και σου λένε δοκίμασε ξανά . Μέχρι να βαρεθεις δηλαδή  

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Γραπτώς τους αρχίζεις στις μηνύσεις για άπατη οτι ψαρεύουν και τρώνε τα λεφτά και αποφεύγουν κάθε αναφορά  

Απο που βγαίνει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Επίσημο έγγραφο  του ελληνικού κράτους που μπορείς να ταξιδεψεις με αυτό και  δε το δέχονται . Αλλα ας μας πει κάποιος ειδικός  

Πρέπει να είσαι ο μόνος που με νέα ταυτότητα δεν μπορείς να ανοίξεις λογαριασμό.

Βεβαια απο την άλλη ιδιωτική εταιρία είναι δεν μπορείς να τους πεις γιατι δεν σε δέχονται.Ζητα να σου επιστρέψουν τα χρήματα που έβαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/6/2020 στις 7:57 ΜΜ, Mhlogiatros είπε

Επίσημο έγγραφο  του ελληνικού κράτους που μπορείς να ταξιδεψεις με αυτό και  δε το δέχονται . Αλλα ας μας πει κάποιος ειδικός  

Επειδή δεν έχεις βάλει κόμμα και δεν καταλαβαίνω αν μου απάντησες ή όχι. Πάντως δεν υπάρχει περίπτωση να μη δέχονται ελληνική ταυτότητα με τυπωμένους λατινικούς χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν χανεις και τιποτα.. ολο double charges ειναι και ψαχνεσαι.. 3 φορες μου εχει τυχει να με χρεωσουν 2 φορες.. ε την τριτη εκλεισα τον λογαριασμο αφου μου ειπαν να στειλω αιτημα στην visa και μεσα σε 180 μερες μπορει να παρω τα χρηματα μου πισω.. προφανως εχουν θεματα.ΜΑΚΡΙΑ

Επεξ/σία από visualizer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, visualizer είπε

δεν χανεις και τιποτα.. ολο double charges ειναι και ψαχνεσαι.. 3 φορες μου εχει τυχει να με χρεωσουν 2 φορες.. ε την τριτη εκλεισα τον λογαριασμο αφου μου ειπαν να στειλω αιτημα στην visa και μεσα σε 180 μερες μπορει να παρω τα χρηματα μου πισω.. προφανως εχουν θεματα.ΜΑΚΡΙΑ

Χρέωση μπορεί να κάνει μόνο το pos. Δεν κάνει η Revolut. Συνήθως γίνεται όταν το pos είναι offline και επιστρέφονται αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πάντως το πρωί 4 5 φορές δεν το δέχτηκε καμία φορά. Το απόγευμα που είχα περισσότερο χρόνο (και με live agent) το δέχτηκαν στην 4η 5η προσπάθεια. Κάναν λάθος στα στοιχεία του λογαριασμού (αρχίζω να πιστεύω πως όντως δε φαινόταν καθαρά τα στοιχεία στη φωτό) αλλά με λίγο τσατ ακόμα τα διορθώσανε κι όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 11/4/2020 στις 8:02 ΜΜ, mariostamp είπε

Καλησπερα παιδια εχω κατεβασει την εφαρμογη revolute μου εστειλαν την καρτα παω να την φορτησω και μου λεει οτι εκρεμει επαληθευση πως την κανω αυτην την επαληθευση??

Καλησπέρα παιδιά έχω και εγώ κάρτα Revolute και ήθελα να ρωτήσω το εξης: προσπαθώ να στείλω αίτημα για να μου στείλουν χρήματα και μου εμφανίζεται ένα μήνυμα που λέει for security reasons you need to top up more. Ξέρεις κανείς τι γίνεται? Ουσιαστικά θέλω να δημιουργήσω σύνδεσμο πληρωμής αλλά φαίνεται σαν να είναι απενεργοποιημενη η επιλογή της αποστολής αιτήματος πληρωμής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...