Προς το περιεχόμενο

Με ΓΕΙΑ το καινουριο ¨καπελο¨ ( Χαλασε η κουζινα)


Lalakis1975

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καηκαν 2 κεραμικες εστιες της κουζινας , για πειτε τι συμφερει να την φτιαξω η παει για πεταμα ;;;;   ( Δωρο εντωμεταξύ από δουλεια δεν πηραμε,την φαγαμε!!)

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι αλλάζουν τα μάτια ένα ένα, μου είχε κάνει και εμένα 1 πριν χρόνια το άλλαξα νομίζω δεν είναι πολύ ακριβό, μπες εκεί που λέει ο φίλος και ψάξε με το μοντέλο σου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Geocheats2 είπε

δες εδω https://www.eaparts.gr/

Μπορώ να βάλω οποιαδήποτε εστία η θέλει το δικό της το μοντέλο; επίσης ο μάστορας για να μην φάω παραμύθι πάνω κάτω πόσο παίρνει ; αν ξέρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με το μοντελο θα πας, λογικα το γραφει σε καποιο χαρτακι απο πισω ή απο κάτω, δεν εχω ιδεα πόσα παίρνει

Επεξ/σία από Geocheats2
,
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dtzgr είπε

Είσαι σίγουρος ότι κάηκαν τα μάτια της εστίας και όχι, ας πούμε, ο διακόπτης; Εξακρίβωσε το πρόβλημα πριν προβείς σε αγορές ανταλλακτικών.

Αχμ πως θα το καταλάβω όμως ; δεν έχω ιδέα από αυτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dtzgr είπε

Άρα, πρότασή μου: ξεκινάς αρχικά  με μάστορα και από ανταλλακτικά ο,τι σου πει. Όχι πρωτα από ανταλλακτικό και ψάχνεις μάστορα μετά.

Οχι τις τιμές ήθελα να μάθω για να μην μου πει κάνα τρελό πόσο... Να ξέρω μην φάω παραμύθι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρεις τηλ στην αντιπροσωπεία θα τους πεις το μοντέλο και θα τους ρωτήσεις αναλυτικά θα σου πουν κόστος για κάθε μάτι και την εργασία, σίγουρα θα είναι 60+ μονο το ότι θα έρθει ο τύπος σπίτι, αλλα δεν  μπορείς να κάνεις κάτι άλλο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Amaretos είπε

Θα πάρεις τηλ στην αντιπροσωπεία θα τους πεις το μοντέλο και θα τους ρωτήσεις αναλυτικά θα σου πουν κόστος για κάθε μάτι και την εργασία, σίγουρα θα είναι 60+ μονο το ότι θα έρθει ο τύπος σπίτι, αλλα δεν  μπορείς να κάνεις κάτι άλλο :(

Γιαυτό λέω μήπως δεν συμφέρει... 60Χ2 =120 + εργατικά... Θα πιάσει 170 τουλάχιστον, εκτός αν αλλάξω μόνο την 1 εστία κ. Πάμε στα 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Amaretos είπε

Όχι 60 είπα για την επίσκεψη μόνο όχι 60 για κάθε ματι

60 για επίσκεψη;δηλαδή για να κάνει κάτι πόσα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη είμαι με κινητό μια γρήγορη αναζήτηση στην τύχη για κεραμικό μάτι 

https://www.mengoulis.gr/product-category/154259/156788/. Ψάξε με βάση το μοντέλο της κουζίνας σου για να βρεις τις σωστές τιμές και μετά μίλα με αντιπροσωπεία να δεις τι θα σου πουν. Και μετά αποφασίζεις τι συμφέρει αν και το πιο πιθανό και 150 να σου βγει πχ πάλι συμφέρει από το να πάρεις καινούριες εστίες. Εκτός αν έχεις κάποια οικονομική μάρκα οπότε πας για νέα αγορα

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν το "κοστούμι" βγαίνει πολύ ακριβό και δυσκολεύεσαι, ίσως να σκεφτείς και την προσωρινή επιλογή της επιτραπέζιας εστίας.

https://www.skroutz.gr/c/1699/epitrapezies_esties.html

Επεξ/σία από lightsout
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...