Προς το περιεχόμενο

To Call of Duty: Warzone έφτασε τους 50 εκατομμύρια παίκτες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το παίζουμε με φιλαρακια!τρομερο!!!αλλα θελει αλλαγη anti-cheat εχω πετυχει αρκετους cheaters Και να βαραν πισω απο ξυλινο σπιτι και να σε ξεσκιζουν!!!Θελει φτιαξιμο servers-anti-cheat!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρκετες φορες πυροβολαω καποιον εξ επαφής γρηγοροτερα απο τον αλλον, και με σκοτωνει. Μετα δειχνει το βιντεο του αντιπάλου και βλέπω οτι εγω ουτε που του εριχνα!!! Κατι δεν παει καλα δηλαδη... lag ειναι; Συγχρονισμος; Εχω και αργη συνδεση 11mbs.

  Κατα τα αλλα ενω στην αρχη επαιζα μανιακα, εχω καπου 5 μερες να το πιασω...σαν να βαρεθηκα... σαν να εχουν γινει ολοι εξπερτ... 

Επεξ/σία από barimagas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστε το παιχνιδι φταιει και εγω νομιζα οτι ειναι η συνδεση μου? Υπαρχει προταση αληθεια για κατι αλλο? ιδανικα free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως ούτε που το έχω ακουμπήσει ειδικά  που το κάνανε τσάμπα.Οι hackers κάνουν πάρτυ σε lobbys το εχουν δείξει και διάσημοι streamers .Χίλιες φορές τα mode του multiplayer πολύ καλύτερα και δεν βαριέσαι μέχρι να πάρεις kills.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, panakos_thess είπε

το παίζουμε με φιλαρακια!τρομερο!!!αλλα θελει αλλαγη anti-cheat εχω πετυχει αρκετους cheaters Και να βαραν πισω απο ξυλινο σπιτι και να σε ξεσκιζουν!!!Θελει φτιαξιμο servers-anti-cheat!!

 

Οι σφαίρες δεν πρέπει να περνούν από τους ξύλινους τοίχους καλύβας/παράγκας;

13 λεπτά πριν, barimagas είπε

Αρκετες φορες πυροβολαω καποιον εξ επαφής γρηγοροτερα απο τον αλλον, και με σκοτωνει. Μετα δειχνει το βιντεο του αντιπάλου και βλέπω οτι εγω ουτε που του εριχνα!!! Κατι δεν παει καλα δηλαδη... lag ειναι; Συγχρονισμος; Εχω και αργη συνδεση 11mbs.

  Κατα τα αλλα ενω στην αρχη επαιζα μανιακα, εχω καπου 5 μερες να το πιασω...σαν να βαρεθηκα... σαν να εχουν γινει ολοι εξπερτ... 

 

Μπορεί ο άλλος να παίζει με το σούπερ PC του και την οθονάρα του με DisplayPort στα 144Hz και εσύ με το λαπτοπάκι σου να μην έχεις το παιχνίδι ούτε καν στα 60fps...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, barimagas είπε

Αρκετες φορες πυροβολαω καποιον εξ επαφής γρηγοροτερα απο τον αλλον, και με σκοτωνει. Μετα δειχνει το βιντεο του αντιπάλου και βλέπω οτι εγω ουτε που του εριχνα!!! Κατι δεν παει καλα δηλαδη... lag ειναι; Συγχρονισμος; Εχω και αργη συνδεση 11mbs.

  Κατα τα αλλα ενω στην αρχη επαιζα μανιακα, εχω καπου 5 μερες να το πιασω...σαν να βαρεθηκα... σαν να εχουν γινει ολοι εξπερτ... 

Πόσα ms έχεις οταν παίζεις? Αυτά παίζουν μόνο οταν είσαι 80ms+ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, panakos_thess είπε

το παίζουμε με φιλαρακια!τρομερο!!!αλλα θελει αλλαγη anti-cheat εχω πετυχει αρκετους cheaters Και να βαραν πισω απο ξυλινο σπιτι και να σε ξεσκιζουν!!!Θελει φτιαξιμο servers-anti-cheat!!

Υπαρχουν οπλα και σφαίρες στην πραγματικοτητα που διαπερνουν το Ξυλο ανετα. Το θεμα εδω ειναι εαν το εχουν κανει να ισχυει και στο παιχνιδι οντως.

Επεξ/σία από Nvidiaman
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εκανε εντυπωση οταν πηγα να το κατεβασω, οτι χρειαζεται κοντα στα 100gb....Μου φανηκαν πολλα για ενα battle royale online παιχνιδι....μετα καταλαβα οτι μαζι με το "FREE" σου κατεβαζει  θελοντας και μη καποια campaign του Modern Warfare. Που φυσικα δεν εχεις προσβαση, εκτος αν πληρωσεις....κακη πολιτικη κατα τη γνωμη μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anticheat και duo matchmaking θέλει και είναι πένα

48 λεπτά πριν, skiathos7 είπε

λογικο μου ακουγεται το 50 εκατ. παικτες...αφου ο καθενας μας το εχει κατεβασει απο 3 φορες και πανω...χαλι μαυρο...

Που κολλάει πόσους παίκτες έχει με το πόσες φορές το έχουν κατεβάσει, το άρθρο σου λέει unique players όχι download attemps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει Fortnite, Realm Royal, CS GO Deadzone, PUBG και Apex αυτό θεωρώ πως είναι το καλύτερο και συνεχίζω και παίζω παρόλο που δεν με τρελαίνει το BR και θα προτιμούσα το main game, αν δε το είχαν και 60€ που βγάζουν καναδυο κάθε χρόνο... Και αυτο φαινεται και από την κινηση σε αυτο που ειναι το πρώτο τους free.

 

Τώρα αν φτιάξουν τον client που στα μισά update κατεβάσαμε πάλι όλο το παιχνίδι και το κάνουν optimize να μη σέρνεται και κρασάρει 1 στα 3 γκέημ θα είναι κομπλέ αφού σαν gameplay και σχεδιασμό είναι ήδη πολύ καλό. 

Α και να βάλουν duos..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποτέ δεν ήμουν fan των BR και ιχύει το ίδιο και τώρα, αλλά το plunder έχει την πλάκα του. Τώρα βάλανε και league στο multiplayer που το χρειαζόταν καιρό ήδη και φαίνεται αρκετά balanced το gameplay, αν και μου λείπουν τα throwing knives.

 

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από GRat
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μαγκες στην έκδοση του PS4 τρέχει κατά 99% τέλεια. Μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού τα γκειμς με λαγκαρισμα κλπ. Μόνο τώρα στην σεζόν 3 παρατήρησα να ρίχνει γραφικά για μερικά δευτερα. Ίσος να το φτάνει στα όρια του το παιχνίδι γιαυτο να το κάνει αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...