Προς το περιεχόμενο

Η Apple προσφέρει δυνατότητα προσθήκης τροχών στο Mac Pro έναντι $699


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Βρίσκουν και τα κάνουν, είναι πάρα πολύ απλό.

Το κουράζουμε με αναλύσεις και τάχα μου είναι "προϊόν πολυτελείας" και ιστορίες.

Υπάρχει κόσμος που τα δίνει, για αυτή τη γελοιότητα. Τελείωσε. Και λίγα ζητάνε, 1200 την άλλη φορά γιατί είναι πρίμιουμ.

 

  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
2 minutes ago, Snoob said:

Βρίσκουν και τα κάνουν, είναι πάρα πολύ απλό.

Το κουράζουμε με αναλύσεις και τάχα μου είναι "προϊόν πολυτελείας" και ιστορίες.

Υπάρχει κόσμος που τα δίνει, για αυτή τη γελοιότητα. Τελείωσε. Και λίγα ζητάνε, 1200 την άλλη φορά γιατί είναι πρίμιουμ.

Έχουμε αντίσταση εκ των έσω... 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, billdanos είπε

Προϊόν πολυτελείας το χερούλι μιας Λουί Βιτόν? 😊

εκει παιζεις με δερματα, ραφες, κλπ κλπ. δε ξερω απο τετοια πραματα για να σου απαντησω..

οπως και να χει η πολυτελεια ειναι κατα το ημισι μοστρα. τη τσαντα, το αμαξι, το κοτερο θα τη βγαλεις εξω να τα ζηλεψουν. το πισι με τα ροδακια θα το σερνεις μαζι στην εξοδο σου? 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Ο τίτλος δεν είναι clickbait όσο και να προσπαθείς να μας πείσεις. Περιγράφει ακριβώς το θέμα του άρθρου. Πιο matter of fact δεν γίνεται.
Κλικμπέιτ θα ήταν "ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΑΝΕ Η ΑΠΠΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑΚΗ!!11!!1!!"

Αν θέλεις να μας πεις ότι είναι ένα αδιάφορο θέμα για ένα niche προϊόν και μπήκε μόνο και μόνο για να γίνει ο χαμός από κάτω έχεις δίκιο. Προφανώς επειδή είναι για την Apple και για το συγκεκριμένο προϊόν για το οποίο έχει γίνει τόσος ντόρος, έχει και τόσο ενδιαφέρον.

Ανάλογα θέματα μπαίνουν π.χ. και για τα κωμικά κινητά Vetru και πάλι κράζει ο κόσμος. Ούτε και τότε είναι clickbait. Απλά εκεί θα έχει 5-10 απαντήσεις. Τώρα επειδή είναι Apple έχει πολλαπλάσιες.

Και για πες μου λίγο πως λέγεται το αδιάφορο θέμα για ένα niche προϊόν και μπήκε μόνο και μόνο για να γίνει ο χαμός από κάτω???? Εδώ σε θέλω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγορά imitation ροδών τιμωρείται με λήξη της εγγύησης του mac pro 🤣

Όπως επίσης και η εγκατάσταση τους από μη εξουσιοδοτημένο κατάστημα apple 🤪

Παρομοίως και αν χρησιμοποιηθεί κλειδάκι για το βίδωμα τους που δεν είναι εγκεκριμένο από την μαμά εταιρία 🤑

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

🤣🤣🤣🤣🤣🤣  Το μεγαλύτερο κλάμα είναι οτι κάποιοι θα τα αγοράσουν και δεν λέω για αυτούς που δεν ξέρουν τι φράγκα έχουν, αυτοί καλά θα κάνουν... για τους φαντασμένους λέω....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AtiX είπε

Και για πες μου λίγο πως λέγεται το αδιάφορο θέμα για ένα niche προϊόν και μπήκε μόνο και μόνο για να γίνει ο χαμός από κάτω???? Εδώ σε θέλω...

ειδησεογραφια 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, ConstantineP said:

Τελικά αποφασίστε είναι προϊόντα πολυτελείας η εργαλεία για επαγγελματίες..μας έχετε μπερδέψει 🤣🤣

Τα επαγγελματικα εργαλεια ειναι προιοντα πολυτελειας για τους χομπιστες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η Apple εχει βρει τροπο και τρολλαρει χιλιαδες πλουσιους σε ολο τον κοσμο.

Γιατι οσα λεφτα και να εχεις μυαλο δεν αγοραζεις.

Δεν με αποσχολει αν καποιος αγοραζει τα ροδακια με ενα μεροκαματο η ακομα και με 10 λεπτα δουλειας.

Οταν σου πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες και εσυ τα πληρωνεις εισαι κοροϊδο, σε αυτη την περιπτωση πλουσιο κοροϊδο.

  • Like 5
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, momentum είπε

Τα επαγγελματικα εργαλεια ειναι προιοντα πολυτελειας για τους χομπιστες.

To περιβόητο stand των 999 ευρώ, ερμηνεύτηκε  από κάποιους σαν αξεσουάρ της δουλείας που ο επαγγελματίας δεν τον νοιάζει που είναι τόσο ακριβό και δικαιολογεί την τιμή του, τώρα "βλέπουμε" ότι τα ροδάκια των 699 του είναι είδος πολυτελείας...για αυτό λέω, βρείτε τα επιτέλους 🤣🤣

Επεξ/σία από ConstantineP
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...