Προς το περιεχόμενο

CREATIVE OUTLIER ACTIVE WIRELESS 19.9€


ΓιώργοςΒ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις πήρα ειδοποίηση οτι βρίσκονται σε e-shop point  (Αθήνα) να πάω να παραλάβω. λογικά ήρθε η παραγγελία τους και υποθέτω θα παραλάβουμε όλοι μέχρι αύριο.

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρέλαβα αργά το απόγευμα απο κατάστημα Νίκαιας.

Πρώτη εντύπωση , πολύ καλό cancelation ,πραγματικά αποκόβεσαι απο τους εξωτερικούς ήχους οταν τα φοράς έστω και σε χαμηλή ένταση.Δηλαδή έχουν πολύ καλή εφαρμογή στο αυτι.

Ο ήχος πολύ τίμιος με αρκετά ωραία μπάσα.Δεν είμαι ειδήμων στα ακουστικά αλλα είναι ίσως ένα κλικ επάνω απο τα xiaomi sports που είχα και ήμουν τέρμα ικανοποιημένος.Σε τρέξιμο δεν ξέρω πως θα συμπεριφερθούν,τα xiaomi λογω σχεδίου αγκάλιαζαν το αφτί εξωτερικά οπότε δεν έπεφταν με τίποτα...αλλά ήταν λίγο άσχημα.

Απο μπαταρία ελπίζω να είναι καλύτερα (και απο τα specs είναι) γιατί ειδικά μετα απο 1 χρόνο χρήσης τα xiaomi είχαν πέσει αρκετά.

τώρα που τα δούλεψα λίγο καλύτερα ...ο ήχος είναι πραγματικά καλός...ότι καλύτερο έχω ακούσει,και απο όσα wired εχω δοκιμάσει (μην φανταστείτε τίποτα ιδιέτερα ακριβά βέβαια) αλλά ένα μεγάλο μείον.....δεν έχουν Multipoint σύνδεση.Το έιχα βολευτεί με τα xiaomi.Στο αυτί είναι πολύ σταθερά πάντως,ειδικά με τα μαξιλαράκια με το φτερό,έιναι ακλόνητα.

Επεξ/σία από babisgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, χθες απόγευμα τα παρέλαβα.

Πολύ καλός ήχος στη μουσική.

Στις κλήσεις ο ήχος πως είναι; Εμένα δεν βγαίνει πολύ καθαρός. Το ίδιο κ σε εσάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ. Εξαιρετικα πραγματικά, premium ακουστικά! Και στις κλήσεις εξαιρετικά, και στην σύνδεση με το κινητό. Σίγουρα ένα δύο επίπεδα πανω από τα Xiaomi/Huawei/Meizu  που βρίσκεις στα 15-35€.

Thanks OP!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Παρέλαβα εχθές από κατάστημα Αμαρουσίου (παραγγελία 12/04). Για 20€ νομίζω είναι super... πολύ καλός ήχος, δείχνουν ποιοτικά και εφαρμόζουν πολύ καλά! Ευχαριστούμε OP!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και εγώ δεύτερο ζευγάρι για την σύζυγο γιατί ήμουν ευχαριστημένος με τα δικά μου.

Δεν ήταν όμως τα ίδια.

Υπάρχουν τα sports και τα active.

Πιο premium συσκευασία και κατασκευή τα sports

Κατά τα άλλα σε ποιότητα ακρόασης μουσικής και κλήσεων είναι τα ίδια.

Ελπίζω και σε διάρκεια μπαταρίας να είναι και εδώ ίδια 

 

5751F099-4C86-4277-AF6C-7ED2A17E1BFC.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα και τα πηρα ηταν το λευκο τα active . Τα εβαλα σε ενα usb στο pc για  φορτιση . Αλλα το σπασιμο ειναι οτι με pair στο bluetooth κανει διακοπες η μουσικη μολις κουνηθεί το καλώδιο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα εχθές. Εντύπωση μου έκανε το βάρος τους, αυτονόητα πιο βαριά από απλά ακουστικά με jack, αλλά πιο βαριά και από τα Creative outlier air. Χάρη στα γαντζάκια εφαρμόζουν απόλυτα,τουλάχιστον σε εμένα, και δεν κουνιούνται καθόλου. Από ποιότητα ήχου, μου φάνηκαν χειρότερα από ενσύρματα των €20-30, αλλά παραπάνω από ικανοποιητικά  για bluetooth και αδιάβροχα. Τα κουμπιά είναι ποιοτικά και το καλώδιο φαίνεται ανθεκτικό.

Εκεί που θα δώσει κανείς €10-12 για ενσύρματο "sports" ζευγάρι ακουστικών, έδωσε 20 και πήρε ασύρματο, καλή ευκαιρία. Είμαι περίεργος να δω πόσο θα αντέξει η μπαταρία τους πριν αρχίσει να πέφτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ με τα σχόλια! 

Ήχος χάλια 

Διαρκείς αποσυνδέσεις στα 2 μέτρα 

Ανεξήγητα δύσκολες επανασυνδεσεις. Πατάς ξανά πατάς.. 

 

Οκ είναι προσφορά σίγουρα αλλά και πολύ μεγάλη απογοήτευση 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Federacion είπε

Απορώ με τα σχόλια! 

Ήχος χάλια 

Διαρκείς αποσυνδέσεις στα 2 μέτρα 

Ανεξήγητα δύσκολες επανασυνδεσεις. Πατάς ξανά πατάς.. 

Οκ είναι προσφορά σίγουρα αλλά και πολύ μεγάλη απογοήτευση 

Μήπως έπεσες σε ελαττωματικό; 

Τα έχω μήνες ολόκληρους και είναι άψογα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...