Προς το περιεχόμενο

CREATIVE OUTLIER ACTIVE WIRELESS 19.9€


ΓιώργοςΒ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, SPANK είπε

Πάνω που έχαχνα για bluetooth ακουστικά για άσκηση και μουσικούλα , για πείτε γνώμες οσοι τα έχουν

Πολύ καλά αλλά άμα τρέχεις σου σπάει τα νεύρα το χειριστήριο κοντά στο δεξί αυτί που πάει πέρα-δώθε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, TEOKOS είπε

Πολύ καλά αλλά άμα τρέχεις σου σπάει τα νεύρα το χειριστήριο κοντά στο δεξί αυτί που πάει πέρα-δώθε

Με έβαλες σε σκέψεις τώρα γιατι κυρίως για τρέξιμο τα θέλω και μετα για κλήσεις κτλπ , η τιμή τους ειναι εξαιρετική πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SPANK είπε

Με έβαλες σε σκέψεις τώρα γιατι κυρίως για τρέξιμο τα θέλω και μετα για κλήσεις κτλπ , η τιμή τους ειναι εξαιρετική πάντως

Ναι σε αυτά τα λεφτά δεν παίζει και κάτι άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ακριβώς αυτό, λέω όπα έχουν πέσει από τα 60 αυτά. Αλλά από την άλλη λίγες αξιολογήσεις Σκρουτζ και τα θέλω μόνο για τρέξιμο, μήπως είναι καλύτερα τα huawei am61 στα 25? Δεν έχει δοκιμάσει κανείς και τα δυο ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κανει παιδια για το σπιτι να βλεπουμε ταινιες και να μην ενοχλουμε? Ελεγα να παρω τα airdots της xiaomi .θελω να εχει αξιοπρεπη ηχο (οχι κατι ακραιο απλα να ειναι οκ,μεγαλη διαρκεια μπαταριας να μην τα φορτιζω συνεχεια,οχι αποσυνδεσεις και να μην εχει delay ωστε μαζι με το blutooth transmitter να συγχρονιζει καλα την ομιλια με την εικονα)

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα παρηγγειλα κ εγω...

αυτη τη στιγμη τα creative 19 ευρω τα AM61 29ευρω (50% πιο ακριβά).

Νομιζω για περπατιμα κ λιγο τρεξιμο θα την κανουν τη δουλεια τους.

επισης κατι πολυ σημαντικο ,εχουν 2 χρονια εγγυηση ενω τα AM61 νομιζω 1!!! κ το ξερετε ακουστικα που τη βγαζουν πανω απο ενα χρονο ειναι λιγα.... 

 

Υ.Γ. ξερει κανεις αν εχουν μαγνητη?

Επεξ/σία από lancias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, Aias είπε

κανει παιδια για το σπιτι να βλεπουμε ταινιες και να μην ενοχλουμε? Ελεγα να παρω τα airdots της xiaomi .θελω να εχει αξιοπρεπη ηχο (οχι κατι ακραιο απλα να ειναι οκ,μεγαλη διαρκεια μπαταριας να μην τα φορτιζω συνεχεια,οχι αποσυνδεσεις και να μην εχει delay ωστε μαζι με το blutooth transmitter να συγχρονιζει καλα την ομιλια με την εικονα)

Μια χαρά είναι για τηλεόραση . Συγχρονίζει άψογα.

(η δικιά μου έχει ενσωματωμένο  Bluetooth )

34 λεπτά πριν, lancias είπε

τα παρηγγειλα κ εγω...αυτη τη στιγμη τα creative 19 ευρω τα AM61 29ευρω (50% πιο ακριβά). Νομιζω για περπατιμα κ λιγο τρεξιμο θα την κανουν τη δουλεια τους.επισης κατι πολυ σημαντικο ,εχουν 2 χρονια εγγυηση ενω τα AM61 νομιζω 1!!! κ το ξερετε ακουστικα που τη βγαζουν πανω απο ενα χρονο ειναι λιγα.... 

Υ.Γ. ξερει κανεις αν εχουν μαγνητη

Δεν έχουν μαγνήτη 

Επεξ/σία από TEOKOS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Oakenfold_ είπε

Γνωρίζουμε εάν υποστηρίζουν multipoint pairing?

Από skroutz

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Μultipoint Pairing               Όχι

Από Creative

1. How many Bluetooth devices can I pair with my Creative wireless headset?

You can pair up to 8 audio devices but only 1 device can be active.

 

 

 

Ευχαριστώ τον @ΓιώργοςΒ. έπεσε παραγγελία κι από μένα.

Επεξ/σία από lemonithas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, big7 είπε

Κι εγώ ακριβώς αυτό, λέω όπα έχουν πέσει από τα 60 αυτά. Αλλά από την άλλη λίγες αξιολογήσεις Σκρουτζ και τα θέλω μόνο για τρέξιμο, μήπως είναι καλύτερα τα huawei am61 στα 25? Δεν έχει δοκιμάσει κανείς και τα δυο ε?

Ξέρεις τι γίνεται μπορεί να αγόραζα και εγω τα am61 αφου τοσο οσο λες εχουν περίπου αλλα ελα που αναγκαστικά τα παραγέλνεις και στα φέρνουν σπίτι οποτε θα πάει κανα 10αρικο ακομη για μεταφορικά αντικαταβολές κτλπ οποτε στην παρούσα φάση προτίμησα τα creative

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...