Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Case για high end pc


grifind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, sakis han είπε

Οχι δεν ειναι rgb  controller... ειναι fan  controller

ετσι ακριβως φιλε μου, μονο οταν χτισεις ενα p600s θα καταλαβεις την ανωτεροτητα του....ακομα και το pc-O11 dynamic μοιαζει σαν ενας γυαλινος τρυπημενος τενεκες μπροστα του 

δεν ειμαι σιγουρος αμα το λες ειρωνικα ή οχι :P

παντως απ οσο ξερω τα phanteks ακομα και τα "φτηνα" p400 εχουν καλη ποιοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για p600s θα παω παιδια και το μοναδικο που το συγκρινω σε ομορφια πλεον ειναι H710i κατα το γουστο μου. αλλα Phanteks p600s gunmetal Νομιζω....

Στις 20/4/2020 στις 5:09 ΜΜ, lefstef είπε

Να ρωτήσω, επειδή έχω σχεδόν 20 χρόνια να αλλάξω κουτί και μάλλον θα πάω για το p600s. Για να βάλω μετά argb ανεμιστήρες, απλά τους βάζω στον controller που έχει; και από το software του το ελέγχεις. Η θέλει άλλο rgb  controller? 

αναλογως ποσα θα βαλεις δε χρειαζεσαι controller.

to p600s εχει fan controller οχι rgb controller.  αν μιλαμε για 2-3 argb fans τα κουμπωνεις με ενα splitter 3σε1 εφοσον το υποστηριζει η motherboard σου βεβαια και το βαζεις στη mobo. αλλα εννοειται το πιο σωστο αλλα και ακριβο ειναι να πας σε controller. ενας λογος που κοιταω το H710i ειναι για εχει ενσωματωμενο το Nzxt hue

Επεξ/σία από grifind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το evolv atx σε gunmetal και ειναι πραγματικά υπέροχο. Έχει πάρει κανείς το p600s να μας πει εντυπώσεις; Θα σας φανεί περίεργο αλλά προτιμώ την κλείστή έκδοση για minimum θορυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...