Προς το περιεχόμενο

CREATIVE OUTLIER ACTIVE WIRELESS 19.9€


ΓιώργοςΒ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Προχώρησε σε κανέναν ο " Έλεγχος ομαλότητας παραγγελίας" ?

Όταν δεν είναι άμεσα διαθέσιμα τα προϊόντα στο eshop αργεί αυτό το σημείο. έχει συμβεί σχεδόν σε κάθε crazy sunday που έχω αγοράσει.

Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μαγνητης τι κανει ; Nαι υπομονη και μενα δεν εχει περασει ελεγχο . Καθε βδομαδα αργουν ειδικα τωρα μου ειπαν εχουν κλαταρει . Πχ σακουλες σκουπας απο αμεσα ηρθαν μετα 3 βδομαδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/4/2020 στις 1:26 ΜΜ, TEOKOS είπε

Πολύ καλά αλλά άμα τρέχεις σου σπάει τα νεύρα το χειριστήριο κοντά στο δεξί αυτί που πάει πέρα-δώθε

 

Στις 12/4/2020 στις 11:21 ΠΜ, Jorvik είπε

Κατα : Κακο balance λογω του χειριστηριου στο δεξι αυτι. Παρολο που εχει μανταλακι κλειδωματος θα πρεπει συνεχεια να το διορθωνετε. Μακαρι να ειχε ενα αντιβαρο στην αλλη πλευρα οπως εχουν καποιες αλλες μαρκες. 

Γνωμη μου σε αυτη την τιμη τα αγοραζεις με κλειστα ματια. Δεν τα αγοραζεις μονο αν εισαι δρομεας πολλων χιλιομετρων (θα σου σπασουν τα νευρα να τα ευθυγραμμιζεις) ή αν εχεις μεγαλες απαιτησεις ηχου.

Αυτό είναι σημαντικό όντως.
Κι εγώ την έχω πάθει με πανομοιότυπα bluetooth ακουστικά της AWEI που έχουν συμπαθητικό ήχο αλλά το τηλεχειριστήριο / βαρίδιο που έχουν μόνο από τη μία μεριά είναι αποτρεπτικό και δημιουργεί θέματα στο τρέξιμο, και για να μη πω ακόμα και σε περπάτημα και ...ποδήλατο που τα έχω δοκιμάσει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2020 στις 6:26 ΜΜ, christakos07 είπε

Προχώρησε σε κανέναν ο " Έλεγχος ομαλότητας παραγγελίας" ?

Μολις προχωρησε σε κατασταση "συγκεντρωση προιοντων".
Καλο αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, asderis είπε

Μολις προχωρησε σε κατασταση "συγκεντρωση προιοντων".
Καλο αυτο.

Και εμένα μια απο τα ίδια , θέλω να πιστεύω οτι μπορεί να τα έχουμε μεχρι πέμπτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο μενα...

Συγκέντρωση Προϊόντων ΄΄Σε εξέλιξη...

Με ποιον τροπο θα μπορουσαμε να το συνδεσουμε και με τον υπολογιστη, αν αυτος δεν εχει Bluetooth ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Lshow είπε

Και απο μενα...

Συγκέντρωση Προϊόντων ΄΄Σε εξέλιξη...

Με ποιον τροπο θα μπορουσαμε να το συνδεσουμε και με τον υπολογιστη, αν αυτος δεν εχει Bluetooth ;

https://www.skroutz.gr/c/228/bluetooth-adapters.html?from=catspan&keyphrase=BLUETOOTH+dongle

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα παραγγελια και με πηρανε τηλ. ενω εχω χρεωθει 3ε μεταφορικα με ενημερωσαν οτι ταμεταφορικα θα ειναι 5.5ε με την αιτιολογια οτι θα ερθει με κουριερ και με αυτοκινητο του e-shop.Ξερει κανεισ αν ισχυει κατι τετοιο ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μιλησα με eshop και η ενημερωση ηταν οτι υπαρχει μια περιπτωση να παραλαβουν σημερα καποια κομματια.
Ακομα και ετσι να ειναι ομως, το καλυτερο σεναριο να τα παραλαβουμε ειναι προς το τελος της αλλης εβδομαδας.
Η αποστολη θελει 3-4 εργασιμες, αν παραλαβουν σημερα.

Ψιλοξενερωσα.... χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τελικά δεν θα τα πάρω https://www.e-shop.gr/creative-outlier-active-wireless-sweat-proof-in-ear-headphones-p-TEL.067383 εάν κάποιος ενδιαφέρεται μπορεί να τα παραλάβει αντί για μένα, από το e-shop Σταυρούπολης στη Θεσσαλονίκη στα 19,90 €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...