Προς το περιεχόμενο

ΟnePlus 8 και OnePlus 8 Pro με οθόνες Fluid AMOLED 90Hz και 120Hz, Snapdragon 865 και 5G


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, pimjy1214 είπε

μα δε θελω να δωσω 1000ρικο, εγω σε ρωτησα τι ειναι καλητερο στο διλημα  μι10 ή οπ8 στα 700-800 περιπου

Να σε γλιτώσώ από τα 700 και τα 800;

Mi Note 10 pro.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, AtiX είπε

Με το S20 εκτός λόγο exynos και προβλημάτων στην κάμερα, το P40 εκτός λόγο Google services και του Mi10 λόγο υπερβολικά υψηλής τιμής... όποιος θέλει τώρα να πάρει ναυαρχίδα το one+ 8 μοιάζει κελεπούρι αυτή την εποχή...

Έχω το Samsung galaxy s20 ultra και δεν έχει κανένα πρόβλημα από αυτά που λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AtiX είπε

Το focus του λειτουργεί μια χαρά???

Ναι κανονικά δεν έχει το πρόβλημα που δείχνουν!!!

2 λεπτά πριν, pimjy1214 είπε

1400 για κινητο? Ποσα βγαζεις τον μηνα?

Αυτό είναι το θέμα μας φίλε μου; Το πόσα βγάζω το μήνα; Δεν νομίζω. έχω αρκετά κινητά. Φαντάσου ότι πριν 4 μήνες έκανα αγορά το OnePlus 7 pro maclaren. Επίσης έχω OnePlus 3 OnePlus 5 OnePlus 6 . Όποιος έχει το OnePlus 7 η 7τ ,  δεν υπάρχει λόγος να πάει στο 8. Θα περιμένω να βγει το 9 και βλέπουμε αν παρκάρω το Samsung!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, ΓιώργοςΒ. είπε

Καλά αυτό ανέκαθεν ήταν το αδύναμο σημείο της εταιρείας . Ίσως να γίνεται και σκόπιμα , για να θέλει συνέχεια αναβάθμιση ο κάτοχος σου πιο καινούριο , για να δει έστω και μια μικρή διαφορά . 

Εδώ μιλάμε ότι είναι χειρότερο από το προηγούμενο. Δες το βίντεο από Hardware Canucks.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pimjy1214 είπε

ελπιζω τουλαχιστον να φοραει τον 865....γιατι αν ειναι ο εξυνος ειναι φλομπα!

Όχι δεν έχει 865 και με το εξυνος μπορώ να πω ότι πάει πολύ καλά. Κανένα λαγκ. Το μόνο κακό είναι ότι η μπαταρία πέφτει πολύ γρήγορα στα 120hz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BlacK_DrAgOn είπε

Ναι κανονικά δεν έχει το πρόβλημα που δείχνουν!!!

Διάβαζα παλιότερα αυτό εδώ:

www.theverge.com/platform/amp/2020/2/26/21155255/samsung-galaxy-s20-camera-issues-update-promised

Όπως και ότι περιμένουν πως και πως το νέο update μπας και καταφέρουν να το βαθμολογήσουν στο  dxomark...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Διάβαζα παλιότερα αυτό εδώ:

www.theverge.com/platform/amp/2020/2/26/21155255/samsung-galaxy-s20-camera-issues-update-promised

Όπως και ότι περιμένουν πως και πως το νέο update μπας και καταφέρουν να το βαθμολογήσουν στο  dxomark...

Ναι το διάβασα και εγώ αυτό και είδα μερικά βίντεο που δεν κάνει σωστή εστίαση. Δεν έχει δει κάτι τέτοιο μέχρι στιγμής. Μπορείς να δεις το προφίλ μου στο ινστσγραμ panagi0tis_  η τελευταίες φωτογραφίες είναι από το Samsung θα διαπιστώσετε ότι βγάζει καλές φωτογραφίες. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, manosfp είπε

Το περίμενα πιο ακριβό. 

999 δολάρια σημαίνει στο αμαζον μια 600ρα ευρώ με τιμολόγιο. 

Ψήνομαι. 

 

Ψήνομαι να μάθω πώς αιτιολογείς αυτό που λές.

😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε φιλοι δεν ειπαμε αγοραζουμε περσινη ναυαρχιδα ; 

και μεταχ με εγγυηση ;

να μηναγοραζουμε οταν ΘΕΛΟΥΝΕ  αλλα οταν δεν ΘΕΛΟΥΝΕ .

αφου μονοι τους οι oem στο android απαξιωνουν τις συσκευες τους , βαρατε οταν πρεπει.

και ποτε betta testers , αφηστε να ωριμάσει το φρουτο .

τωρα εαν καποιος εχει να διαθεσει ενα 1000ρικο για συσκευη θα πω , μαγκια του και να εχει παντα ο ανθρωπος μαζι με υγεια  .

οι υπολοιποι καφενειο χαλαρα αλλα χωρις μαλωματα και εμπαθειες  και χτυπαμε οσαν ΚΟΜΠΡΑ οταν πρεπει !

  • Like 14
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως πλακα πλάκα το πιο value αν και περσινό ισχυρό κινητό αποδεικνύεται το P30 pro που το βρίσκεις εδω γυρω στα 400 μεταχειρισμένο και γυρω στα 470 στο σκρουτζ... Κατω απο το ψυχολογικό οριο των 500 ευρώ 

Επεξ/σία από john9
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλές συσκευές με καλά specs και σωστή η κίνηση της BBK να επενδύσει στην φωτογραφία.

Καλά specs σε καλή τιμή.

Επεξ/σία από One+
  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, john9 είπε

Παντως πλακα πλάκα το πιο value αν και περσινό ισχυρό κινητό αποδεικνύεται το P30 pro που το βρίσκεις εδω γυρω στα 400 μεταχειρισμένο και γυρω στα 470 στο σκρουτζ... Κατω απο το ψυχολογικό οριο των 500 ευρώ 

α γεια σου ..... κομπρα .....μαυρη μαμπα !

και τι θα σου λειψει ; 

τι ; .......ΤΙ ;;;;;

εχουνε ολοι οι oem αγριεψει , ΡΕ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ !

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελαω πραγματικα με τα χρηματα

 

ενα χιλιαρικο για oneplus kai 700 Για το απλο

 

S20 (και δεν ειμαι φανατικος της εταιρειας,ειδικα πριν το S8) και τα μυαλα στα καγκελα.670 αυτη τη στιγμη και σε λιγο καιρο θα πεσει κατω απο τα 600

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...