Προς το περιεχόμενο

ΟnePlus 8 και OnePlus 8 Pro με οθόνες Fluid AMOLED 90Hz και 120Hz, Snapdragon 865 και 5G


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, panagi0tisgr είπε

Σαν πολύ ξεφύγαμε στις τιμές φέτος. Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους αλλά αν και Android φαν σε τιμές του 1000 θα πάω σε Apple. Πολύ καλύτερη υποστήριξη και καλύτερη μεταπώληση. Και το χειρότερο σε 6 μήνες θα ειναι προηγούμενο μοντέλο μια και τα ανανεώνει 2 φορές το χρόνο. Πεταμένα λεφτά 

Θα συμφωνήσω, δεν πουλούσε κανείς στο skroutz τιμολόγιο και πήγα στο 11 από istorm. Καλύτερη υποστήριξη και μεταπώληση.

749,19€ παρακαλώ με τιμολόγιο. Όταν το έβαλα δίπλα στο Pro ενός φίλου και όταν επιχείρησα να αλλάξω ταπετσαρία και να βάλω μια dark από αυτές που έχει μέσα το τηλέφωνο και συνειδητοποίησα πως το μαύρο το έβλεπα μπλε; γκρι; είπα ή εγώ έχω πρόβλημα με τα μάτια ή οθόνη είναι εντελώς για τον π@@@, ε τελικά ήταν η οθόνη. Να το χέσω το support και ποια μεταπώληση στην τελική; 

Εδώ που τα λέμε δεν κερδίζουν μόνο τα σκρουτζομάγαζα από την άρνηση έκδοσης τιμολογίου άλλα και αρκετοί τζαμπατζείρος στην αναζήτηση μεταχειρισμένου που ενώ ξέρουν ότι δεν θα κοπεί τιμολόγιο από skroutz, και ξέρουν ότι πρέπει να προηγηθεί κατάθεση του ποσού με αναμονή έως 30 ημέρες και με ρίσκο να χάσουν οριστικά τα χρήματα με τα όσα βλέπουμε... στο τέλος θα σου πουν εγώ ΘΑ έκοβα, ΘΑ έβαζα τα χρήματα το κινητό κοστίζει καινούργιο 760.00€ - το ΦΠΑ 612.90€ και επειδή είναι μεταχειρισμένο θα μου το αφήσεις 550.00€ γιατί πάω στο καινούργιο! Άντε πήγαινε να το δώσεις, πάνε οι εποχές της μεταπώλησης.

Τραγικό κινητό τηλέφωνο των  200.00€ (Α7) να έχει καλύτερη οθόνη από ένα τηλέφωνο των 900.00€ και όχι δεν γίνανε όλοι τιμοκατάλογος apple διότι αν θες να πάρεις το PRO θα πρέπει να σκάσεις κατά πολύ πάνω από χιλιάρικο. ( μα είναι δυνατόν; 64GB 1229.00€; Αναγκαστικά θα πας στο 256GB εφόσον δεν το βγάζουν με 128GB στα 1429.00€) Ναι οκ είναι όλες οι ναυαρχίδες πλέον πανάκριβες αλλά η apple κρατάει εξαιρετικά την πρωτιά της όπως πάντα. 

 

Ούτε ταχυφορτιστή δεν σου παρέχει η συσκευασία χρειάζεσαι 3μιση ώρες να το γεμίσεις, τα τζιμάνια, αύξησαν τη διάρκεια της μπαταρίας και στο χρόνο της φόρτισης σφυρίζουν αδιάφορα.

 

Δηλαδή εγώ που το αγόρασα πριν από 1 μήνα δεν το πήρα 6 μήνες αργότερα από την κυκλοφορία του; Δεν θα βγει σε λιγότερο από χρόνο νέο τηλέφωνο; Με τέτοια λογική μην αγοράζεις τίποτα αφού θα παλιώσουν τα πάντα. Όπως παλιώνεις εσύ παλιώνει κι αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

28 λεπτά πριν, d4mage είπε

Θα συμφωνήσω, δεν πουλούσε κανείς στο skroutz τιμολόγιο και πήγα στο 11 από istorm. Καλύτερη υποστήριξη και μεταπώληση.

749,19€ παρακαλώ με τιμολόγιο. Όταν το έβαλα δίπλα στο Pro ενός φίλου και όταν επιχείρησα να αλλάξω ταπετσαρία και να βάλω μια dark από αυτές που έχει μέσα το τηλέφωνο και συνειδητοποίησα πως το μαύρο το έβλεπα μπλε; γκρι; είπα ή εγώ έχω πρόβλημα με τα μάτια ή οθόνη είναι εντελώς για τον π@@@, ε τελικά ήταν η οθόνη. Να το χέσω το support και ποια μεταπώληση στην τελική; 

Εδώ που τα λέμε δεν κερδίζουν μόνο τα σκρουτζομάγαζα από την άρνηση έκδοσης τιμολογίου άλλα και αρκετοί τζαμπατζείρος στην αναζήτηση μεταχειρισμένου που ενώ ξέρουν ότι δεν θα κοπεί τιμολόγιο από skroutz, και ξέρουν ότι πρέπει να προηγηθεί κατάθεση του ποσού με αναμονή έως 30 ημέρες και με ρίσκο να χάσουν οριστικά τα χρήματα με τα όσα βλέπουμε... στο τέλος θα σου πουν εγώ ΘΑ έκοβα, ΘΑ έβαζα τα χρήματα το κινητό κοστίζει καινούργιο 760.00€ - το ΦΠΑ 612.90€ και επειδή είναι μεταχειρισμένο θα μου το αφήσεις 550.00€ γιατί πάω στο καινούργιο! Άντε πήγαινε να το δώσεις, πάνε οι εποχές της μεταπώλησης.

Τραγικό κινητό τηλέφωνο των  200.00€ (Α7) να έχει καλύτερη οθόνη από ένα τηλέφωνο των 900.00€ και όχι δεν γίνανε όλοι τιμοκατάλογος apple διότι αν θες να πάρεις το PRO θα πρέπει να σκάσεις κατά πολύ πάνω από χιλιάρικο. ( μα είναι δυνατόν; 64GB 1229.00€; Αναγκαστικά θα πας στο 256GB εφόσον δεν το βγάζουν με 128GB στα 1429.00€) Ναι οκ είναι όλες οι ναυαρχίδες πλέον πανάκριβες αλλά η apple κρατάει εξαιρετικά την πρωτιά της όπως πάντα. 

 

Ούτε ταχυφορτιστή δεν σου παρέχει η συσκευασία χρειάζεσαι 3μιση ώρες να το γεμίσεις, τα τζιμάνια, αύξησαν τη διάρκεια της μπαταρίας και στο χρόνο της φόρτισης σφυρίζουν αδιάφορα.

 

Δηλαδή εγώ που το αγόρασα πριν από 1 μήνα δεν το πήρα 6 μήνες αργότερα από την κυκλοφορία του; Δεν θα βγει σε λιγότερο από χρόνο νέο τηλέφωνο; Με τέτοια λογική μην αγοράζεις τίποτα αφού θα παλιώσουν τα πάντα. Όπως παλιώνεις εσύ παλιώνει κι αυτό.


Με 10 ευρώ παίρνεις φορτιστή της spigen 18w ..Συν μια μπαταρία 10000ma της σαμσουγκ quick charge με 17 ευρώ και τέλος. Εγω αυτό εκανα.Τωρα μου πεις 860 ευρώ κινητό γιατί δεν σου δίνει φορτιστή quick charge ; Έχεις δίκιο σε αυτό.

Στο θέμα τωρα εγω πιστευω πως με τις τιμές που έχουν πάει τα flagship κινητα η Apple τρίβει τα χερια της. 1000 ευρώ για one plus .. Σε λίγο καιρό θα λέμε flagship killer  τα iPhone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος από την παρέα εδώ να μου απαντήσει τελείως αντικειμενικά αν ξέρει πως εξελίσσονται τα 1+ σε βάθος χρόνου? Επειδή κρατάω τις συσκευές μου μια τριετία και βάλε, ξέρει κανείς αν πέρα από την μπαταρία υπάρχει θέμα με lag κτλ; Πάντα αγόραζα flagship τηλέφωνα αλλά από τον δεύτερο χρόνο και μετά όλα ξεκινούν να λαγκαρουν. Πλζ ας απαντήσει κάποιος χωρίς καφρίλες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, mp123 είπε


Με 10 ευρώ παίρνεις φορτιστή της spigen 18w ..Συν μια μπαταρία 10000ma της σαμσουγκ quick charge με 17 ευρώ και τέλος. Εγω αυτό εκανα.Τωρα μου πεις 860 ευρώ κινητό γιατί δεν σου δίνει φορτιστή quick charge ; Έχεις δίκιο σε αυτό.

Στο θέμα τωρα εγω πιστευω πως με τις τιμές που έχουν πάει τα flagship κινητα η Apple τρίβει τα χερια της. 1000 ευρώ για one plus .. Σε λίγο καιρό θα λέμε flagship killer  τα iPhone.


Γιατι να μην κανει 1000 το καλυτερο android κινητο? Ειναι λεει Oneplus. Ε και? Samsung Apple και Huawei ειναι εξυπνοι και οι αλλοι βλακες?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, handsomegamer είπε

ωπωπωππωπ εδω φιλε εισαι λαθος... δε θα κρινεις εσυ τι καλυπτει καποιον και τι οχι, το τι θεωρεις εσυ power user ειναι δικια σου αποψη αλλα επειδη και μεις κανουμε χρηση smartphone θα σου πω μια εμπειρια. Ειχα παρει 300€ τελη του 2015 το Oneplus X το οποιο ηταν εξοπλισμενο με τον τοτε top επεξεργαστη snapdragon 801 Και 3gb ram, και μαλιστα σε compact μεγεθος. μετα ομως απο 2+ χρονια χρησης η μπαταρια εχασε την αποδοτηκοτητα και το κινητο κολλουσε συνεχως, και δε σηκωνε πολλες εφαρμογες. Και φαντασου οτι οι κυκλοι φορτισης που του εκανα ηταν ισως οι καλτεροι που μπορει να κανει καποιος. Μολις επεφτε η μπαταρια στο 1% το κουμπωνα στη φορτιση και δεν το αγγιζα μεχρι να παει στο 100%, με μερικη χρηση κατα τη φορτιση καποιες φορες.

Οποτε λοιπον εσκασα το 500αρικο και πηρα το Oneplus 6 για εναν πολυ απλο λογο οτι ηθελα ενα κινητο το οποιο να μην κολλαει καθολου....ουτε στο ελαχιστο! και το πετυχα...δε χαλιεται ουτε η ψυχικη μου υγειά και ηρεμια..το κινητο παει σφαιρα και θα πηγαινει για καιρο ακομα.

Υ.Γ: Το γεγονος ομως οτι η εταιριες μπορει (σιγουρα δηλαδη) να βγαζουν ολο και πιο βαριες τις εφαρμογες ουτως ωστε να μας αναγκαζουν να αλλαζουμε κινητα καθε λιγο και λιγακι, ναι ειναι μια πολυ κακη πολιτικη που με εκνευριζει.

Με αυτό τον τρόπο, η μπαταρία έκανε περισσότερους κύκλους φόρτισης, το ιδανικότερο είναι να φορτίζεις 30%-80%.Απο το 80% και μετά, η μπαταρία φθείρεται πιο πολύ, για αυτό τον λόγο όσο ανεβαίνει η στάθμη φόρτισης μειώνεται ο χρόνος φόρτισης, για να μειωθεί η φθορά της μπαταρίας.

Σε γενική γραμμή, οι λιγότεροι και μεγαλύτεροι κύκλοι φόρτισης, προκαλούν περισσότερη φθορά σε σχέση με περισσότερους και μικρότερους.

Κατέβασε πχ το AccuBaterry και θα καταλάβεις.

Επίσης οι μπαταρίες λιθίου δεν πρέπει να αποφορτίζονται πλήρως γιατί κατατρέφονται τα στοιχεία κλπ.Ούτε να τερματίζει στο 100% και να παραμένει στον φορτιστή το κινητό.

Επεξ/σία από AntiCambeR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cat1967 είπε


Γιατι να μην κανει 1000 το καλυτερο android κινητο? Ειναι λεει Oneplus. Ε και? Samsung Apple και Huawei ειναι εξυπνοι και οι αλλοι βλακες?

Καλως κακώς το όνομα μετράει. ( την Χαβάη βγαλτην έξω )Δεν πάει να έχει τηλεσκόπιο για κάμερα . Τα 1000 που ζητάει είναι πολλά. Αυτές οι εταιρίες έπρεπε με έβγαζαν top flagship  το πολύ στα 600 ευρώ.Εκει να πάω οκ θα τα δώσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που αυτοι οι oem μπαινουν μεσα στο σουπερ μάρκετ ανταλλακτικών και ψωνίζουν απο το άνω ράφι που ψωνίζουν και οι sammy apple κ.α μπορούν να κοστολογούν ανάλογα.

Δεν βρωμάει η συσκευή.

Απλα δεν ειναι flagship killers πλεον , βγάζετε το killers και ειστε οκ.

Flagship killer θα ηταν ενα με 1080 οθόνη , μεταλλική πλαστική πλάτη , με ένα περσινό σενσορα στην main camera , οχι απαραίτητα ολα μαζι , με κάποια παραχώρηση τέλος πάντων , κατι που θα επέτρεπε ενώ φέρει τον 865 να τιμολογήσει στα 600 αρχική τιμή.

Απο την στιγμή ομως που σφαιρικά εχει τον αφρό δεν μπορείτε να τους κατηγορείται.

Αλλα θα έπρεπε να μας κάνουν να διαμαρτυρόμαστε για το 1000ρικο και θα έπρεπε να τιμωρηθούν που ΤΟΛΜΗΣΑΝ να το ξεπεράσουν και να το ζητήσουν.

Υποστήριξη τουλαχιστον 5 έτη και 0νικη απαξίωση απο τον oem στο ετος πριν την έλευση του αντικαταστάτη.

1000 σήμερα ; 1000 τέτοια μέρα του χρόνου , ουτε cent κάτω.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι μπορούμε να ξεχωρίσουμε τους λόγους που ένα κινητό μπορεί να είναι ακριβό...Πχ υλικά, έρευνα, γραμμή παραγωγής, after sales υποστήριξη... πριν δυο χρόνια όλες οι ναυαρχίδες δεν ξεπέρναγαν σε κόστος τα 400 ευρώ, οι φετινές ακουμπάνε τα 500 με βασικότερο υπαίτιο τους sd865 με το 5G modem και τα μεγαλύτερα amoled panel με τους μεγάλους ρυθμούς ανανέωσης... αν νομίζετε ότι τα χαρίζουν ή φυτρώνουν κάπου, ανοιχτή είναι η πόρτα ξεκινήστε δικό σας brand και αρχίστε να “χαρίζετε” κινητά και να καλλιεργείτε επεξεργαστές και οθόνες...

Το ακόμα πιο αστείο βέβαια είναι ότι όταν ανακοινώνεται ένα κινητό μεσαίας κατηγορίας ξεκινάμε την γκρίνια για ελλείψεις και δεν έχει το ένα, και δεν έχει το άλλο ξεχνώντας ότι για αυτούς τους λόγους είναι πιο φτηνό, δηλαδή... ζητάμε το καλύτερο, απαιτούμε το τέλειο, θέλουμε να κάνει και καφέ αλλά και δεν θέλουμε να βάλουμε ούτε καν το χέρι στην τσέπη, εεε αυτό δεν γίνεται!!!

Καμία εταιρία δεν χαρίζει, καμία εταιρία δεν μπορεί να αντέξει με το να πουλάει στο κόστος... όσες το κάνουν έχουν έσοδα και από αλλού, είτε αυτό είναι οικοσύστημα εφαρμογών, είτε αξεσουάρ και διάφορα άλλες ηλεκτρονικές συσκευές που το κέρδος της εταιρίας δεν μας φαίνεται, είτε τις πλάτες μεγαλύτερης εταιρίας... Μια εταιρία μπορεί να παρέχει το, σε έχω κάνει θεό, value for many για πολύ συγκεκριμένο χρονικό διάστημα στις συσκευές της, μετά αναγκαστικά θα πρέπει να βρει τρόπο για να πληρώσει υπαλλήλους, προμηθευτές, φόρους, πατέντες, τράπεζες κλπ... 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακριβώς , ετσι ηταν η xiaomi , σου ελεγε θελω ενα smartphone σε καθε σπίτι να μάθουν το brand και απλα τα δίνω , με μια rom και launcher με διαφημίσεις κ.α που βριζαμε.

Τώρα καθάρισε απο τετοια τρικ και πουλάει την συσκευή .

Να την μαλωσουμε δηλαδή ; 

Γιατι τι ηταν ; Φίλος ; Κίνημα ; Ιδέα ; 

Τι σας ειπε ότι ήταν ; 

Πλεον φθασαμε στην άνω κατηγορία και γινανε φλατ η τιμές .

Οποτε κοιταμε αν μη τι αλλο το σέρβις , που ειναι ; Έχω κοντά ; Ποιες οι γνώμες των κατοχων μαζί του ; Μετράει στο εξωτερικό το σέρβις ;

Μεταπώληση , πόσο πουλάνε οι κάτοχοι ; Η εγγύηση σε αυτη την περίπτωση μετράει ; 

Εχει υπόλοιπο εγγύησης από Έλληνα αντιπρόσωπο ; Εχει απο skroutz ; Απο bangood ; 

Επεξ/σία από georgerapp
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Koukoz είπε

Μπορεί κάποιος από την παρέα εδώ να μου απαντήσει τελείως αντικειμενικά αν ξέρει πως εξελίσσονται τα 1+ σε βάθος χρόνου? Επειδή κρατάω τις συσκευές μου μια τριετία και βάλε, ξέρει κανείς αν πέρα από την μπαταρία υπάρχει θέμα με lag κτλ; Πάντα αγόραζα flagship τηλέφωνα αλλά από τον δεύτερο χρόνο και μετά όλα ξεκινούν να λαγκαρουν. Πλζ ας απαντήσει κάποιος χωρίς καφρίλες. 

 

δεν θα εχει κανενα θεμα ουτε μετα απο 3 χρονια.λαγκ και 1+ δεν πανε μαζι. ειχα το 1+1, 1+3Τ, 1+5, 1+6Τ

ακομα και πριν ενα χρονο το 1+1 λειτουργουσε υποδειγματικα

 

η ανοδος στις τιμες οφειλεται οιστευω και στη huawei.εχει δημιουργηθει στη "δυτικη" αγορα ενα μεγαλο κενο και πολλοι ζαχαρωνουν τα ποσοστα της

Επεξ/σία από saltofx_v
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, johnythedirector είπε

Χαίρομαι που κάποιοι άρχισαν δειλά δειλά να καταλαβαίνουν ότι Όλες οι εταιρείες έχουν μοναδικό σκοπό το κέρδος.

Πραγματικα ρε παιδιά πιστέψατε ποτέ ότι η One plus ήθελε ποτέ να σας δώσει ότι καλύτερο στην φτηνότερη τιμή;

Βριζατε όλοι χυδαία την Apple μέχρι που καταλάβατε πως δεν υπάρχει ούτε Apple, ούτε Samsung , ούτε xiaomi, ούτε Huawei...

Τα λεφτουδακια σας θέλουν και καλά κάνουν. Εσείς από την άλλη καλό είναι να σταθμίζετε τις ανάγκες σας και να πάρετε αυτό που σας χρειάζεται και ταυτόχρονα έχετε την οικονομική δυνατότητα.

Σε κάθε περίπτωση τρία είναι τα κορυφαία κινητά : S 20 plus, One plus 8 pro, 11 pro max

Προφανώς και το S20 αυτή την στιγμή ικανοποιεί το 80% του πληθυσμού όπως και το iPhone 11 και το one plus 7.

 

 

 

Εγω δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι τα 500 ευρω διαφορα απο την αρχικη τιμη του S20 ultra και του iphone 11pro max θεωρούνται αμελητεα. Σου προσφερει τα παντα ασυρματη φορτιση, αδιαβροχοποιηση, btw η ασυρματη φορτιση του ειναι γρηγοροτερη απο την ΕΝσυρματη του iphone, εξαιρετικη καμερα κατασκευη αψογη και το δινει περιπου 500€ χαμηλοτερα. Φυσικα και πεφτει η τιμη στα oneplus αμαζον σκρουτζ gearbest βρισκεις πιο χαμηλές τιμες απο το επισημο site σε λιγο καιρο προφανως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

 Καλά ο συγκεκριμένος είναι απαράδεκτος και αγενέστατος .

 Του σχολίασα σε ένα βίντεο που έχει ανεβάσει με το 11 pro Max και οι χαρακτηρισμοί του προς εμένα επειδή διαφωνούσα ήταν τραγικοί  ...

 Sorry για το off topic αλλά πραγματικά ο τύπος είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ 

Καλά ο συγκεκριμένος πριν κάτι μήνες είχε γίνει ρεζίλι στο Reddit, επειδή έγραφε πως το Pixel 4 XL δεν έχει καλή αυτονομία και πως με την δικη του χρήση, έβγαζε περίπου 5 ώρες οθόνης. Κάποιοι χρήστες λοιπόν, του υπενθύμισαν με ένα δικό του παλιότερο review, για το Galaxy Note 10+, οτί και εκεί έλεγε πως βγάζει περίπου 5 ώρες οθόνης, σύμφωνα πάντα με την χρήση του, αλλά αντιθέτως το εκθείαζε για την αυτονομία του.

Μετά από κάτω έγινε του Κουτρούλη ο γάμος και κάθε επιχείρημα που έγραφε προσπαθώντας να δικαιολογηθεί, του το κατέρριπταν.

Οπότε γενικά κάτι τέτοιοι reviewers, που δυστυχώς έχουν πολλούς ακολούθους και επηρεάζουν γνώμες, φαίνεται οτί εξυπηρετούν συμφέροντα και ίσως πληρώνονται αδρά για να πουν την "άποψη τους".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονος του εγραψε οτι τα εσπασε με την samsung .....γιατι ειναι σωστος και καλα !!!!

Χαχαχαχα!

Και απο τότε κρατάει τα sammy και τα βρίζει σε βίντεο και σχόλια.

Ρωτάει ο αλλος για huawei xiaomi κ.α και απαντάει κατι με sammy και ποσο κακα ειναι !!!

Μιλαμε για παρτάλι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, barman_ είπε

Γελαω πραγματικα με τα χρηματα

 

ενα χιλιαρικο για oneplus kai 700 Για το απλο

 

S20 (και δεν ειμαι φανατικος της εταιρειας,ειδικα πριν το S8) και τα μυαλα στα καγκελα.670 αυτη τη στιγμη και σε λιγο καιρο θα πεσει κατω απο τα 600

Η πραγματική σύγκριση είναι με το s20+ 5g που κάνει 978 στο skroutz και το οποίο έχει τον exynos με τα προβλήματα του thermal throttling και με το τραγικό screen on time. Το s20 4g που γράφεις έχει ακόμα μεγαλύτερο πρόβλημα με την μπαταρία και δεν βγάζει ούτε μισή μέρα τώρα μακάρι να τα φτιάξουν με update προς το παρών στο gsmarena το θάβουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...