Προς το περιεχόμενο

To Call of Duty: Warzone έφτασε τους 50 εκατομμύρια παίκτες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο ps4 πάντως που παίζω αρκετό καιρό, έχει ελάχιστα θέματα το παιχνίδι.

Κυρίως αυτό που κάνει είναι ότι ρίχνει λίγο τα γραφικά σε μακρινά κτίρια αλλά εάν τα δεις για λίγα δευτερόλεπτα γίνονται κανονικά και πάλι.

Με παρέα έχει πολύ πλάκα και 3αδα και 4αδα.

Cheaters μετά από τόσο καιρό πέτυχα μια φορά εχθές. Δεν έχω βρει ή καταλάβει άλλον.

Το μόνο που πρέπει να φτιάξουν ακόμα, είναι να μην μένουν τόσα άτομα στο τέλος. Είσαι σε ένα κυκλάκι με άλλους 20-25 και δεν γίνεται να πας πουθενά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο plunder μάγκες. Ουσιαστικά είναι σαν deathmatch αφού σχεδόν κανεις δεν ασχολείται με το να μαζέψει λεφτά και απλά κάνουν φοκους στα kill. Μέχρι να το μυριστούν ότι παίζουμε τσάμπα το multiplayer ουσιαστικά και να το κόψουν 😛

Σκοτωνεσαι κανεις respawn και συνεχίζεις. Όχι BR να κρύβεσαι 20 λεπτά για να πυροβολήσεις 10 δευτερόλεπτα και μετά άντε πάλι ένα μισάωρο αναμονή. 
 

Plunderaki τετράδα με τα φιλαράκια σας και θα με θυμηθείτε. 
 

Επίσης τρομερά θετικό το cross play με PS4 το οποίο δουλεύει απροβλημάτιστα και με voice κανονικά όλα. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, theo93 είπε

Με 8GB κολλάει μερικές φορές με σε low.

Τα πάντα κολλάνε στα σύγχρονα μηχανήματα για παιχνίδια με 8 γιγα 

2 ώρες πριν, Kodo είπε

Call of DEVERROR6068 

Αυτό που έχω καταλάβει από τη καλοκαιρινή μπετα του κανονικού παιχνιδιού:.

α. Είναι πολύ ευαίσθητο σε ημιασταθές overclock

β. Κάποια dev error τα έλυσα με αναγκαστικό φορμάτ

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ίσως από τα καλύτερα battle royal που έχουν βγει αν και θέλει πολύ βελτίωση ακόμα έχω ασχοληθεί με όλα τα battle royal και  νομίζω είναι το ποιο ενδιαφέρον αν και θέλει πολλές αλλαγές γνώμη μου πρέπει να βγει ο πρώτος κύκλος  Και τα τόσα πολλά revive και ίσως να μεγαλώσει το map     Γιατί με τόσα άτομα στον τελευταίο κύκλο απλά γίνεται ένα χαμός χωρίς νόημα cheaters σίγουρα παίζουν παντού εγώ κάτοχος ps4 νομίζω την γονατίζει την κονσόλα σίγουρα αλλά το μόνο παράπονο είναι το lag που έχει σε αρκετά ματς νομίζω θέλει λίγο χρόνο και θα μας ανταμείψει σαν παιχνίδι μην ξεχνάμε είναι εδώ και ένα μήνα μόνο Αλλά battle royal !

Επεξ/σία από Behe13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ήξερα ότι γίνεται τόσο χαμός από κολλήματα, περίεργο μου φαίνεται.. Ήξερα για της ραμ ότι έχει ένα θέμα που το ανακαλύψαμε μαζί με ένα φίλο που έχει μια 570 και κολλάει απίστευτα ανά φάσεις. Αλλά πέρα από αυτό εμένα τρέχει καλύτερα από τέλεια ενταξει δεν έχω και κανένα budget pc αλλά σε σχέση με άλλα παιχνίδια είναι από τα καλύτερα optimazin που έχω παίξει. Αα επίσης παιδιά αυτό που σβήνεται το game μόνο του είναι γνωστό πρόβλημα του lancher της blizzard και όχι του warzone το έχω πάθει 3 φορές 2 με το Overwatch και 1 με το black ops 4 ευτυχώς δεν το έχω πάθει με το warzone.. Για αυτό steam και μόνο steam 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Agony είπε

Φοβερο παιχνίδι δεν εχει ουτε ενα cheater ουτε ενα autoaim και μετά ξύπνησα.

Πες τα πες τα...τελευταια φορά που έπαιξα call of duty ηταν το modern warfare 2 και ήταν γεμάτο με hackers και δεν μπορούσες να παίξεις με τίποτα και γι'αυτό το παράτησα και ηρέμησα. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβαλα πρωτη φορα να παιξω χθες, στο PS4 Pro. Εχει γινει πολύ καλη δουλεια, πολύ καλυτερο από το Apex κατά τη γνωμη μου. Καποιες φορες οντως νομιζω ότι το γονατιζει το μηχανημα, θολωνει ελαφρως το τοπιο για κλασματα του δευτερολεπτου και επανέρχεται. Στο πρωτο μου παιχνιδι καβατζωθηκα αγρια και εφτασα μεχρι τη δεκαδα χωρις να κανω kill. Στα υπολοιπα που ειπα να το παιξω Rambo δεν προλαβαινα να παρω ανασα. Συνηθισμένος με πληκτρολογιο και ποντικι γαρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, rical είπε

el GIF

Completely Removing 3s and adding quads btw.

Σίγουρα έχεις να παίξεις πολλές μέρες γιατί επέστρεψε και το trios μαζί με quads και solo. Και 99% στο επόμενο update θα έχει και duos.

Και όσοι λέτε για κολλήματα και bugs για παίξτε pubg που το πληρώνεις κι όλας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, asemnos είπε

Το εβαλα πρωτη φορα να παιξω χθες, στο PS4 Pro. Εχει γινει πολύ καλη δουλεια, πολύ καλυτερο από το Apex κατά τη γνωμη μου. Καποιες φορες οντως νομιζω ότι το γονατιζει το μηχανημα, θολωνει ελαφρως το τοπιο για κλασματα του δευτερολεπτου και επανέρχεται. Στο πρωτο μου παιχνιδι καβατζωθηκα αγρια και εφτασα μεχρι τη δεκαδα χωρις να κανω kill. Στα υπολοιπα που ειπα να το παιξω Rambo δεν προλαβαινα να παρω ανασα. Συνηθισμένος με πληκτρολογιο και ποντικι γαρ...

Είναι τελείως διαφορετικό από το Apex.

Το Apex θα ελεγα είναι πιο κοντά στο Fortnite. Πιο πολύχρωμο, πιο casual να το πω. 

Ενώ το Warzone μου φαίνεται πιο "σοβαρό". 

Εμένα παιδιά δε μου αρέσει το warzone. Πολύ αργό, τεράστιος χάρτης και ρίχνεις 1 σφαιρα ανά 10λεπτο. Επίσης, ο τρόπος που κινείται ο παίκτης μου φαίνεται πολύ Άργος σε σχέση με το Apex. Χωρια που το matchmaking στο PS4 κάνει αρκετή ώρα. 

Για να μην αναφέρω ότι ο client είναι 100gb γιατί σου φόρτωσαν με το ζόρι και το MW. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Τα πάντα κολλάνε στα σύγχρονα μηχανήματα για παιχνίδια με 8 γιγα 

Αυτό που έχω καταλάβει από τη καλοκαιρινή μπετα του κανονικού παιχνιδιού:.

α. Είναι πολύ ευαίσθητο σε ημιασταθές overclock

β. Κάποια dev error τα έλυσα με αναγκαστικό φορμάτ

Ένας φίλος υποφέρει από τα DEVERROR. Δεν μπορεί να παίξει καν. Κάθε 5 λεπτά το ίδιο, όχι μόνο στο warzone και στο multi-player και στο single player. Η μόνη λύση είναι το format; έχει δοκιμάσει τα πάντα! Μόνο format δεν έχει κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχετε προβληματα δυστηχως ειναι τα specs σας... Το εχω day 1 σε pc με i7 4790,1070,16 ram και στο αλλο 9900k,2080,32 ram και δεν ειχα ποτε μα ποτε το παραμικρο προβλημα με lag η crash... Σε αντιθεση με τον κολλητο που εχει 1060,4440,12 ram και σε καθε session τον πεταει χωρις σφαλμα η με error...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Free to play, αρα οτι πληρώνεις παίρνεις. Άθλια aiming mechanics, πρώτη φορά βλέπω τον παιχτη μου να κάνει λες και τον βαραν με τεηζερ όταν θέλει να ρίξει με το όπλο, κακό optimize ακόμα και σε δυνατά μηχανήματα τρώει σκαλωματα και οπως λενε μερικοί εσυ πυροβολας η τουλάχιστον έτσι νομίζεις, τους αδειάζεις ένα γεμιστηρα πάνω, αλλά βαράνε ξαφνικά ενα shot και πέφτεις κάτω, πολλοί cheaters μπόλικο load στους servers χαρακτηριζουν το κάθε game σου.Να μην ξεχασουμε επίσης τα 171gb που σε βαζουν να χεις στο pc σου για να παιξεις μια Beta :P. Αλλά οπως είπαμε free to play είναι και πόσο μάλλον Beta(που εκει θα μείνει κατά την γνώμη μου καθώς ειναι το τυράκι για να αγοράσεις το full game), οπότε φτάνει κραξαμε, πάω να παίξω γιατί κλείνει το zone! 

Επεξ/σία από trelaras52
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Τα πάντα κολλάνε στα σύγχρονα μηχανήματα για παιχνίδια με 8 γιγα 

Σίγουρα δεν είναι τα ιδανικά GB για games αλλά δεν είχα συναντήσει τέτοια κολλήματα σε παιχνίδια όπως GTA, AC ή Apex που είναι στο ίδιο στύλ.

Εννοείτε ότι είχα κάνει έκπτωση στα settings, αλλά εδώ τα έχω όλα low και πάλι θα έχει κολλήματα.
Πιστεύω όμως οτι πολλά είναι από τους servers, καθώς όταν γίνονται δεν βλέπω drop frames 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...