Προς το περιεχόμενο

Το νέο premium κινητό της LG έχει την ονομασία «Velvet»


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχεδιαστικά πολύ ωραίο! Ελπίζω και συνολικά να είναι κάτι αξιόλογο ώστε να μπορεί να σταθεί απέναντι στον ανταγωνισμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, judgevag είπε

Ανταγωνίζεται ποια θα κάνει το προϊον της περισσότερο αναγνωρισιμο....αφου ολα τα κινητα ειναι πλεον 99% ιδια απο μπροστα πρεπει ο iphonακιας καπως να δειχνει οτι εχει iphone....πως; Ματια κουζινας απο πισω. Αντιστοιχα οι υπολοιποι κατα λαθος περιεργοι σχεδιασμοι ναυαρχιδων

Πέντε τετραγωνικά notch μπροστά τα μάτια πίσω περιμένεις για να ξεχωρίσει...???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To notch πολυ το αντιγραψανε επειτα. Απο κινητο με notch σου γραφω τωρα και οχι δεν ειναι iphone.... Μολις ειδανε οτι επεσε αντιγραφη της notch-εφευρεσης καινοτομισαν με ματια κουζινας....απο επομενη γενια περιμενουμε καινοτομια χωρις notch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, stafaf είπε

Από μπροστά waterdrop, από πίσω raindrop, θα το κοιτάμε και θα θέλουμε να πάμε για κατούρημα ρε.

Που το είδες μπροστά το waterdrop;

 

 

62F1E5C0-FF64-4C66-8515-8F949948CAA4.jpeg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφο και προσεγμένο φαίνεται, και επιλογές χρωμάτων που είναι... "muted" και θυμίζει Sony Xperia. Ενδιαφέρον και το όνομα, ένα καινούριο brand επιτέλους. 

Όσο για τα σχόλια εδώ, κλασικά πράγματα. Αστεία τύπου "μοιάζει με remote", ενώ αν το έβγαζε η 🍎 ή η "Σαομάρα" θα ήταν "αμέιζιν ινοβέσιο"...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Η lg στα κινητά ήταν μέχρι το G2. Από το G3 και μετά η κατηφόρα. Βέβαια ήρθαν στο προσκήνιο πολλές εταιρείες όπως Xiaomi, Huawei κτλπ. Παλιά έπαιζε μπάλα στο android αυτή και Samsung.

Ναι φίλε μου γιατί πάντα ήταν η καλύτερη η samsung γιατί όλα της τα κινητά έχουν στιβαρή κατασκευή και αντέχουν στον χρόνο ...έχω πόσα χρόνια στο συρτάρι μου ένα galaxy 3 το πρώτο κινητό που έβγαλε η samsung στην αγορά όταν είχε βγάλει και η Σόνυ ,το χ10 mini και δεν μου έχει πάθει τπτ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tetrabitos είπε

Η lg στα κινητά ήταν μέχρι το G2. Από το G3 και μετά η κατηφόρα. Βέβαια ήρθαν στο προσκήνιο πολλές εταιρείες όπως Xiaomi, Huawei κτλπ. Παλιά έπαιζε μπάλα στο android αυτή και Samsung.

Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό . Το LG G2 ήταν τρομερή επιτυχία .  Πλέον παρακολουθώ τα νέα της μοντέλα τίποτα δεν αξίζει για μένα έναντι του ανταγωνισμού και ιδιαίτερα του Κινέζικου δηλαδή Xiaomi Huawei . Κάπου κάπως το έχουν χάσει εκεί στην LG.

Επεξ/σία από Dare-Devil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρός ήταν να αλλάξει η σειρά G, γιατί πολλής κόσμος ακούγοντας για την σειρά αυτή στο μυαλό ερχόταν τα πολλά προβλήματα που παρουσίασαν κάποια μοντέλα της σειράς αυτής. Εύχομαι να ξεκινήσει να βγάζει κινητά, αντάξια του ονόματός της.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, judgevag είπε

To notch πολυ το αντιγραψανε επειτα. Απο κινητο με notch σου γραφω τωρα και οχι δεν ειναι iphone.... Μολις ειδανε οτι επεσε αντιγραφη της notch-εφευρεσης καινοτομισαν με ματια κουζινας....απο επομενη γενια περιμενουμε καινοτομια χωρις notch

Μα φίλε μου όταν εμφάνισαν τα μάτια κουζίνας οι άλλοι είχαν δάκρυα και σταγόνες μπροστά... βρες ένα κινητό από τον Νοέμβριο του 19 που να έχει noch όσο ο ενφια γκαρσονιέρας στα Πατήσια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο τηλέφωνο που είχα δεί και είπα πόσο απίστευτο είναι ήταν μόνο  το lg g2..  αλλά ειναι απίστευτο πόσο μπαχαλο τα έκανε  μετάΗ lg ...η δε HTC  νόμιζε ότι έχει πιάσει τον παπά από τα @@@@@. Έβλεπε ότι έπεφτε και εκεί τον χαλβά της... Ο μόνος που προσαρμόζεται είναι η Samsung και πλέων χτυπά για τα καλά τώρα και τν Xiaomi με τν σειρά Α..... Παντός η κίνηση της lg μου θυμίζει chocolate για όποιον θυμάται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...