Προς το περιεχόμενο

ΟnePlus 8 και OnePlus 8 Pro με οθόνες Fluid AMOLED 90Hz και 120Hz, Snapdragon 865 και 5G


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που αγειοποιουμε την μοναδικη εταιρια κατασκευαστη κινητης που εχουν πιασει Να κλεβει δεδομενα χρηστων, ενω κι απο security ειναι σουρωτηρι, μονο και μονο επειδη ειναι 30% κατω απο apple με ξεπερνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους σας.

Κάτοχος του 1+6/ 8(128γιγα) απόλυτα ευχαριστημένος αλλά με έπεισε ο αδερφός μου να αναβαθμίσω εγώ την δική μου γκάμα και να πάρει αυτός το δικό μου.

Ανάμεσα σε 7 προ και 7 τ προ τι θα λέγατε (με έκδοση τιμολογίου πάντα), βρίσκομαι θεσσαλονίκη οπότε τα μαγαζία που διαθέτουν 1+ είναι λίγα. Με ένα μαγαζί που έχω πάρει αρκετές φορές κινητό με τιμολόγιο είναι το plus3.gr μιας και δεν υπήρχε καθυστέρηση στον έλεγχο των εγγράφων του καταστήματος μου (σε αθηναικά skroutzμαγαζα που τηλεφώνησα με έλεγαν 15-20 μέρες μόνο έλεγχο εγγράφων :D ). Το πρόβλημα με το καταστήμα στην θεσ/νικη είναι οτι η τιμή που έχει το 7 τ προ είναι ίδια με το επίσημο site της 1+. 

Να κάνω υπομονή μέχρι να κατέβει η τιμή του ή θα αργήσει και να παραγγείλω κάποιο από τα 2?

Ευχαριστώ πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Tomem είπε

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους σας.

Κάτοχος του 1+6/ 8(128γιγα) απόλυτα ευχαριστημένος αλλά με έπεισε ο αδερφός μου να αναβαθμίσω εγώ την δική μου γκάμα και να πάρει αυτός το δικό μου.

Ανάμεσα σε 7 προ και 7 τ προ τι θα λέγατε (με έκδοση τιμολογίου πάντα), βρίσκομαι θεσσαλονίκη οπότε τα μαγαζία που διαθέτουν 1+ είναι λίγα. Με ένα μαγαζί που έχω πάρει αρκετές φορές κινητό με τιμολόγιο είναι το plus3.gr μιας και δεν υπήρχε καθυστέρηση στον έλεγχο των εγγράφων του καταστήματος μου (σε αθηναικά skroutzμαγαζα που τηλεφώνησα με έλεγαν 15-20 μέρες μόνο έλεγχο εγγράφων :D ). Το πρόβλημα με το καταστήμα στην θεσ/νικη είναι οτι η τιμή που έχει το 7 τ προ είναι ίδια με το επίσημο site της 1+. 

Να κάνω υπομονή μέχρι να κατέβει η τιμή του ή θα αργήσει και να παραγγείλω κάποιο από τα 2?

Ευχαριστώ πολυ!

Να μη πάρεις , κοίτα το S10 Lite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lumini είπε

Να μη πάρεις , κοίτα το S10 Lite.

Είμαι κάτοχος από το 1+1 μέχρι και το 1+6, έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος και δεν θεωρώ αναγκαία την αλλαγή ναυαρχίδας μιας και ποτέ δεν μ' άρεσε η samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά,

 

Να ρωτήσω κάτι για τον 1+ 8 pro και την μπαταρία του, κατά πόσο είστε ευχαριστημένοι;
Επίσης, όταν ενεργοποιώ την εξοικονόμηση μπαταρίας δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις καθόλου.

Αν το χρησιμοποιώ πολύ συχνά ή μπαταρία του θα μου βγάλει κάπου 8 με 10 ώρες.. 

Εσάς πόσο αντέχει η μπαταρία του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...