Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το νέο iPhone SE με τιμές από $399


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 339
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Sn4il είπε

A12x/z*, έχει διαφορά. Είναι πιο δυνατός από Α13.

Κατά ένα μέρος όχι συνολικά. Ίσως τώρα με τον επιπλέον πυρήνα στα γραφικά 

Επεξ/σία από ignome4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, leolipop είπε

Επειδη συμβαινει παρα πολυ αυτο που λες , μονο εμενα μου φαινεται οτι ετσι κανουν το παιδι τους στοχο για επιθεση κλοπης ;

ε δεν νομίζω αποτελεί στόχο ένα φτηνο iphone (χωρίς να έχω εμπειρία το στηρίζω), αν θέλουν να κλέψουν το κινητο, θα παρουν όποιο και αν έχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικειμενικά είναι ένα κινητο με εξωτερικά χαρακτηριστικά τριετίας (iPhone 8 και όχι όπως μερικοί λένε λένε ξεστοκαραν το iPhone 6 κλπ γιατί δεν έχει το παραμικρό στοιχείο του 6 το συγκεκριμένο κινητο) και εσωτερικά χαρακτηρίστηκα σύγχρονα και πολύ ανταγωνιστικά σε αυτήν την τιμή. Επίσης να θυμίσω σε όσους λένε ότι με μια κάμερα δεν θα πάει πουθενά και τα σχετικά και το Google Pixel 3A μια κάμερα έχει και είναι στην ίδια τιμή και είναι από τα πιο ανταγωνίστηκα στην κατηγορία του. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι με τέτοια τιμή μια τέτοια συσκευή θα πετάει από τα ράφια και ελπίζω να έρθει σε μια λογική τιμή στην Ελλάδα και να πέσει σύντομα ακόμα και σε τιμές των 450€ σε ηλεκτρονικά καταστήματα (τιμή Apple Γερμανίας 479€).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, NorgeMan είπε

ε δεν νομίζω αποτελεί στόχο ένα φτηνο iphone (χωρίς να έχω εμπειρία το στηρίζω), αν θέλουν να κλέψουν το κινητο, θα παρουν όποιο και αν έχει.

Ο στοχος ειναι ευκολος , οπως ο παππους και η γιαγια που σηκωνει λεφτα απο το ΑΤΜ.

Τεσπα , τερμα το οφτοπικ.

Επεξ/σία από leolipop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα ιδια χρηματα (και λιγοτερα) βρίσκεις samsung s10+ με πραγματικα πολλες δυνατοτητες.

απλα ξαναεβγαλε κινητο 5ετιας με καλυτερο επεξεργαστη

για οσους θελουν να ξανανιωσουν νεοι ας το παρουν...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ignome4 είπε

499 - 530 σε εμάς 

Ναι το ξέρω... Δυστυχώς στα 500 είναι λίγα αυτά που δίνει σε αυτή τη τιμή, αν έκανε την ανατροπή και έβαζε λίγο μεγαλύτερη οθόνη ή έστω ασύρματα ακουστικά θα ήταν σίγουρη αγορά από εμένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Sn4il είπε

Εκτός απο τα bezels, που δεν καταλαβαίνω το κόλλημα 100%, λες και το βιντεο δε θα φαινεται το ίδιο, για τα άλλα οκ, ποια χαρακτηριστηκά σε χαλάνε ακριβώς; 

εγώ θέλω να έχει bezels το κινητό, εγώ έχω για δουλειά το note9 και προσωπικό το 11 pro και ρίχνω καντήλια κάθε που πατάω λάθος κουμπιά.
Με χαλάει πάρα πολύ το ίδιο σχέδιο, έχω σιχαθεί να το βλέπω πια, σκέψου οτι είχα πάρει το 6 που είναι το ίδιο σχέδιο, ένα χρόνο αφότου είχε γεννηθεί η κόρη μου, τώρα η κόρη μου είναι 7 και το σχέδιο είναι ακόμη το ίδιο.
Και η οθόνη ειναι πολύ μικρή πια, εκτός αν το έχει κανείς μόνο για τηλέφωνα. Τουλάχιστον ας έκαναν 5.5" την οθόνη στο ίδιο μέγεθος του κινητού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, panosk111178 είπε

Ωραία θα παίρνεις ένα iPhone 8 με Σόκετ iPhone 11 με μπαταρία iPhone 8 και κάμερα iPhone 8 με απλή LSD στα 600 ευρώ

Το μυαλό σου στην μαστούρα είναι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, haHa είπε

Το iphone 11 pro ή iphone XS με 36% μεγαλυτερη οθόνη σε σχεδον ίδιο μέγεθος σασι.

Ναι, ειναι λίγο μεγαλύτερο(πχ 4% μεγαλύτερο μήκος), αλλά για αυτην την μικρή αύξηση παίρνεις 36% μεγαλύτερη οθόνη.

Εμμ... δηλαδή προτείνεις ως εναλλακτική του iPhone SE των $399, το iPhone 11 Pro με $999; Μόνο και μόνο επειδή έχουν παρόμοιες διαστάσεις στο σασί; Καταλαβαίνεις ότι είναι παραπάνω από τα διπλά χρήματα, έτσι;

Το SE δεν έχει ανταγωνιστή. Γι' ακόμα μία φορά. Τελεία (.) και παύλα (-).

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...