Προς το περιεχόμενο

Το κορυφαίο Honor 30 Pro+ έχει κύρια κάμερα 50MP και οθόνη OLED 90Hz


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, tsagas_lr είπε

Youtube Vanced. Πολυ καλυτερο απο την καρκινιαρα της γκουγκλ και με premium λειτουργιες. Τα e-banking apps ειδικά στην Ελλάδα είναι μια φάρσα και μισή. Από τη σελίδα η δουλειά γίνεται πάντα πιο γρήγορα. Και ξαναλέω, οτιδήποτε άλλο μπορεί να γίνει sideload. Άμα τώρα δε γουστάρεις όπως είπες να εξελιχθείς σαν χρήστης και παίζεις στα δάχτυλα τις μετριότατες εφαρμογές της σκρουγκλ μείνε στο Pixel. Αυτό που βλέπεις ως αναγκαιότητα, εγώ το εκλαμβάνω ως κίνητρο.

Ειμαστε και μεις που δε φλασαραμε τα σκουπίδια των gapps, απο σεβασμό στις ώρες που ρίξαμε μαζί με συναδέλφους για την εκάστοτε custom rom.

Όταν σταζω χιλιάρικο  δεν μπορεί να έρχεσαι και να μου λες sideload και custom rom. Δεν μιλάμε για κινητό των 100 ευρώ εδώ. 

Σιγα την εξέλιξη του χρήστη αν θα βάλει ένα vanced ή Nokia maps...... Apptoide κλπ.... 

Και όταν έρχεται ολόκληρη Apple και σου βγάζει γύρω στα 500 iPhone με τρομερό hardware (και ας είναι παρωχημένο design) σφίγγουν τα γάλατα στη μεσαία κατηγορία. 

Επισης, όταν φτάνεις το χιλιάρικο δεν παίρνεις Android αλλά Apple, όσοι έχουν δουλέψει λίγο το οικοσύστημα καταλαβαίνουν

  • Like 5
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, efo355 είπε

Όταν σταζω χιλιάρικο  δεν μπορεί να έρχεσαι και να μου λες sideload και custom rom. Δεν μιλάμε για κινητό των 100 ευρώ εδώ. 

Σιγα την εξέλιξη του χρήστη αν θα βάλει ένα vanced ή Nokia maps...... Apptoide κλπ.... 

Και όταν έρχεται ολόκληρη Apple και σου βγάζει γύρω στα 500 iPhone με τρομερό hardware (και ας είναι παρωχημένο design) σφίγγουν τα γάλατα στη μεσαία κατηγορία. 

Επισης, όταν φτάνεις το χιλιάρικο δεν παίρνεις Android αλλά Apple, όσοι έχουν δουλέψει λίγο το οικοσύστημα καταλαβαίνουν

Δεν αντιλεγω για τις απαιτησεις λογω price tag. Θα πεσουν ομως στο μισο οι τιμες εντος εξαμηνου απο την εδω κυκλοφορια. Εχει ηδη συμβει με μοντελα που ακομη παιρνουνε gapps (βλεπε nova 5t με kirin 980)

Επεξ/σία από tsagas_lr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Getapen είπε

Πήρα το honor 9x..μια ομορφιά ούτε τρύπες στον τοίχο ούτε σταγόνες, δάκρυα και μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια.. 

Πολυ καλό κινητό μακάρι να είχε τον 810. Full screen ότι καλύτερο εκεί έξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, damoclesword είπε

Έτσι θα το γράφει το honor στην πλάτη; Με κάτι γραμματάρες να - με το συμπάθειο; Λίγο καγκούρικο το design.

 

Δεν παίζει να βγει έτσι, μόνο στα ρεντερς είναι για να ξεχωρίζει, εκτός αν το κοινό που απευθύνεται είναι ιππότες 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sakatema είπε

 

Δεν παίζει να βγει έτσι, μόνο στα ρεντερς είναι για να ξεχωρίζει, εκτός αν το κοινό που απευθύνεται είναι ιππότες 😂

 

Έτσι θα βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, efo355 είπε

Επισης, όταν φτάνεις το χιλιάρικο δεν παίρνεις Android αλλά Apple, όσοι έχουν δουλέψει λίγο το οικοσύστημα καταλαβαίνουν

Το έχω δουλέψει πολύ (από το 1996 μέχρι και σήμερα) αλλά έχω αντίθετη άποψη από εσένα. Το σοβαρό high end hardware, θέλει και σοβαρή αντιμετώπιση όταν απευθύνεσαι σε ανθρώπους που έχουν απαιτήσεις και πληρώνουν τεχνολογία. Κλειδωμένες κονσέρβες σαν την apple δεν είναι αποδεκτές. Εκτός αν στοχεύεις σε άσχετους που απλά πληρώνουν, αυτούς εξυπηρετεί το ios. 

Επεξ/σία από kostasSTi
  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, voltmod είπε

 

Έτσι θα βγει.

I will fight for my honor, θα λένε και αντί για σπαθί θα τραβούν το κινητό αυτό! Ε,ρε Monty Python meme που θα πρέπει να πέσει εδώ! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, kostasSTi είπε

Το έχω δουλέψει πολύ (από το 1996 μέχρι και σήμερα) αλλά έχω αντίθετη άποψη από εσένα. Το σοβαρό high end hardware, θέλει και σοβαρή αντιμετώπιση όταν απευθύνεσαι σε ανθρώπους που έχουν απαιτήσεις και πληρώνουν τεχνολογία. Κλειδωμένες κονσέρβες σαν την apple δεν είναι αποδεκτές. Εκτός αν στοχεύεις σε άσχετους που απλά πληρώνουν, αυτούς εξυπηρετεί το ios. 

Συγγνώμη αλλά δεν με πείθεις..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλη μια κορυφαία συσκευή στον τομέα της φωτογραφίας μετά το p40 που εκτός από την κορυφή στο dxomark κέρδισε το βραβειο best photo smartphone από το Tipa

gsmarena_001.jpg

14 ώρες πριν, efo355 είπε

Όταν σταζω χιλιάρικο  δεν μπορεί να έρχεσαι και να μου λες sideload και custom rom. Δεν μιλάμε για κινητό των 100 ευρώ εδώ. 

Σιγα την εξέλιξη του χρήστη αν θα βάλει ένα vanced ή Nokia maps...... Apptoide κλπ.... 

Και όταν έρχεται ολόκληρη Apple και σου βγάζει γύρω στα 500 iPhone με τρομερό hardware (και ας είναι παρωχημένο design) σφίγγουν τα γάλατα στη μεσαία κατηγορία. 

Επισης, όταν φτάνεις το χιλιάρικο δεν παίρνεις Android αλλά Apple, όσοι έχουν δουλέψει λίγο το οικοσύστημα καταλαβαίνουν

Υπάρχουν κάποιοι που τους ενδιαφέρει η ποιότητα της φωτογραφίας.

 

IMG_20200416_202927.JPG

Επεξ/σία από One+
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, efo355 είπε

Συγγνώμη αλλά δεν με πείθεις..... 

Δεν προσπάθησα. Μπες στις αγγελίες μου να δεις τι έχω προς πώληση. Κάνε μετά μια αναζήτηση στο google να μάθεις τι είναι ο 603e που είχε το πρώτο μου mac.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, One+ είπε

Screenshot_2020_0416_204201.png

Screenshot_2020_0416_204201.png

Screenshot_2020_0416_204120.png

Μόνο εμένα μου κάνει εντύπωση ότι και στις τρεις φωτογραφίες βλέπουμε ακριβώς το ίδιο πλάνο...

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...